Islámské enklávy ohrožují Francii. Celé městské čtvrti jsou rukojmím islamistů

Autor: odjinud | Publikováno: 5.3.2020 | Rubrika: Politika
Arábia

 

Celé městské čtvrti jsou rukojmím islamistů. Potvrzuje to dokument, který pro prefekty vydal francouzský ministr vnitra Aristofane Castaner. Podle údajů DGSI (Generální ředitelství vnitřní bezpečnosti) je 150 zón v područí islámu. Počátkem ledna Castaner rozeslal prefektům telegram, podle kterého na150 distriktů radikálně kontroluje islám. Jde spíše o teritoria než o čtvrti. Jsou to oblasti pro republiku ztracené.

Atentát na prefekturu v Paříži vedený radikalizovaným policistou, který přijal islám, přiměl vládu, aby si položila otázku o boji s islamismem a o novém akčním plánu. Zatím vláda nepodnikla nic, i když podle Journal du Dimanche oznámila, že plán dosud nebyl zpracován, ale stane se tak ještě před březnovými volbami.

Zatím se vynořuje to, co píší kronikáři, novináři a badatelé jako my: poprvé se připouští, že islám si zřídil 150 stanovišť uvnitř republiky. Jsou to jeho enklávy. Zóny obývané přistěhovalci z Afriky severní i sub-saharské, mnozí z nich pocházejí již z třetí generace. Místa, kam se policie snaží nevstupovat a dopravní podniky musí zřizovat pověřené legáty, protože ostatním hrozí zásah kamenem. V těchto zónách dosahuje nezaměstnanost 60%, hlavně pokud jde o mladistvé. Funguje zde prodej drog, prostituce, vetešnictví s kradenými předměty, střety mezi bandami.

Když po atentátu na satirický týdeník Charlie Hebbo americký kanál Fox News hovořil o existenci zón no go v srdci Paříže, čertila se všechna francouzská média. Skutečnost, že v samém středu romantického Ville Lumiére jsou okupované zóny, kde nemuslimové nejsou rádi viděni, kde vládne šaria, byla pokládána za fake news.

Deník Le Parisien provedl výzkum v jedné z těchto zón ve čtvrti Chapelle-Pajol na západu Paříže. Zde jako ve všech dalších teritoriích toho typu jsou ženy ustavičně terčem obtěžování a násilí. Jsou nenáviděny pro své pohlaví a pro oděv strašně západní. Mnoho se jich vystěhovalo, jiné nevycházejí bez doprovodu.

Oněch 150 zón s islámskou nadvládou se nevyskytuje jen v nejznámějších předměstích Paříže, Lyonu a Marseille, ale také v různých městech severních departmentů a jsou pod dohledem vnitřní bezpečnosti. V Maubeuge např. Jednota demokratických francouzských muslimů získala ve volbách 40% hlasů. To je alarmující situace, podobně jako v aglomeraci Danin a Roubanina a situace nabývá závažných rozměrů, uvádí příslušný prefekt. Mezi teritoria „držená“ salafistickým islámem patří také Alta Savoia, Annemasse, Bourg-en Bresse, Oyonnax a dokonce Bourgoin-Jallieu.

Dva roky po útoku na Trèbes, čtyři roky po útocích v Magnaville, Nice a Saint Etienne du Rouvray, pět roků po Charlie Hebbo a l'Iper-Kosher di Vincennes, Bataclanu a Strade de France, osm let po vraždách v Toulouse a několik měsíců po atentátu na prefekturu v Paříži, útoky nožem nepočítaje, označují bezpečnostní složky na mapě tato ztracená teritoria islámskou vlaječkou.

Již před patnácti lety měly francouzské úřady seznam 750 „citlivých městských zón“, oblastí s charakterem ilegality, no go zón; nyní poprvé se veřejně připouští existence přesného počtu enkláv, které islamisté přetvářejí podle svého obrazu.

Lorenza Cormicola La Nuova Bussola Quotidiana

Klíčová slova: islám  | imigrace  | Francie
1200 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Hnutie Black Lives Matter podporuje potraty, homosexualitu a je proti rodinePosláním zpravodajských služeb USA je obelhávat násGender ideologie LGBT představuje možná větší nebezpečí než komunistická ideologieBlack lives matter chce zničit Západní civilizaci, národy a rodinné jednotky, varuje Nigel FarageEvropská komise chystá na zemědělce dotační podvod

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

Eurabia.cz

Podle Langšádlová z TOP09 je islamistický režim Erdogana nezastupitelným spojencem ČR ...Šílený: Turecká tajná služba se podílela na imigrantských násilnostech ve Vídni!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Na Nohavicu už nejdu, odplivl si Dominik Hašek. A komentátor padl smíchy: Z toho bude profitovat Hutka. Na jeho koncertě teď bude 13 lidíŠéf Rozumných Hannig: Jedině švejkovina nás zachrání před katastrofou. Ať si Západ dělá bláznivé experimenty, ale bez nás
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění