reklama

Etiopské aerolinie otvírají nové linky z Norska do Etiopie, aby falešní uprchlíci mohli navštěvovat země, ze kterých „uprchli“

Autor: odjinud | Publikováno: 26.2.2020 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Etiopské aerolinie letos v létě otevřou každodenní odlety z Osla do Addis Abeby, neboť ve velké a neustále rostoucí africké diaspoře v Norsku je po nich vysoká poptávka.

Ředitel rozvoje dopravy u Avinor Jasper Spruit říká, že tato konkrétní trasa je mezi „norskými“ cestujícími nesmírně populární a že Addis Abeba má dobré spojení do ostatních destinací v Africe.

Zemský ředitel Etiopských aerolinek pro Norsko Mussie Fitehamlak říká, že trasu z Osla zavedli, protože při příletech do Addis Abeby i při odletech z ní dobře navazuje na další spoje v Africe.

„Norští cestující budou mít s touto nabídkou každodenní přístup k největším africkým aeroliniím a do celé naší sítě po celé Africe,“ říká.

Budou-li ty letouny téměř plně vyprodány, což se dá předpokládat, bude to znamenat, že týdně bude do Addis Abeby a z ní létat asi 1800 lidí.

Také mezi Addis Abebou a Somálskem je relativně krátká vzdálenost, což znamená, že nejen Etiopané, ale také Somálci a Eritrejci budou tuto trasu využívat.

Somálci, Eritrejci a Etiopané jsou ty největší skupiny Afričanů jak v Norsku, tak ve zbytku Skandinávie.

Velká většina Somálců smí ve Skandinávii zůstat, jelikož jejich domovské země nejsou pro život bezpečné, a proto potřebují ochranu jiného státu. Kvůli tomu si rovněž smí přivést rodiny a příbuzné. Jinak téměř neexistuje žádný důvod, aby Somálci do Skandinávie přicházeli.

Statistiky švédské migrační agentury zjistily, že v té spoustě migrantů, kteří do Švédska loni přišli kvůli práci, nebyl ani jediný migrant ze Somálska, co by přišel za prací.

To by mohlo budit údiv, proč ti Somálci a další Východoafričané ve Skandinávii jezdí zpátky do zemí, ze kterých údajně zoufale potřebovali utéct?

Některé alternativní norské mediální stránky jednak napsaly o etiopských aeroliniích, ale také zjišťují, že Somálci v Norsku jsou neocenitelným zlatým dolem pro Somálce, co zůstali v Somálsku, neboť od tohoto sociálního státu dostávají ohromné sociální dávky, které pak posílají domů.

Nezaměstnanost mezi Somálci žijícími ve Skandinávii je neuvěřitelně vysoká, takže velká většina těch peněz, které posílají zpět do Somálska, jsou peníze ze sociálních dávek – tj. peníze, které by se měly používat k péči o tvrdě pracující a daně platící norské občany.

Jen v roce 2019 bylo fyzickými osobami z Norska posláno fyzickým osobám do Somálska 55,6 milionů euro (1,365375 miliard Kč).

Rita Karlsen z rights.no se ptá: proč se o tom více nemluví?

By Christoffer 15 February 2020

www.reformy.cz

Klíčová slova: islám  | multikulturalismus  | imigrace


1295 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

V Evropě bude čím dál větší nedostatek čerstvého ovoce a zeleniny. Bodejť by nehrozil nedostatek zeleniny, když naše země není potravinově soběstačnáSkutečně vidíme, že prakticky neexistuje žádná oblast současné koronavirové pandemie, kde bychom nenašli otisky všudypřítomného Billa Gatese...Pomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitPamatujete na civilní obranu? Úřad sejmula Kalouskova zpívající ministryně obranyPandemie, bezdomovci, nelegální (či EU podivně legalizovaní) imigranti

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ePortal.cz

O stálosti a pomíjivosti v době koronaviruKoronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

Eurabia.cz

Globalizace musí skončit - bude to tvrdý boj s Bruselem a globálními oligarchyLiberální totalita je základem ideologie EU. Původní Evropané jsou úhlavními nepřáteli této diktatury

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Nedělejte to.“ „Já se vás ptám.“ Prymula se v ČT pohádal s redaktorkou o naši budoucnostZažila jsem Brežněva i pád KSČ... Tereza Spencerová o budoucnosti EU. A probrala Západ v současném světě: Blbý pohled
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění