Místní sdružení ODS: Porážka jde na triko Topolánkovi

Autor: Redakce | Publikováno: 20.10.2008 | Rubrika: ShortNews
ODS

                                                                                                            V Pchery dne 20.října 2008

 

Vážení hejtmani, primátoři, poslanci, senátoři a spolustraníci,

 

tento víkend nám ukázal tvrdou realitu a ukázal nám všem, co si občané ČR myslí o ODS a jak ji důvěřují.

Myslím si, že je již čas ne velkou změnu ve vedení ODS a vrátit se k programu ODS, se kterým ODS zvítězila ve volbách 2006. Bohužel, jak je už dávno známo, se současným vedením ODS to není možné.

Prohra ODS v těchto víkendových volbách jde podle mne "stoprocentně na triko" předsedy Mirka Topolánka, který by z toho měl vyvodit osobní zodpovědnost, jak stranickou tak i vládní.

Svoji zodpovědnost nesou i všichni ministři, někteří poslanci a senátoři za ODS, kteří přistoupili na hru svých koaličních partnerů a na vládní úrovni rezignovali na program ODS, který je vynesl do jejich křesel a po volbách na něj pod nátlakem svých koaličních partnerů rezignovali a tím pošpinili vše, za co ODS v opozici bojovala.

Vyzývám, jako člen ODS a předseda MS ODS všechny hejtmany, primátory, poslance, senátory a ostatní členy ODS, kteří to cítí jako já, ukažte sílu a vyprovoďte na nadcházejícím kongresu vedení ODS v čele s již vyčerpaným a myslícím si pouze na své blaho, Mirkem Topolánkem.

Vraťme se k ODS stylu před volbami roku 2006, kdy bylo ODS jednotné a úspěšné, ale již bez Topolánka a jeho party.

Najděte mezi sebou vyzyvatele Mirka Topolánka na post předsedy ODS a premiéra, který sestaví funkční vládu bez současných ministrů.

To, co se událo tento víkend, je veliká pohroma pro ODS. Není facka v pravou chvíli, jak říká Mirek Topolánek, ale je to facka před pohřbem ODS, pokud se nic radikálně nezmění. Musíme nyní napřít všechno úsilí na parlamentní a komunální volby roku 2010 a bohužel i na možné předčasné parlamentní volby 2009.

Tato vláda a vedení ODS pod taktovkou Mirka Topolánka toho bohužel není schopna. Nečekejme na další debakl a na výhru ČSSD-KSČM na centrální úrovni, která určitě nastane při vedení strany Mirkem Topolánkem a jeho partičky kamarádů. Zatím k tomu vše směřujeme a věřte, že si nás nyní Paroubek, Rath, Hašek a jim podobní v ČSSD pěkně vychutnají. 

Dále si myslím, že se nesmíme v  následující době nechat, jako ODS vydírat Kalouskem (záměrně píši Kalouskem) a ne Čunkem, protože on ve vládě vládne a má nad Topolánkem, dále se nesmíme nechat vydírat Bursíkem a jeho baťůžkáři.

Vše bych KDU-ČSL spočítal za výroky Hovorky před volbami, byl to pěkný podraz ze STRANY VLÁDNÍHO POSLANCE ZA KDU-ČSL. 

Pro další období se musí změnit volební systém na většinový, aby takovéto pidi strany nemohly vydírat vládnoucí stranu ať je jakákoliv a tato nemohla prosazovat svůj ucelený volební program. Prostě vítěz bere vše – buď uspěje, nebo ne a poražený kontroluje.

 

Věřím, že se dovede ODS pod jiným vedením a jiným obsazením vládních křesel probudit a vzchopit a dovést za rok a půl ODS znovu k vítězství nad ČSSD-KSČM.

 

S pozdravem

 

 Ing. Václav Vokal,v.r. – předseda MS ODS Pchery

3200 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Následky MeToo: Šaría zavedena dřív než islám. V soudních síních vládne presumpce viny. Pokrokoví muži pláčou nad svojí maskulinitou. Rozvrat společnosti je završenMuslimové požadují na vídeňském letišti větší modlitební místnostPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte faktaNeziskoví fízlové a udavači v akci: Prodavačka vyhozená z práce. Víš, soudruhu, koho zaměstnáváš? Zákaz Ortelu na Řipské pouti. Horší než za Husáka. Máme možnost volby

euServer.cz

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejeton

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena Ti, kteří v této volbě prohráli, spustili spolu s Milionem chvilek na dr. Křečka a na výsledek této volby neskutečně agresivní útok

Eurabia.cz

České ministerstvo obrany vyhrožuje expertovi, který upozornil na možné tunelování české armády!Turci dávají najevo, že Berlín nepatří Němcům, ale patří Turkům

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

A jejda! Ombudsmana Křečka podpořily „známé firmy“ z Brna. To zase bude řevKlausova prorocká slova. Koluje VIDEO z doby, kdy se válčilo o Lisabonskou smlouvu
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění