reklama

Redaktorka České televize byla lyžovat v Itálii, kde řádí koronavirus. Místo karantény ji poslali na reportáž mezi seniory

Autor: odjinud | Publikováno: 12.3.2020 | Rubrika: Politika
lekar

Server Arfa přinesl tuto zprávu. Pokud je to pravda, je to šokující:

ARFA.cz


Česká televize poslala na reportáž mezi seniory redaktorku, která se pár dní předtím vrátila z lyžování v italských Dolomitech. Místo do karantény však redaktorka Pavla Kubálková zamířila mezi 140 seniorů pečovatelského domu v pražských Kunraticích.

Senioři jsou co se týče tzv. epidemie koronaviru nejohroženější skupinou s úmrtností až 15 procent. Itálie je epicentrum epidemie, v souvislosti s nákazou koronavirem tam zemřelo 631 lidí. Redaktorka se po návratu nepodrobila žádnému vyšetření.

Foto z Instagramu redaktorky ČT Kubálkové. Na svahu vidíme devět lidí.


Redaktorka České televize Kubálková byla v Itálii ještě 29. února, na sociální sítě umisťovala fotografie. V tu dobu bylo v Itálii evidovaných 1128 a 29 mrtvých. Reportáž se seniory natáčela 5. března, téhož dne večer ji Česká televize odvysílala.


Senioři ze domu Alzheimer home, s nimiž se setkala redaktorka ČT


Televize Prima poslala svého moderátora Romana Šebrleho, který se z italských hor vracel do České republiky ve stejnou dobu jako redaktorka České televize, na 14 dní do karantény.

Z reportáže vyplývá, že se redaktorka setkala nejen s několika desítkami seniorů, ředitelkou ústavu, ale také se zástupci Asociace poskytovatelů sociálních služeb, kteří jsou se seniory v denním kontaktu.


Česká televize věnuje se věnuje tématu koronavirus již několik týdnů. Mimo jiné se pohoršovala nad poradcem prezidenta Miloše Zemana pana Martina Nejedlého, který po návratu z Číny nedodržel 14denní preventivní karanténu a byl viděn v jedné z pražských restaurací. Toto jednání označil Česká televize za “bezohledné”.

 

Redakce webového deníku Express kontaktovala redaktorku Pavlu Kubálkovou s žádostí o vyjádření. „Nebudu se s vámi bavit. Nebudu to komentovat,“ řekla jim do telefonu a zavěsila.


Podobně pochodili u mluvčí České televize Karolíny Blinkové. Ta jim do telefonu sdělila, že je jejich zcela scestný. Následně se v zprávě SMS doplnila, že “scestné” nebylo správné slovo, nicméně vše bylo prý jinak.

Podle následného vysvětlení ČT prý „Redaktorka České televize nebyla v žádné z dotčených oblastí.”

Současný stav je takový, že je v karanténě celá Itálie.

Klíčová slova: zdravotnictví


2857 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Salvini: EU je doupě zmijí a hyen. Epidemie změnila myšlení Italů. Solidarita na bruselský způsobŠvédská zdravotní rada upřednostňuje při péči o virem napadené migranty před Švédy se zhoršeným zdravotním stavem a senioryRedaktoři se šli podívat, jak imigranti dodržují karanténu: Sotva vyvázli živí...Pomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitAni v korona-krizi se mladí imigranti ve Švédsku nenudí. Mají novou zábavu. Ptají se kolemjdoucích, kde je tu nemocnice a kašlou při tom

euServer.cz

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem VaršavyČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...

ePortal.cz

Ekonomický pád bude větší, než vláda tušíJe to neskutečné, jak je lidstvo nepoučitelné. Posledních sto let to zkoušelo znovu a znovu. Socialismus tuhle a onde, tudy a jinudy. Vždycky se spálilo

Eurabia.cz

Děsivé svědectví z Řecka. Muslimští uprchlíci ze rabují a kradou co mohouFeminismus zabíjí

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Hřib a Drahoš opět dráždí čínského draka. Vytvořili děkovné VIDEO a Tchaj-wan ho zveřejnil. Diplomaté nevěří svým očímVrcholový exmanažer z ČRo se neudržel: V době, kdy miliony lidí přicházejí o příjmy, by ředitel ČT z kapes koncesionářů rád vytáhl další peníze!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění