reklama

Tažení proti rasismu: "Seď a dívej se, nebo tě zabiju"

Autor: Pavel Kopecký | Publikováno: 4.3.2020 | Rubrika: Kulturní válka
afrocernoch

 

Bez ohledu na dílčí pozitivní politické změny a odmítavý přístup velké části veřejnosti postupují kulturní revolucionáři stále dál ve své vizi proměny společnosti. Média, která jsou u nás i na Západě většinou pod vlivem levicových falang, udávají tón při určování společenských norem.

Čím šílenější jsou nápady této zelenorudé sekty, tím více získávají v mainstreamu na popularitě. Vše, co útočí na rodinu, tradici nebo národ je podporováno, byť by to bylo sebebizarnější. Pouliční útoky při nástupu nově zvoleného českého ombudsmana, stejně jako blokace řečnického pultu ve slovenském parlamentu, či snaha vyřadit AfD z německé politiky po střelbě v Hanau, mají stejného jmenovatele.

Nová osvěta 

Kromě tohoto levicového politického terorismu můžeme stále častěji sledovat i útoky na základy západní civilizace, které jsou kromě křesťansko-antické tradice založeny také na kultuře bílého muže, který stál u kolébky Západu. Pozitivní rasová diskriminace se již před desetiletími stala základem převýchovy ve Spojených státech. Dnes je však toto bílé sebemrskačství dovedeno ad absurdum. 

Posledním hitem se staly odvykací protirasistické večeře, při nichž se bohaté bílé Američanky nechávají dobrovolně sekýrovat za tisíce dolarů od černých "terapeutek", jež jim nevybíravými slovy vysvětlí, že jsou plné rasových předsudků. Současně se však protidiskriminační metody posouvají k nucenému vzdělávání za pomoci výhrůžek od samozvaných osvětářů.

Své by o tom mohla vyprávět sedmatřicetiletá žena v americké Iowě. Vzteklý černoch se ji minulý týden násilím snažil přimět, aby se s ním dívala na devítihodinovou sérii Roots (Kořeny) ze 70. let. Ta popisuje dějiny otroctví ve Spojených státech. Žena tak měla "pochopit svůj rasismus".

Vysvobodila ji až policie. "Seď a dívej se, nebo tě zabiju a kusy tvého těla rozsypu po dálnici až do Chicaga," pohrozil své rukojmí dvaapadesátiletý Robert Lee Noye, když se pokusila pohnout v obývacím pokoji domu ve městě Cedar Rapids. Podle výpovědi vězněné ji trápil celou noc, nakonec se jí však podařilo zavolat policii. Když ta dorazila na místo činu, z budovy se ozývalo "hodně křiku", uvedla NBC News. 

Čtěte ZDE: Doba, kdy je pravda na indexu: Z geniálních vědců jsou vyvrhelové. Rozdíly mezi rasami vidí každý myslící. Kdo má delší ruce a kdo vyšší IQ? Imigrace a multikulturalismus znamená zkázu. KO civilizaci?

Kolektivní duševní porucha?

Podobné případy se budou bezpochyby množit, neboť (proti)rasistická hysterie nabírá od letošního nového roku na ještě vyšších obrátkách. Minulý týden to schytal populární trenér americké profesionální fotbalové ligy (MLS). Holanďan Ron Jans musel na hodinu skončit u týmu Cincinnati, neboť se údajně politicky nekorektně vyjadřoval v kabině před hráči. Jedenašedesátiletý Jans je od minulého týdne vyšetřován za užití "extrémně nevhodných slov".

Antidiskriminační policie byla bdělá v minulém týdnu nejen v zámoří, ale také na Starém kontinentu. Do oka jí padla jedna malá pekárna v Kolíně nad Rýnem, která způsobila v Německu šok svým rasistickým pečivem. Nabízela totiž zákazníkům zákusky tmavé barvy. V čokoládových pusinkách prodávaných desítky let objevila nezisková ideopolicie skrytý rasismus. Některé z čokoládových zákusků měly totiž oči, nos a silnější červené rty a dokonce nesly na hlavě kosti nebo klobouk se střapcem. V něm byl nepochybně rozpoznán fez, který byl symbolem obyvatel Osmanské říše.

To, že toto šílenství zachvacuje celý Západ, dokazuje i případ ze staré (kdysi) dobré Anglie. Minulý týden tam hlava anglikánů prohlásila svou církev za hluboce rasistickou. V anglikánské církvi podle tohoto sdělení panuje stále hluboký institucionální rasismus. Uvedl to podle BBC arcibiskup z Canterbury Justin Welby, který se diskriminovaným menšinám omluvil. "Jsem zahanben tváří v tvář našim dějinám a jsem zahanben naším selháním. Při pohledu na naši církev není pochyb, že jsme stále hluboce institucionálně rasističtí," řekl Welby na generální synodě anglikánské církve. 

Čtěte ZDE: Ve znamení velké výměny: NHL je prý málo černá. Talenty budeme hledat v ghettech? Pozveme si odborníka. Co vadí na NBA? O diverzitu tu nejde. Bělošské sporty jsou nepřípustné

Povinná sterilizace

Typickým nositelem rasistických předsudků je podle globální ideopolicie bílý muž ze střední třídy nad padesát let. A právě proti těmto reakcionářům přicházejí progresivisté se zatím nejšílenějším nápadem.

Demokratická zákonodárkyně v Alabamě Rolanda Hollisová přišla s návrhem na povinnou sterilizaci všech mužů nad 50 let. Návrh zákona by přikázal mužům, kteří dosáhli 50 let věku nebo zplodili tři děti, aby podstoupili vasektomii. Zákon nazývaný stručně a výstižně Vasectomy Bill HB 238 konkrétně přikazuje mužům podstoupit tento lékařský zákrok do jednoho měsíce poté, co buď dosáhnou 50 let věku, či zplodí třetí dítě, podle toho, co přijde dříve.

Návrh Hollisové o povinné vasektomii má přenést část odpovědnosti za plození dětí na muže. "Odpovědnost neleží pouze na ženách. Tohle pomůže zabránit těhotenství stejně jako potratům nechtěných dětí," vysvětlila Hollisová svůj bizarní návrh, jímž reaguje na přísnou protipotratovou legislativu v jižanské Alabamě. 

Čeho se asi na západní (antidiskriminační) frontě dočkáme v březnu? Klidu rozhodně ne.

Protiproud.cz1061 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

V Evropě bude čím dál větší nedostatek čerstvého ovoce a zeleniny. Bodejť by nehrozil nedostatek zeleniny, když naše země není potravinově soběstačnáSkutečně vidíme, že prakticky neexistuje žádná oblast současné koronavirové pandemie, kde bychom nenašli otisky všudypřítomného Billa Gatese...Pomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitPamatujete na civilní obranu? Úřad sejmula Kalouskova zpívající ministryně obranyPandemie, bezdomovci, nelegální (či EU podivně legalizovaní) imigranti

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ePortal.cz

O stálosti a pomíjivosti v době koronaviruKoronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

Eurabia.cz

Globalizace musí skončit - bude to tvrdý boj s Bruselem a globálními oligarchyLiberální totalita je základem ideologie EU. Původní Evropané jsou úhlavními nepřáteli této diktatury

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Nedělejte to.“ „Já se vás ptám.“ Prymula se v ČT pohádal s redaktorkou o naši budoucnostVládo, vy*er se na to a udělej toto... Klára Samková přišla s návrhem. Jde o nás všechny
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění