Holandsko se může stát brzy první islámskou zemí EU

Autor: Redakce | Publikováno: 23.1.2009 | Rubrika: ShortNews
holandsko

V sídle Rady EU byla umístěna plastika reprezentující české předsednictví v EU. Holandsko je na této plastice znázorněno jako země zatopená mořem, ze kterého vyčnívají už jen kupole mešit a špice minaretů. Podobný dojem má i ruská Pravda, když konstatuje, že Nizozemí je nejprogresivněji islamizovanou zemí EU a na světě vůbec. V Holandsku se totiž nejrychleji mění poměr původního obyvatelstva a muslimských přistěhovalců ve prospěch druhých z nich – každý pátý obyvatel země je přistěhovalec převážně muslimského vyznání.

 
Ruská Pravda se snaží postihnout hlavní důvody této demografické a sociální přeměny, která s sebou stále pregnantněji přináší přeměnu kulturní a politickou.
 
Historický původ bezbřehé imigrační politiky tkví v komplexu viny za toleranci k vyvraždění místních Židů nacisty za druhé světové války. Země s jedním z nejvyšších životních standardů na světě se rádoby altruisticky široce otevřela chudým příchozím z třetího světa. Přistěhovalcům byla s ležérním velkorysým nadhledem přiznávána všemožná sociální a občanská práva sahající od štědrých sociálních dávek přes výstavbu mešit až po volební právo, které na komunální úrovni získává každý, kdo v zemi pobývá více než 5 let.
 
Dalším důvodem přímo přezíravé benevolence k jinokulturní imigraci byl skutečně vysoký životní standard a relativní i strategická bezpečnost, jimž se země koncem minulého století těšila. Hedonistické delirium, do něhož holandská společnost začala upadat, pak vedlo k i bezuzdně liberální relativizaci morálních hodnot vzápětí avantgardně přenášených do zákonodárství, a následně k relativizování a nepřipouštění si sociáně patologických a bezpečnostních výzev, jež masová muslimská imigrace s sebou přinášela. Když se začaly ozývat výstražné hlasy, jako např. Pima Fortuyna, bylo už na změnu nastoupeného kurzu pokojnou cestou pozdě.
 
Země dnes z 20 % patří muslimské populaci (tendence stoupající), která si usurpuje stále větší podíl na politickém, ekonomickém i kulturním životě země. V zemi, kde se např. ženy těšily vysoké míře emancipace, dnes pro širokou část veřejnosti je „žena nejlepší přítel člověka“. Po zkušenostech s multikulturním soužitím se ročně ze země vystěhovává několik desítek tisíc rodilých obyvatel. Jednou z oblíbených destinací je ostatně Česko. Skutečnost, že v holandské společnosti narůstá sociální napětí mezi muslimskými přistěhovalci a původním obyvatelstvem nepopírají ani sami muslimové. „Mohou za to ale Holanďani začasto pohoršující náboženské cítění muslimů,“ pohotově dodává lídr Marockého svazu Amsterdamu Abdu Menebchi.
 
Dmograficky a demokraticky vzato, budou dny Holandského království zřejmě v historicky opravdu velmi krátké době sečteny.
 
z ruštiny přeložil -bj-
 
Jeden můj sociálně slabší, prostoduchý přítel před pár lety naletěl podvodníkům a podepsal jim nastrčenou smlouvu o prodeji svého domu. O dům přišel. Dnes mám pro něj útěchu. Na světě jsou ještě větší hlupáci, kteří jsou schopni nechat si vyfouknout i celé království!
A jak se předvedou čeští páni? Inu, bylo to vždy trochu o švejkovské sebezáchovné intuici i nasrděném sprostém lidu..
 

4662 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Černoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemiVážení čtenáři, pomozte nám prosímFrancie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárstvíNelegální imigrant, který znásilnil nezletilou českou dívku u Lukavce, dostal dva roky, muži, který při Prague Pride spálil vlajku symbolizující homosexualistickou ideologii LGBT, můžou hrozit tři roky vězení!

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

LGBT: Poskvrnili státní vlajku duhouOpravdu musí čeští vojáci být součásti francouzské okupace Afriky?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Mafie z Kavčích hor? Drsná slova z Hradu, doplněná osobní zkušenostíNaštvaný zemědělec: Ať pan Prouza lidem řekne, kolik peněz zůstává u nich v supermarketech. Aby to stálo osmkrát více, než za kolik nakoupí?
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění