Společná EUropská armáda: Jourová zatroubila a pomoc bratrských vojsk se blíží

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 26.1.2020 | Rubrika: Zamyšlení
Bolšnac 19

Od „pomoci“ bratrských vojsk v bývalém Československu uplynulo více než půlstoletí. Vše však nasvědčuje tomu, že podobné akce nejsou v našich zeměpisných šířkách vyloučeny ani v 21. věku. Můžeme si každý den blahořečit, že ještě nebyl realizován vlhký sen eurofederalistů, tedy společná evropská armáda. Přesněji řečeno, společná EUropská armáda. Protože Evropa nemá ve skutečnosti s EU nic společného - kromě toho, že její významnou část mocensky ovládá.

Až jednou na nátlak Německa a Francie společná armáda vznikne, budeme žít jako členský stát stále v nejistotě z další „bratrské“ pomoci. To je víc než jisté. 

Poslušní povstali

Jedním z projevů každé více či méně totalitární říše je hledání vnitřního a vnějšího nepřítele. V první letech po vstupu východoevropských zemí do Evropské unie se zdálo, že najít vnitřního nepřítele nebude jednoduché. Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovenska se snažily postupovat do puntíku dle přání Bruselu. Občas dostaly nějaký ten pamlsek a v nejhorším případě stačilo zvýšit hlas, aby věděly, kde je jejich místo. Řecká, ukrajinská a migrační krize však přinesly nové časy, kdy si i doposud poslušní a vzorní dovolili odporovat. 

Odpor je však třeba za každou cenu potlačit hned v zárodku, to bylo Bruselu jasné. Kdo si dovolí odporovat jednou či dvakrát, může se časem postavit do skutečné opozice. Něco takového současní vládci Evropské unie opravdu nepotřebují. To by totiž až příliš zavánělo demokracií. A tak se začaly hledat důvody, jak delegitimizovat vlády Maďarska a Polska. Když se chce, ten správný důvod se vždycky najde. A není pochyb o tom, že Brusel chtěl opravdu moc.

Rudá fenka z Nizozemska

Vše začalo před asi 3 lety, kdy byla europoslankyně Judith Sargentiniová z nizozemské GroenLinks (Zelená strana) pověřena Evropským parlamentem vypracováním zprávy o „stavu demokracie v Maďarsku“. Volba na výše zmíněnou soudružku jistě nepadla náhodou. Její mateřská partaj vznikla před čtyřiceti lety spojením mj. Komunistické strany a Pacifistické socialistické strany. Lze si bez většího úsilí dovodit, jaké jsou asi názory paní Sargentiniové na migraci, genderismus, ideologii multikulturalismu a politické korektnosti. 

Je to podobné, jako kdyby byl před rokem 1989 pověřen vysoký komunistický potentát sepsáním zprávy o demokracii ve Spojených státech. 

Dobrá věc se tedy podařila a zpráva samozřejmě vyzněla pro Maďarsko naprosto tragicky a hororově. Dnes již naštěstí bývalá europoslankyně Sargentinová vylíčila Orbánovu vládu v těch nejhorších barvách. Už jenom scházelo srovnání maďarského premiéra s Hitlerem a Pol Potem. Ono to tam ale nakonec mezi řádky přirozeně bylo. Ne, že ne. Není proto divu, že v září 2018 uvědomělí europoslanci odhlasovali zahájení řízení proti Maďarsku. Jako zamínka...pardon...tedy....důvod bylo uvedeno porušování evropských hodnot. Pokud by bylo řízení dovedeno až do konce, Budapešť by přišla o svá hlasovací práva v evropských strukturách. 

Čtěte ZDE: Evropská armáda: Jen prázdná slova. Bez Británie vyloučeno. Francie hot a Německo čehý. Kde vezme Napoleon Macron peníze? Ve skutečnosti jde o něco jiného. Represivní nástroj proti naší nezávislosti

Zvací dopisy

O přibližně půl roku později následovalo Polsko, které mělo dle obvinění bruselských Bobligů pro změnu porušovat pravidla právního státu. Česká republika a Slovensko byla doposud zahájení správního řízení ušetřeny. Maďarsko a Polsko však nenechávají bruselským elitám stále spát. Stará obvinění tento čtvrtek opět vytáhla na stůl eurokomisařka Věra Jourová, známá to bojovnice proti údajným dezinformacím. Nechala se slyšet, že Evropská komise musí proti Maďarsku a Polsku zasáhnout. Jako kolovrátek zopakovala obvyklé fráze o ohrožení vlády práva a nezávislosti justice. Svou roli v luxusním hnízdečku má paní Věra naučenou dokonale. 

Nic než vydírání a přiškrcení dotačních kohoutků naštěstí Brusel aktuálně nemá k dispozici. Když tedy pomíjíme různé podpásové metody, kdy se přes spřátelená liberální média vypouští „kompro“ na příliš odbojné euroskeptiky. Neustálé vměšování do vnitřních záležitostí členských zemí by nás ale mělo dostatečně varovat. Se společnou EUropskou armádou v zádech Brusel odhodí poslední zbytky zdání demokratických postupů. S takovou armádou by si mohli zastydlí bruselští maršálkové splnit svá nejtajnější přání. Je jisté, že by to za podpory naší páté kolony dokázali velmi působivě zdůvodnit. Nedivil bych se, kdyby takoví Fendrych, Šafr, Tabery a spol. měli zvací dopisy již dnes připraveny v šuplíku.

Hrozí nebo nehrozí?

Možná nás tak za pár let brzy ráno probudí hluk motorů bojových letounů se žlutými hvězdami na křídlech. Hranice v tu chvíli již budou překračovat ze všech stran krásné modré tanky a tanky v duhových barvách. To bude úderný oddíl LGBT komunity, která spravedlivě ztrestá odbojné Čechy, kteří se ještě stále neodhodlali převrátit přírodní zákonitosti naruby a neumožňují uzavírat osobám stejného pohlaví manželství. Doživotně jmenovaná eurokomisařka Jourová se bude na jednom z hraničních přechodů opírat o svou komisařskou hůlku a ukazovat německým a francouzkým vojákům nejkratší cestu do Prahy...

Ale možná jsou podobné strastiplné fikce naprosto mimo mísu. Pokud se budeme chovat slušně - to jest dle pokynů moudrých bruselských elit - osvěžující vstup bratrských vojsk nám nehrozí. Ostatně čerstvý první místopředseda ODS Saša Vondra nám mezitím přivede na Ostravsko armády americké. Rovněž bratrské.

To bude teprve bratrovražedná řežba.

Klíčová slova: EU  | armáda  | suverenita
961 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Afghánský imigrant recidivista, který opakovaně prodával drogy i školákům, znásilnil jedenáctiletou dívku. Němečtí policisté ho pak propustili a o několik dní později znásilnil další dívku, tentokrát třináctiletou!Film Havel I znazornil, jak Vašek podvaďal Olgu s Aničku. Ale do filmu by rozhodně patřil aji přiběh, kdy Aničku a Olgu podvaďal s Jitku...Vážení čtenáři, pomozte nám prosímFRANCIE: Zatočit se svobodou projevuTento dokument přestavuje bezprecedentní útok na občanské svobody. Míří přímo na nejcitlivější prvky lidské psychiky, sexuality a pohlavní identity. Ani nacisté či komunisté nezašli tak daleko

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

Kozel zahradníkem? Socialisté řeší extrémizmus v silových složkáchZaplatil žebrajícímu imigrantovi jídlo, ten na něj s nožem

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Okamura (SPD): Dopis předsedkyni italského senátuKritika Jágra? Vždyť jste v Česku! Proti Satoranskému se tvrdě postavila hokejová legenda Jiří Holík
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění