Schwippel by podpořil na předsedu ODS Tošenovského

Autor: Lukáš Petřík | Publikováno: 27.10.2008 | Rubrika: Politika
ODS

Nezařazený poslanec ODS Jan Schwippel by podpořil na předsednický post v ODS bývalého hejtmana Moravskoslezského kraje Evžena Tošenovského. „Je to podle mě férový a slušný člověk a to jsou vlastnosti, které ODS v současné době nejvíc potřebuje,“ řekl Schwippel Euro.cz.

„Samozřejmě je potřeba, aby bylo více známo o jeho názorech. Zajímal by mě například jeho postoj k Lisabonské smlouvě, a pokud by byl v souladu s tím, co ODS dlouhodobě hlásala, tak bych Tošenovského určitě podpořil,“ dodal Schwippel.

Podle Schwippela i dalšího nezařazeného poslance ODS Juraje Ranince by bylo možné, aby dočasně funkci předsedy ODS i premiéra zastávaly dvě různé osoby. „Mirek Topolánek by však neměl být ani jedním,“ řekl Euro.cz Raninec a Schwippel mu přitakal.

„V ODS je řada lidí, kteří by mohli nahradit Topolánka v obou jeho funkcích. Topolánek porušil smlouvu s voliči, ti tu smlouvu kvůli jeho zradě volebního programu vypověděli, a proto ODS utrpěla debakl. Konkrétní jméno ohledně kandidáta na předsedu vám neřeknu, ale pan Tošenovský je jedním z přijatelných kandidátů,“ řekl serveru Euro.cz poslanec ODS Vlastimil Tlustý.

„Po dvou letech vlády podporuje opozici 96 poslanců, zatímco vládu jen 95 (kromě Miloše MelčákaPetra Wolfa) poslanců. Správný čas na demisi vlády,“ míní Schwippel. Podle Ranince by nejlepším řešením byla dočasná úřednická vláda, která by zemi dovedla do předčasných voleb.

 

Euro 24. 10.

 

EURO 

2718 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Americký zánik je blízko. Amerika již neexistujeGlobalistická média nás označují za dezinformátory...Jak se bude žít v zemi s pirátskou vládou a premiérem Ivanem Batošem?Planetární diktatura nastupuje přes finance: BlackRock ovládne svět. Nahradí dolar nová měna? Peníze už jen digitální. Konec národních státůSrbský prezident Vučič pomohl Rusku vyhnout se plynovému vydírání Ukrajiny

euServer.cz

Socialistické pekloVolby budou soubojem konzervativních zastánců národního státu a progresivistů v čele s Piráty usilujících o „více Evropy“ a podporu imigrace a islamizace

ePortal.cz

“Prasečinky” v poštěDaně nás dusí

Eurabia.cz

Rakousko příkladné v boji proti islámizmuUž je to tu befélem: Do léta naočkovat 70% populace!

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Šlachta do Sněmovny. Jména, odposlechy, nezalepené obálky plné peněz. Ještě pět dnů a řada poslanců může zažít to nejhorší ránoVy jste snad v Německu viděli tolik českých jablek? A v Rakousku české vepřové? Odbornice drtí křiklouny ze Senátu a Sněmovny. Fakta, fakta, fakta
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění