Část Švédska se díky muslimům ocitla v naprostém kolapsu

Autor: odjinud | Publikováno: 2.2.2009 | Rubrika: ShortNews
Francie - nepokoje 1

Nejhorší scénaře o budoucnosti Evropy se začínají naplňovat. V Řecku proti pořádkovým silám bojují mladiství levičáci a anarchisté, ke kterým se bok po boku připojili imigranti, kterými je Řecko zaplaveno. O situaci ve Švédsku se příliš nemluví, i když je daleko horší. Malmö – toto město možná vstoupí do učebnic dějepisu. Právě v tomto švédském městě totiž minulý týden započaly nepokoje monumentálních rozměrů. Muslimové rabují celé město, policie se tam sjíždí z celé země na pomoc tamním domorodým obyvatelům. Záchranná služba a hasiči nefungují vůbec. Tamní policie se už pomalu nemá čím přepravovat, protože většina aut je vypálena či zničena muslimy. Ne, to není scénář k post-apokalyptickému filmu, toto je švédská současnost a realita! A proč jsem na úvod zmínil Řecko? K běsnícím islamistům se totiž ve Švédsku přidali tamní levičáci.

Levicová ideologie, která ovládá současnou mašinerii Evropské unie a která chce prosadit Lisabonskou smlouvu k tomu, aby ještě více destabilizovala starý kontinent, tak pomalu v praxi dopadá se všemi důsledky na Evropu. A toto je jenom začátek. A kvůli čemu že vlastně ony "nepokoje" ve Švédsku začaly? Imigranté ve městě zabrali jednu z budov, v jejímž suterénu si zřídili mešitu. Policie samozřejmě toto nelegální držení budovy vyhodnotila jako nezákonné a budovu vyklidila. Tím v ulicích Malmö rozpoutala hotové inferno.
 
Malmö je třetí největší město ve Švédsku a počet imigrantů tu dosahuje téměř 50%, což je číslo naprosto neskutečné. Muslimové spolu s levičáky napadli dokonce i zasahující lékaře a hasiče a ti, z obav o svoje vlastní životy, odmítli dál vyjíždět. Konflikt samotný začal v noci ze středu na čtvrtek a nevypadá to, že by v nejbližších dnech měl končit, právě naopak. I to je jeden z důvodů, proč se do Malmö sjíždějí posily z celého Švédska.
 
S trochou nadsázky by se tak dalo říct, že Malmö se zcela vymklo jakékoliv kontrole, protože i sám policejní mluvčí města Malmö potvrdil, že výtržnosti nabývají masových rozměrů. Na přímé důsledky aliance mezi levičáky a islamisty se můžete podívat na následujících obrázcích a především pak na videích pod nimi. Úplně dole pak najdete i zahraniční zdroje k celé události.
 
malmo1.jpg
malmo2.jpg
malmo3.jpg
malmo4.jpg
malmo5.jpg
malmo6.jpg
 

 

www.eurabia.cz

5907 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Islamizace západní Evropy probíhá v plném prouduPůl století rozkladu: Umíral světec z Osvětimi za jinou víru? Světec by se z papeže Františka zhrozilArabská strana Švédska: Nemáte tu co dělat, vaše země už neexistuje!Chvála hranice: Děti už ani nevěděly, že jsme je měli. Průšvih znovu oživil "čáru". Nepohodlné, komplikující. Zážitek od Mikulova. Když ještě bylo kam odsunout Němce. Nic není navždy. Hlídejme si domovKnihy Rowlingové se kvůli jejímu osobnímu názoru na gender po celém světě pálí či zakazují

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Dal imigrantovi práci. Ten ho po neshodě zabilPodhrabávají se k nám!: Imigranti

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Koho ohrožuje covid? Média šíří strach. Profesor Špičák vnáší jasnoMatěj Stropnický: Na jaře křičeli, že každým zákazem je ohrožována jejich svoboda. Dnes zase, že vláda se moc dlouho bála zákazy obnovit. Kurnik, tak co vlastně chtěj?
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění