Doživotí pro pedofilního vraha? Měl dostat špagát!

Autor: Rudolf Polanecký | Publikováno: 13.3.2009 | Rubrika: Kulturní válka
opratka

 

Homosexuální pedofilní vrah devítiletého Jakuba Antonín Novák dostal za svůj odporný čin doživotí. Má taková zrůda právo na život?
 
Pseudohumanisté se budou ohánět tím, že nelze zavést institut hrdelního práva, protože by mohlo dojít k justičnímu omylu. Další pseudohumanisté budou poukazovat na to, že za svůj čin Antonín Novák de facto nemůže, protože je nemocný a nezaslouží si nejvyšší trest, protože jsme přeci ti humánní, kteří v prvé řadě ctí lidský život, byť by to byl život nebezpečného vraha a násilníka.
 
Najdou se i další pseudohumanisté, kteří budou namítat, že trest smrti je barbarský čin, jiní zase, že stále existuje šance na převýchovu a podobně a ještě jiní buou poukazovat na to, že pokud by existoval trest smrti, tak by se zločinci nerozpakovali vzít s sebou při zatýkání klidně i několik dalších lidí. Takoví lidé budou na svém postoji trvat, pokud se nestane nějaký takový čin v jejich nejbližším okolí. Pak se z nich mžikem oka stanou ti nejzarputilejší bojovníci za obnovu trestu smrti.
 
Antonín Novák byl již čtyřikrát odsouzen za pohlavní zneužívání. Odborníci vydali posudek, v němž vraha označují za neschopného nápravy. Policie zcela jasně Antonína Nováka usvědčila ze spáchání vraždy a Novák se k tomu přiznal. Sám obhájce prohlásil, že kdyby existoval trest smrti, jeho mandant by ho zcela určitě dostal.
 
Malý Jakub si šel loni 4. května hrát do parku. Jeho budoucí vrah jej odtamtud odlákal na nedalekou ubytovnu, kde ho znásilnil a poté místo slíbeného návratu domů jej odvedl za město, kde ho zavraždil. V momentě, kdy Jakubova matka ohlásila policii Jakubovo zmizení, byl již malý chlapec po smrti.
Má vůbec smysl, aby takovéto lidské zrůdy dál existovaly a společnost ať už naše nebo slovenská (pop vyhoštění si bude trest odpykávat v své domovině) takovýto lidský odpad živit a platit jeho ostrahu?
 
Antonín Novák si dle mého názoru nezaslouží žít. Je možné, že ve vězení dlouho nepřežije. Pedofilní vrahy nemají rádi ani jiní vrazi, natož dozorci. Je možné, že se mu zanedlouho stane nějaká smrtelná nehoda.
Nedávno vysílala televize reportáž ze zhruba dvacet let staré vraždy, která se stala nedaleko mého tehdejšího bydliště a otce zavražděné mladé ženy, pana Pražáka, jsem znal od vidění. Pachatel tehdy dívku znásilnil, brutálně zavraždil a ještě navíc zohavil. Nyní už je opět běhá na svobodě.
 
Neříkám, že není možnost převýchovy, nicméně brutální vraždy spojené se sexuálním násilím, notabene na malých dětech jsou něčím tak odporným a nechutným, že si nic jiného než nejvyšší trest nezasluhují. Stejně tak sérioví vrazi, jakými jsou například Stodolovi.
 
Jistě, může to někomu připadat barbarské volat po krvi pachatelů, může říkat, jak je to nehumánní řídit se heslem oko za oko, zub za zub, nicméně jsou případy, kdy je takový trest žádoucí. Pedofilní sexuální vrah Antonín Novák takovým případem je.
 
Můj názor je takový, že trest smrti by měl existovat ve zvláště zavrženíhodných brutálních vražd, zejména u malých dětí navíc spojených se sexuálním násilím. Musí jít o případ, kdy je viník nezpochybnitelně usvědčen. Možná opět nastal čas začít diskutovat nad znovuzavedením trestu smrti. Takovéto případy po jeho znovuzavedení přímo volají.
 
 

7215 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Strašné. 88letý Rolf je ve Švédsku bezdomovcem, ač migranti dostanou všechno zdarma. Podívejte se Jeden muž blízký papeži – a tolik zlaArabština je hlavním jazykem v některých švédských školkáchPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNulová tolerance pro vydírání ekoteroristů. U mne je tolerance vůči těmto šílencům na bodě nula. Ustupovat jim znamená jejich trestné činy legitimizovat

Eurabia.cz

Imigrantská mafie si udělala z Británie harémProč Babiš neposlal armádu na ilegální imigranty, ale posílá jí na Čechy? A budou do nás střílet?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

V kanceláři ombudsmana to pořádně vře. Šimůnková veřejně sestřelila Křečka. A toto následovaloStarosta Novotný byl pravomocně odsouzen. Poletí z ODS? Pod Fialou už se to vážně řeší
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění