reklama

Kdo veřejně, na shromáždění či demonstraci nebo distribucí písemností hanobí vlajku nebo hymnu Evropské unie, bude potrestán odnětím svobody až na tři roky nebo pokutou

Autor: odjinud | Publikováno: 17.2.2020 | Rubrika: Zamyšlení
No EU

ANTONÍN MINARSKÝ upozorňuje na další z mnoha a mnoha kroků na naší cestě k totalitě pod modrožlutou vlajkou, která sama bude již brzy nedotknutelná

Tisk 19/14378 německého Bundestagu zpochybňuje svobodu projevu, která je v Německu zaručena ústavou. Elity EU se tak znovu odmaskovaly a protlačují pomocí německé vlády svoji totalitní agendu - v německé vládě má Brusel ochotného vykonavatele represí proti vlastnímu obyvatelstvu.

Návrh zákona o zavedení § 90c trestního řádu je velmi zvláštní. Po legislativní iniciativě Spolkové rady následovalo v Bundestagu pouhých 30 minut na diskusi a již v blízké době je důvod se obávat, že bude trestně stíhána jakákoli kritika EU. 

Další krok

V důsledku právně nejasných a „pružných“ pojmů v návrhu zákona, jako je například hanobení EU vlajky, znaku nebo hymny (které ovšem podle Lisabonské smlouvy neexistují), by za jakoukoli kritiku EU hrozilo dokonce vězení. Tento zákon představuje další krok k úplnému zrušení svobody projevu v Německu.

Svévolné blokování a mazání na Facebooku a YouTube kvůli výrokům kritickým vůči vládě nebo migraci, omezení obsahu a dosahu na sociálních sítích občanů, je v Německu již dlouho smutná realita. 

Tyto cenzurní zásahy nyní německá vláda, za nadšeného souhlasu mainstreamovými médii, vtělila do zákona. Skutečnost, že některé autoritářské státy s povděkem přijímají tyto útlakové mechanismy - „Made in Germany“ - jako návod, ani to již Berlínu nevadí. 

EU elity neponechávají nic náhodě, a nechávají si nyní německou vládou schválit vlastní zákon EU o cenzuře. Navržený trest je až tři roky vězení nebo pokuta. Zde je návrh zákona Spolkové rady:

Trestní zákon se doplňuje takto

§90c

Hanobení Evropské unie a jejích symbolů

 (1) Kdo veřejně, na shromáždění či demonstraci nebo distribucí písemností hanobí vlajku nebo hymnu Evropské unie, bude potrestán odnětím svobody až na tři roky nebo pokutou. 

(2) Stejně bude potrestán každý, kdo odstraní, zničí, poškodí, veřejně zneužije, učiní nepoužitelnou nebo zhanobí vlajku Evropské unie. I pokus je trestný.

Zdůvodnění

Podle současné právní situace nejsou symboly Evropské unie, jako je vlajka, symbol a hymna, dostatečně chráněny trestním právem. Z důvodu zvláštního významu Evropské unie pro Spolkovou republiku Německo je třeba přijmout příslušné legislativní opatření. Záměrem zákona je poskytnout orgánům činným v trestním řízení možnosti k tomu, aby podnikali rozhodné a účinné kroky proti činnostem jejichž cílem je pohrdání základními hodnotami Evropské unie.

Čtěte ZDE: EU po Brexitu: Jako za Hitlera na vrcholu moci. Kdo v Bruselu stvořil monstrum? Válečné cíle mírovou cestou. Rusko a jeho zkušenosti. Titanic se sune dál. Historie nekončí. K zárodku normálního světa?

Půjdeme bručet?

Na žádost EU jsou nejen německá federální vláda, ale také Velká koalice v Bundestagu připraveni konat, aby omezily svobodu projevu a svobodu tvorby prostřednictvím dalších trestních zákonů a to vše ve jménu „autority a suverenity EU“. To, co znělo jako plán na zavedení totalitního státu EU, se v Německu v lednu 2020 stává realitou. Občana lze prostřednictvím tohoto paragrafu pouze za kritiku EU kriminalizovat. Už jen riziko, že za vyjádření či jednání budete obžalován a vláčen po soudech, zmenšuje koridor svobodného myšlení.

Když se na příští demonstraci zemědělců na plakátu se symbolem EU objeví srp a kladivo, jako kritika stupňujícího se centralismu a bruselského regulačního šílenství, hrozí dotyčným podle tohoto navrhovaného zákona trestní stíhání a vězení. 

Obrázky se zkratkou „EU-SSSR“ jsou na internetu sdíleny stovkami tisíc uživatelů kritizujících plánovanou ekonomiku EU. Po ratifikaci tohoto zákona existuje velké riziko obžalob, odsouzení nebo dokonce uvěznění tisíců těchto osob.

Člověk si klade otázku, jak velký musejí mít „elity EU“ strach, když se tak zoufale bojí svobody projevu. Erich Honecker, někdejší šéf NDR, nám to už neřekne. Ale jeho někdejší příkladná svazačka Angela Merkelová nese vlajku totality vysoko vztyčenou. Včetně toho, že zmínit to, bude opět znamenat žalář.

Tak přece vypadá EU (liberální) demokracie v praxi. Brzy u nás, soudruzi! Vždyť Německo - náš protektor a vzor!

Protiproud.cz

Klíčová slova: EU  | nový světový řád  | neomarxismus  | Německo


2220 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

V Evropě bude čím dál větší nedostatek čerstvého ovoce a zeleniny. Bodejť by nehrozil nedostatek zeleniny, když naše země není potravinově soběstačnáSkutečně vidíme, že prakticky neexistuje žádná oblast současné koronavirové pandemie, kde bychom nenašli otisky všudypřítomného Billa Gatese...Pomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitPamatujete na civilní obranu? Úřad sejmula Kalouskova zpívající ministryně obranyPandemie, bezdomovci, nelegální (či EU podivně legalizovaní) imigranti

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ePortal.cz

O stálosti a pomíjivosti v době koronaviruKoronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

Eurabia.cz

Globalizace musí skončit - bude to tvrdý boj s Bruselem a globálními oligarchyLiberální totalita je základem ideologie EU. Původní Evropané jsou úhlavními nepřáteli této diktatury

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Nedělejte to.“ „Já se vás ptám.“ Prymula se v ČT pohádal s redaktorkou o naši budoucnostVládo, vy*er se na to a udělej toto... Klára Samková přišla s návrhem. Jde o nás všechny
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění