Londýnské atentáty zavinili sionisté

Autor: Benjamin Kuras | Publikováno: 25.8.2005 | Rubrika: Politika
dóm

Nejen zavinili, nýbrž dokonce spáchali, či přinejmenším osnovali, spolu se sionistickou britskou rozvědkou - dočtete se už na internetových stránkách britských pro-islamistů. Podle londýnského starosty Livingstonea sionisté londýnské atentáty sice nespáchali ani neosnovali, ale každopádně zavinili. Utlačováním a upíráním práv palestinskému národu po tři generace. Londýnské atentáty jsou toho podle Livingstonea přímým důsledkem. „Kdyby nás někdo utlačoval tak, jako Izrael Palestince, určitě by se mezi námi také objevili sebevražední zabijáci,“ řekl Livingstone v BBC pár dní po smrti desítek spoluobčanů.

Jak přesně souvisí izraelsko-palestinský konflikt s vražedností v Británii narozených Pákistánců zatím starosta ani žádný jiný britský politik nevysvětlil. Zato nám to vysvětlují palestinští činitelé a duchovní v médiích Palestinské správy, štědře subvencované miliony eur z rozpočtu EU.

„Znič bezvěrce a polytheisty! Tvoji nepřátelé jsou nepřáteli náboženství! Alláhu, rozptyl jejich soudržnost a rozlom jejich jednotu a vrhni se na ně, zvrhlé satanáše. Alláhu, počítej je a zabíjej je do posledního a neušetři ani jediného.“ Tak kázal v palestinské TV Sulejman Al-Satari 8. července, necelý den po londýnských atentátech. Jak konkrétně tím myslel i bezvěrce a polytheisty britské, si můžeme potvrdit z již několikaleté tradice palestinských médií, z níž se dá citovat namátkou:

„My muslimové jsme vládli světu a přijde den, vůlí Alláhovou, a budeme mu vládnout opět. Přijde den, kdy budeme vládnout Americe. Přijde den, kdy budeme vládnout Británii.“ Ibrahim Mudayris, palestinská TV, letos 13. května.

„Ó, Alláhu, znič Británii a její zvrhlé podpůrce a kolaboranty,“ kázal v palestinském radiu Dr. Ikrime Sabri, jeruzalémský mufti, nejvyšší klerik Palestinské správy, 24. dubna 2001.

„Je naší povinností připravovat vojáky Alláhovy, kteří prosazují vůli Alláha, slaveného a chváleného. Budeme jim připravovat vstup. S vůlí Alláhovou utlačovatelský stát Izrael zmizí. Utlačovatelský stát Amerika zmizí. Utlačovatelský stát Británie zmizí.“ Muhammad Ibrahim Mahdi, palestinská TV 8. června 2001.

Stejně již desítku let kážou imámové a islámští učenci ve všech islámských zemích, včetně Pákistánu, odkud většina britských muslimů pochází.

Izraelsko-palestinský konflikt není příčinou celosvětového islámského radikalismu, jak se nám stále snaží namluvit levicoví evropští politici, akademici a média. Je jen jedním z mnoha světových bojišť nového klerofašismu. Doufáme-li někdo, že je ještě možné jej řešit smírem, přečtěme si výsledek nedávného průzkumu palestinského mínění, který letos v březnu provedlo palestinské Centrum pro průzkum a kulturní dialog: Pouhých 16% Palestinců by si přálo systém sekulární demokracie. Plných 69% chce výlučně islámské zákony šarijá, dalších 11% si představuje jakousi kombinaci šarijá a demokracie. S kolika Palestinci je tedy ještě možné jednat o míru s demokracií a lidskými právy?

Nadvláda nového klerofašismu nad Británií, Francií, Holandskem a nakonec celou Evropou – se blíží rychleji, než se může s petřínské rozhledny zdát. Provádí se postupným ovládáním finančních zdrojů, místních správ, polovládních, zájmových a vlivných organizací. Prosazováním zákonů, které zakazují kritizovat jakýkoli aspekt islámu. Nastolováním veřejného strachu z muslimského hněvu a vynucováním dalších ústupků a apeasementů. Až do stavu, kdy nezbude demokracii ani píď.

A kdo si myslí, že Česko ještě není na řadě, ať si udělá pomalou procházku po hlavních ulicích Brna.

11480 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Americkou demokracii může zachránit jedině Trump – a jedině s naší pomocí. Všechny současné problémy prezidenta Trumpa pramení z jeho záměru „normalizovat vztahy s Ruskem“Pirátští europoslanci v Evropském parlamentu hlasovali pro to, aby se z Afriky dováželi imigranti do Evropy a pro to, aby se imigranti přerozdělovali do členských států Evropské unie800 až 900 bábätiek sa zabíja v Írsku každý mesiac po legalizácii potratuKopnout si do Gottwalda nebo do Brežněva dnes vyžaduje asi tolik odvahy jako vymezit se proti Čingischánovi a je to politicky přibližně stejně aktuálníKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"Německo: Imigrantské „děti" hromadně znásilnili 14-letou

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Že se recese nekoná? Pozor! Ekonomka varuje před děním v NěmeckuDěti měly v rozvrhu účast na demonstraci Milionu chvilek. Chyba? Řediteli ZŠ bylo pořádně horko
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění