Islám, nacismus a komunismus

Autor: David Hanák | Publikováno: 12.7.2005 | Rubrika: Zamyšlení
Usáma

V Londýně 7. července 2005 vybuchly čtyři bomby. Zabíjely nevinné cestující, Brity či turisty z jiných zemí, kteří navštívili Londýn. Je to jen další kapitola smutného seriálu s názvem islámští teroristé v akci. První díl začal dávno před 11. zářím a pádem dvojčat v New Yorku. Má dlouhodobý charakter a táhne se od úsvitu vzniku islámu až do dneška.

Muslimové totiž neznají nic jako dělbu moci na světskou a duchovní, Muhammad byl vůdcem jak politickým, tak duchovním. Jako kdyby Ježíš stál v čele vojsk bojujících proti Římu a evangelisté byli vůdci jednotlivých oddílů. To je islám a tato podstata neoddělení moci politické od moci světské umožňuje muslimům věřit v to, že politickými prostředky lze dosáhnout naplnění Prorokových vizí. V roce 632 zemřel Muhammad, za pouhých 100 let, roku 732, stála muslimská vojska v jižní Francii a jen vítězství Pipina Krátkého, francouzského krále, je zahnalo zpět za Pyreneje. Prostě a jednoduše, pokud vezme věřící muslim Prorokovo slovo v Koránu dostatečně vážně a zodpovědně, může učinit jakýkoliv krok k tomu, aby zničil nepřítele. Naše technologická převaha nám možná na nějakou dobu dala od tohoto boje odstup, ale spolu s multikulturalismem jsme si muslimy pustili do srdcí naší civilizace, do našich měst, ulic, škol, úřadů. Pokud chceme udržet svobodu jednotlivce, tak nám zde již technologická převaha nepomáhá. Stali jsme se oběťmi vlastní lhostejnosti, bohorovnosti a naivity. Nyní již Saracéni nedobývají Jeruzalém, nyní zabíjejí nevinné cestující prostě proto, že jsou součástí západní civilizace, kterou chtějí podlomit a zastrašit.

Často se v prohlášení západních politiků objevuje věta, že jde ze strany teroristů o barbarský čin. Musíme však dobře rozumět slovu barbar, tak jak mu rozuměli Řekové. Barbar je příslušník jiné civilizace, která neuznává řecké bohy a kde její političtí vůdcové sami sebe stavějí na místa bohů či do pozice jediných správných vykladačů božího slova. V této své bezbožné pýše pak jednají barbarsky a nerozumně, protože jsou přesvědčeni, že jsou oprávněni k dosažení svého cíle použít jakékoliv prostředky. Taková je podstata komunismu a národního socialismu, taková je podstata islámu. Ti všichni chtějí či chtěli zničit Západ. Přestaňme si konečně lhát, není to pár šílenců, kteří nepochopili poselství Koránu, je to základ jejich uvažování, tak jako byl zvrácený základ uvažování u Lenina či Hitlera.

Zlo je třeba pojmenovat, abychom ho pochopili

Vyšlo jako článek „Kdy si konečně přestaneme lhát?“ v MF dnes 9.7.2005

5866 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Nová hrozba od Erdogana, varuje Petr Hampl. „Istanbul“ je k ničemu. Hrůzná čísla z Německa jako důkazVážení čtenáři, pomozte nám prosímČernoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemiFrancie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárství

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

LGBT: Poskvrnili státní vlajku duhouOpravdu musí čeští vojáci být součásti francouzské okupace Afriky?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Mafie z Kavčích hor? Drsná slova z Hradu, doplněná osobní zkušenostíNaštvaný zemědělec: Ať pan Prouza lidem řekne, kolik peněz zůstává u nich v supermarketech. Aby to stálo osmkrát více, než za kolik nakoupí?
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění