reklama

Islámské enklávy ohrožují Francii. Celé městské čtvrti jsou rukojmím islamistů

Autor: odjinud | Publikováno: 5.3.2020 | Rubrika: Politika
Arábia

 

Celé městské čtvrti jsou rukojmím islamistů. Potvrzuje to dokument, který pro prefekty vydal francouzský ministr vnitra Aristofane Castaner. Podle údajů DGSI (Generální ředitelství vnitřní bezpečnosti) je 150 zón v područí islámu. Počátkem ledna Castaner rozeslal prefektům telegram, podle kterého na150 distriktů radikálně kontroluje islám. Jde spíše o teritoria než o čtvrti. Jsou to oblasti pro republiku ztracené.

Atentát na prefekturu v Paříži vedený radikalizovaným policistou, který přijal islám, přiměl vládu, aby si položila otázku o boji s islamismem a o novém akčním plánu. Zatím vláda nepodnikla nic, i když podle Journal du Dimanche oznámila, že plán dosud nebyl zpracován, ale stane se tak ještě před březnovými volbami.

Zatím se vynořuje to, co píší kronikáři, novináři a badatelé jako my: poprvé se připouští, že islám si zřídil 150 stanovišť uvnitř republiky. Jsou to jeho enklávy. Zóny obývané přistěhovalci z Afriky severní i sub-saharské, mnozí z nich pocházejí již z třetí generace. Místa, kam se policie snaží nevstupovat a dopravní podniky musí zřizovat pověřené legáty, protože ostatním hrozí zásah kamenem. V těchto zónách dosahuje nezaměstnanost 60%, hlavně pokud jde o mladistvé. Funguje zde prodej drog, prostituce, vetešnictví s kradenými předměty, střety mezi bandami.

Když po atentátu na satirický týdeník Charlie Hebbo americký kanál Fox News hovořil o existenci zón no go v srdci Paříže, čertila se všechna francouzská média. Skutečnost, že v samém středu romantického Ville Lumiére jsou okupované zóny, kde nemuslimové nejsou rádi viděni, kde vládne šaria, byla pokládána za fake news.

Deník Le Parisien provedl výzkum v jedné z těchto zón ve čtvrti Chapelle-Pajol na západu Paříže. Zde jako ve všech dalších teritoriích toho typu jsou ženy ustavičně terčem obtěžování a násilí. Jsou nenáviděny pro své pohlaví a pro oděv strašně západní. Mnoho se jich vystěhovalo, jiné nevycházejí bez doprovodu.

Oněch 150 zón s islámskou nadvládou se nevyskytuje jen v nejznámějších předměstích Paříže, Lyonu a Marseille, ale také v různých městech severních departmentů a jsou pod dohledem vnitřní bezpečnosti. V Maubeuge např. Jednota demokratických francouzských muslimů získala ve volbách 40% hlasů. To je alarmující situace, podobně jako v aglomeraci Danin a Roubanina a situace nabývá závažných rozměrů, uvádí příslušný prefekt. Mezi teritoria „držená“ salafistickým islámem patří také Alta Savoia, Annemasse, Bourg-en Bresse, Oyonnax a dokonce Bourgoin-Jallieu.

Dva roky po útoku na Trèbes, čtyři roky po útocích v Magnaville, Nice a Saint Etienne du Rouvray, pět roků po Charlie Hebbo a l'Iper-Kosher di Vincennes, Bataclanu a Strade de France, osm let po vraždách v Toulouse a několik měsíců po atentátu na prefekturu v Paříži, útoky nožem nepočítaje, označují bezpečnostní složky na mapě tato ztracená teritoria islámskou vlaječkou.

Již před patnácti lety měly francouzské úřady seznam 750 „citlivých městských zón“, oblastí s charakterem ilegality, no go zón; nyní poprvé se veřejně připouští existence přesného počtu enkláv, které islamisté přetvářejí podle svého obrazu.

Lorenza Cormicola La Nuova Bussola Quotidiana

Klíčová slova: islám  | imigrace  | Francie


1080 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Salvini: EU je doupě zmijí a hyen. Epidemie změnila myšlení Italů. Solidarita na bruselský způsobŠvédská zdravotní rada upřednostňuje při péči o virem napadené migranty před Švédy se zhoršeným zdravotním stavem a senioryRedaktoři se šli podívat, jak imigranti dodržují karanténu: Sotva vyvázli živí...Pomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitAni v korona-krizi se mladí imigranti ve Švédsku nenudí. Mají novou zábavu. Ptají se kolemjdoucích, kde je tu nemocnice a kašlou při tom

euServer.cz

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem VaršavyČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...

ePortal.cz

Ekonomický pád bude větší, než vláda tušíJe to neskutečné, jak je lidstvo nepoučitelné. Posledních sto let to zkoušelo znovu a znovu. Socialismus tuhle a onde, tudy a jinudy. Vždycky se spálilo

Eurabia.cz

Děsivé svědectví z Řecka. Muslimští uprchlíci ze rabují a kradou co mohouFeminismus zabíjí

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Hřib a Drahoš opět dráždí čínského draka. Vytvořili děkovné VIDEO a Tchaj-wan ho zveřejnil. Diplomaté nevěří svým očímVrcholový exmanažer z ČRo se neudržel: V době, kdy miliony lidí přicházejí o příjmy, by ředitel ČT z kapes koncesionářů rád vytáhl další peníze!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění