Německo: Islámistická propaganda sílí

Autor: Redakce | Publikováno: 8.3.2009 | Rubrika: ShortNews
Mohamed - karikatura

 

Německé bezpečnostní složky konstatují nárůst dogmatické radikální islámistické propagandy v německém jazyce na internetu. Soudobým nejvýznamnějším islámistickým propagandistou je jednatřicetiletý Maročan Bekkay Harrach, který vyrůstal v Německu a vystudoval ekonomickou matematiku. Na internetu se objevily jeho proslovy pod hlavičkou Al-Kaidy, což nasvědčuje skutečnosti, že tento marocký Němec zřejmě působí v užších vedoucích kruzích této teroristické organizace.
 
Harrach alias Abu Talha se ve svých proslovech obrací na Němce konfrontované současnou hospodářskou krizí a nabízí „fundovaná vysvětlení a východiska“. Hospodářská krize je podle něho Alláhovým trestem a nutným důsledkem liberalizmu, sekularizmu a přezírání koránu. Zároveň doceňuje Německo, jako zemi, která nemá na svých rukou krev islámských mučedníků, a proto mudžahedínové nemají takovou potřebu zemi ozbrojeně konfrontovat, pokud se Německo zdrží zlého a zločinů.
 
K obyčejným Němcům se obrací vemlouvavými frázemi, aby, cítí-li ve svém srdci zklamání a prázdnotu, hledali v koránu. Abu Talha již oznámil téma svého příštího proslovu: „Za co všechno vděčí Západ islámu“.
 
Německé bezpečnostní orgány vyhodnotily videozáznamy Harrachových promluv jako top produkci Al-Kaidy, která se řadí do ranku takových šotů, jako například záběry s německými rekruty začleněnými v ozbrojených teroristických skupinách.
 
z němčiny ořeložil -bj-
 

3546 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Černoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemiVážení čtenáři, pomozte nám prosímFrancie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárstvíNelegální imigrant, který znásilnil nezletilou českou dívku u Lukavce, dostal dva roky, muži, který při Prague Pride spálil vlajku symbolizující homosexualistickou ideologii LGBT, můžou hrozit tři roky vězení!

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

LGBT: Poskvrnili státní vlajku duhouOpravdu musí čeští vojáci být součásti francouzské okupace Afriky?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Mafie z Kavčích hor? Drsná slova z Hradu, doplněná osobní zkušenostíNaštvaný zemědělec: Ať pan Prouza lidem řekne, kolik peněz zůstává u nich v supermarketech. Aby to stálo osmkrát více, než za kolik nakoupí?
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění