Sňatky v kostele - co budou chtít homosexuálové příště?

Autor: Zbyněk Klíč | Publikováno: 13.11.2008 | Rubrika: Kulturní válka
Homosexuálové

Ze Švédska přišla průlomová zpráva: gayové a lesby dostanou právo na církevní sňatek. Stává se už pomalu rutinou přijímat zprávy o rozšiřujících se právech homosexuálů jako standardní porci informací z ciziny. Po registrovaném partnerství a adopcích je toto třetí požadavek osob stejného pohlaví. Co dál ještě budou prosazovat?

Známé pořekadlo říká třikrát a dost. Legislativu tohoto formátu navrhovali v českých podmínkách lidovci a platit by měla i pro stále narůstající požadavky zastánců čtyřprocentní menšiny. Přijetím registrovaného partnerství byla otevřena Pandořina skříňka, která vydává stále nové a nové kostlivce příliš liberální západoevropské společnosti.

Sňatky homosexuálů v kostele jsou absurdní od samého počátku. Kostel jako stánek církve je určen pro uzavírání heterosexuálních, tedy tradičních, manželství a otevření jeho dveří pro homosexuální páry je protismyslné. Stran homosexuálů jde o jediné – kolonizaci prostor, které jim dříve nepatřily. Je to jako kdyby kněz přišel do gay baru – jak by jej asi osazenstvo vnímalo? A vzali by ho vůbec mezi sebe? Samozřejmě, že ne, logika svobody platí v tomto sporu jen pro jednu stranu.

Požadavek Švédů ukazuje dobře na charakter podobných hnutí – nejde vůbec o libozvučný zájem a zisk práv pro menšinu, cílem je ovládnutí většiny a zisk moci. Osobami, idejemi, prostorem… Homosexuálové začali registrovaným partnerstvím, pokračují adopcemi a sňatky v kostele – a co bude další? Budou se smět muž a žena držet na veřejnosti za ruce, vodit děti nebo nedejbože se políbit? Zůstanou heterosexuální koupaliště nebo budou zavedena oddělená? Budeme o ženách moci vůbec číst v časopisech? Dnes jistě absurdní představa, ale to jsme si před pár lety mysleli i o adopcích. A dnes jsou v řadě zemí naprosto běžné.

Podobné tendence jako ve Švédsku lze bohužel vidět i u nás. Za vše hovoří březnová analýza ministryně bez portfeje, v níž adopci dětí homosexuály považuje za možné. "Já bych to nepojmenovával ´diskriminace´, ale spíše absence určitých detailů, které se ještě v rámci toho procesu nepodařilo prosadit," řekl iDNES.cz guru homosexuálů Jiří Hromada. Dodává "Jde o akceptaci. A když někoho akceptujete, tak ho musíte akceptovat se vším všudy." Stále věříte, že ještě někdy uvidíte svoji ženu?

Jeden klad švédský příklad i Hromadova slova přeci jen mají – ukazují, jaký je skutečný cíl a zájem homosexuálního hnutí. Není jím jen možnost se ženit, ale ovládnout veřejný prostor a vnutit vlastní názor zbylé populaci. Tohle si většina Čechů přeje? Věřím, že ne, chci totiž i nadále žít ve svobodné společnosti.
 

4904 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Islamizace západní Evropy probíhá v plném prouduPůl století rozkladu: Umíral světec z Osvětimi za jinou víru? Světec by se z papeže Františka zhrozilArabská strana Švédska: Nemáte tu co dělat, vaše země už neexistuje!Chvála hranice: Děti už ani nevěděly, že jsme je měli. Průšvih znovu oživil "čáru". Nepohodlné, komplikující. Zážitek od Mikulova. Když ještě bylo kam odsunout Němce. Nic není navždy. Hlídejme si domovKnihy Rowlingové se kvůli jejímu osobnímu názoru na gender po celém světě pálí či zakazují

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Dánské premiérce se už nelíbí šaríaDal imigrantovi práci. Ten ho po neshodě zabil

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Politika? Tohle Karla Gotta rozčílilo. Ale i to bude ve filmuKoho ohrožuje covid? Média šíří strach. Profesor Špičák vnáší jasno
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění