Globální oteplování nebo globální vláda?

Autor: Jan Zeman | Publikováno: 19.12.2008 | Rubrika: Zamyšlení
Globe

 

ODS si na kongresu drtivou většinou odsouhlasila, nepodporovat tzv. "klimatický balíček". Ani ne o týden později jej delegace ČR prý podpořila na summitu EU. Kdo v ČR vládne - ODS, nebo už někdo jiný?
V poslední době jakoby se roztrhl pytel s dokonalými příklady, jak v praxi funguje ona "demokracie" v EU - a jak v praxi vypadá ono prosazování vůle vládnoucí politiky jednoho členského státu proti jiným na oné "vyšší úrovni" - kde nám nyní ještě zbývá alespoň ono právo veta (které by Lisabonská smlouva odstranila pro všechny oblasti vyjma rodinné, zahraniční a bezpečnostní politiky). Vláda ČR resp. české zastoupení v EU ho nicméně zjevně nevyužívá už ani nyní.
Jak by to pak vypadalo, až by se v nově zřizované Evropské radě podle Lisabonské smlouvy jednomyslně rozhodovalo o dalších životně důležitých věcech pro obyvatele ČR? Platilo by tam ještě, co chce vládnoucí strana v ČR, nebo už jen to, co chtějí nějací do Bruselu uklizení neúspěšní politici a jejich eurokonformní strany?
Nedávno jsme zaznamenali "Rudého Bena", jak na hradě vykřikoval o "globálním oteplování" a jak ho nezajímají názory našeho prezidenta - a v tisku se vyrojily různá jeho další skandální prohlášení na adresu těch, kteří žádali od europarlamentu oficiální omluvu. Pojďme se tedy společně podívat, co by za tou zatroleností pana Kohna-Bendita mohlo stát.
Třeba budu zase označen za konspiračního teoristu, protože přemýšlím v příliš širokých souvislostech - ale třeba to není jen onen zavilý levicový radikalismus jednoho páně rudozeleného, ale možná i zcela zásadní politické zájmy jistých velice mocných skupin v globální politice - oněch "globalizačních levičáků", kteří ve skutečnosti v skrytu kopou ne za obyčejné lidi, ale za zájmy finanční elity - o čemž už existuje mnoho důkazů - s cílem nastolit světovládu demokraticky nevolených organizací typu OSN.
Přísloví praví: O peníze jde vždy až v první řadě. Dodám: A o moc. Co když je ta "ekologie" jen záminka?
Proto si zde znovu dovolím upozornit na americký film Globální oteplování nebo globální vláda - ke kterému byly nedávno skupinou mustwatch.cz vytvořeny české titulky. Film pojednává o celém tom humbuku s "globálním oteplováním" a jaké zájmy za tím nejspíš stojí.
Nechci zde film moc komentovat - obrázek si myslím udělá každý sám, když ho shlédne - a myslím, že i pochopí, že věc se vzhledem k rozsahu agendy "globalizačních ekologů" vitálně zdaleka netýká jen Američanů - ale stejně tak i nás. Každopádně chceme-li si hrát na občany Evropy, nebo dokonce světa, měli bychom se podívat i na pohled lidí "z druhé strany" - kteří o jejich politikách už něco vědí a snaží se o tom, co zjistili - i přes příznačnou nepřízeň mainstreamových médií - informovat veřejnost.
 

3127 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová je spjata s podnikatelem Mariánem Kočnerem, který je obviněn z objednávky vraždy novináře Jána KuciakaPokus o puč ve Spojených státech: Kriminalizace politického soupeře. FBI v čele spiknutí s Hillary. Horší metody než v salemském procesu s čarodějnicemiPrvní americké tanky se valí po německých silnicích. Očekávají se desítky tisíc vojáků a tisíce tankůMédia bojující za zájmy globalistů na nás hází špínu. Pomozte nám prosímVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejeton

ePortal.cz

Ti, kteří v této volbě prohráli, spustili spolu s Milionem chvilek na dr. Křečka a na výsledek této volby neskutečně agresivní útokČtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnost

Eurabia.cz

Evropa v koutku, po Sýrii a Libyi dělá Turecko "pořádek“ ve střední ÁziiKatolická církev otočila - podpořila referendum o eutanázii

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Jsme za kašpary.“ Milion chvilek? Už i ODS se směje. Plus varování, o co Minářovi skutečně jde. A vážné informaceBabiš se smál Milionu chvilek. A pivo: Toto nikdo nenapsal!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění