Zabil Klaus Kaplického?

Autor: Petr Paulczynski | Publikováno: 21.1.2009 | Rubrika: Zamyšlení
chobotnice

Podle závěrů pana Paroubka a dalších socdem expertů jako je např. přítel Jandák ano. Přece se chtěl přivazovat k blobu, ne? A taky ODS, která prý Kaplického dusila. A ODS prý omezuje tvůrčí svobodu. Trošku odbočím. Na příkladu bruselského Černého pidižvíka nazvaného Entropa je vidět, že tomu tak není. Ale zpět ke Kaplickému.

Takže kromě standardních diskuzních anonymních pitomců, kteří zavalují diskuze nepředstavitelnými zrůdnostmi, se k této lůze přidal, nastojte, sexy mozek Paroubek. Dokud prudil politicky, tak mně to sice vztekalo, ale v podstatě plnil svoji opoziční úlohu. Ale přiživovat se na lidské tragedii a smrti chlapa, který na rozdíl od Paroubka cosi dokázal je zrůdnost a hyenizmus.
Napsal jsem to již k tématu Havlova onemocnění. Nemusím s názorovým soupeřem souhlasit. Ale když ochoří, nebo dokonce umře, patří mu klid a poděkování za odvedenou práci. Zatahovat nemoc a smrt do politických půtek  mohou jenom duševní ubožáci byť se sexy mozkem. Smrt pana Kaplického je v jeho věku standardní. Naděje na dožití (což je demografická veličina, někdy nazývaná střední nebo průměrná délka života) se dnes pohybuje u nás u mužů  okolo 70 roků .
 
Takže pan Kaplický jen naplnil míru pravděpodobnosti. Však ono taky taková radost, že se vám v 70 narodí dítě je pěkná zabíračka. A blob, Klaus, Bém, Knížák a já nevím kdo s tím nemá nic společného.
I když se mně blob moc nelíbil, obdivoval jsem Kaplického úpornost v boji za jeho realizaci. Ale na tyto boje on byl pro svoji avantgardnost přece zvyklý i odjinud. A říkat, že za jeho úmrtí mohou ti co se jim blob taky nelíbil, je pane Paroubku pěkná unfair prasárnička.
 

3933 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Evropu čeká další a mnohem větší vlna migrace. Do pohybu se dá miliarda lidíÚtoky proti bílým lidem se neomezují pouze na USA. Například v Anglii vzniklo nové černošské hnutí, jehož vůdce tvrdí, že cílem je udělat z bílých lidí jejich otrokyBoj o hodnoty včera a dnes: U Vídně jsme na čas slavně zvítězili. Řádění Turků na Moravě a zánik na dosah. Dnešní nepřítel je silnějšíPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímJsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAZlatá generace dostává hustou sodu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Syn Jana Krause: Romové? Byla s nima sranda. A gádžové...Ticho před bouří? Václav Cílek varuje před velkou krizí
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění