Naši věrní spojenci: USA, Německo a další aneb Ponaučení pro chytré, házení hrachu na zeď pro hlupáky

Autor: Michal Brand | Publikováno: 22.3.2020 | Rubrika: Zamyšlení
lekar

Epidemie koronaviru ukázala v plném světle několik věcí a dostalo se nám všem velice cenného ponaučení.
Nejprve Německo ukradlo objednané a zaplacené ochranné pomůcky. Postižena byla Česká republika. Kavárna, eurohujeři a kolaboranti-s-jakoukoli-cizí-mocností (momentálně s USA, Německem a Bruselskou kominternou; wikipedia okamžitě obvinili Andreje Babiše, že nesehnal ochranné pomůcky.

Pikantní samozřejmě je, že nejvíce řvali ti samí lidé, kteří jen pár dní předtím řvali, že vláda dělá zbytečnou paniku, že Babiš chce nastolit totalitní režim, ukrást Českou (hahaha, „Českou“) televizi a znárodnit pomatenému Hrušínskému divadlo. Hrušínský, Pehe a Hřebejk znovu ukázali, že imbecilita a fanatismus kavárny jsou mimo všechny limity a dokonce i mimo ty nejzákladnější mantinely elementární lidské slušnosti a normálního zdravého rozumu.

Také se ukázalo naprosto nebetyčné sobectví nejhlasitějších kavárenských křiklounů – dotace pobírající kulturní „elita“ pláče, že přijdou o peníze. Ta samá elita, která mlčela a mlčí vždy, když se propouštěli a propouští lidé z firem anebo dělníci z fabrik (a to dokonce i z řady špičkových fabrik, kterých je věčná škoda, že byly vytunelovány nebo zlikvidovány na nepsaný příkaz Brusele a korporací našich západních „jen a jen na dobro Čechů myslících“ „přátel“). Vlastně v případech, kdy ekonomická rána dopadne na ty ostatní, tak „kulturní“ „elita“, kavárna ani nemlčí (kdyby aspoň to) a rovnou poučuje, jak se každý musí umět postarat sám o sebe a nečekat s nataženou dlaní. A pak si sami běží pro dotace od státu. A když dostanou málo dotací a peněz z cizí kapsy a nestačí to na Jaguára nebo BMW, tak křičí, že stát ničí kulturu, že oni jsou hlas národa, že stát je musí podporovat a „musí a musí a musí“. (Jinak si vezmou spacáky a půjdou ukrást 8-miliardový roční rozpočet „veřejnoprávní“ televize pro svoje potřeby.)

Mimochodem: Kolik znáte herců, kteří žijí na minimální mzdě nebo jen o něco vyšší? Kolik znáte herců a umělců, kteří si musí vzít hypotéku na 20 let, aby si mohli koupit obyčejné panelákové 2+kk na sídlišti? Kolik znáte herců, kteří jezdí na dovolenou na mácháč, protože na lepší dovolenou si neušetří po zaplacení složenek a jídla? Ale, k...a!, takhle žijí statisíce lidí v tomto státě! Těch lidí, které pak dotovaní milionáři poučují, jak se každý musí umět sám o sebe postarat a nečekat s nataženou dlaní na pomoc státu. Tak mne tak napadá – teď mohou umělci a celá kulturní „elita“ předvést, jak se postarají sami o sebe a nebudou žádat pomoc státu. (A samozřejmě předpokládám, že ani peníze vybrané na koncesionářských poplatcích rozhodně nepůjdou ani jedinou korunou na žádné vysoké honoráře herců při natáčení filmů. Jistě to pro národ udělají za mzdu průměrnou, protože jim, naší sqělé „kulturní elitě“ přeci jde jen a jen o dobro národa a jeho kulturní povznášení a ne o nějaké honoráře, že?)

Ale zpět k Německu. Německo ukradlo objednané a zaplacené ochranné pomůcky pro Českou republiku. EU-solidarita v praxi. Bude Německo potrestáno Evropskou komisí? Bude Německu pozastaveno vyplácení jakýchkoli plateb z rozpočtu EU? Bude Německu vyhrožováno odejmutím hlasovacích práv za bezprecedentní porušení pravidel EU i pravidel normální lidské slušnosti? Když Maďarsko chránilo Evropu před invazí islámských okupantů, tak šlo o „porušení humanity“, „pošlapání lidských práv“ okupantů a teroristů, „narušení pravidel Schenghenu“ (který stejně nikdy nezahrnoval volný pohyb DO zemí EU pro občany CIZÍCH ZEMÍ, i když se nám to politici a sluníčkáři snažili nabulíkovat.) A vesele se Maďarsku vyhrožovalo z Brusele. A to Maďarsko chránilo občany EU! A nyní Německo chrání svoje zájmy na úkor občanů podřadných zemí EU, jako jsme například my, nalijme si čistého vína. tak za to asi dostane Merkelová ještě metál. EU trestá ty, kdo pomáhají Evropě a odměňuje ty, kdo Evropě škodí. Když mohla metál dostat ta fousatá německá pašeračka Carol Racketová (https://www.humanrightsatsea.org/wp-content/uploads/2019/06/Carola-Rackete.jpg ) za spolupráci s krimigranty a islámskými teroristy a za přímý útok na policisty bránící zákon, tak proč by nemohla metál dostat Makrela za ohrožování zdraví občanů podřadných zemí EU, no ne? Koneckonců, kdo ví, jak vypadá Makrela, když se nestihne oholit.

Německo ukradlo dokonce i objednané ochranné pomůcky pro Švýcarsko.

https://worldradio.ch/news/2020/03/11/germany-blocks-medical-equipment-shipment-to-switzerland/

Ale Německo je sice na žebříčku výše než čeští Untermenschen, ale ještě výše je americký Übermensch. A tak když německá firma má slibné vyhlídky na získání vakcíny na koronavirus, osloví ji přímo prezident USA, to je ta země, jež je naším nejlepším spojencem a myslí jen a jen na naše dobro a proto jí musíme být dennodenně vděčni, tak tedy prezident USA osloví dotyčnou firmu s nabídkou, ať přesídlí do USA a vakcínu proti celosvětové epidemii koronaviru vyvine výhradně pro USA (a pro ostatní vakcínu budou prodávat Američané jen za pořádné prachy – ale to jen pro dobro všech ostatních, jak jinak, že?).

Tuto informaci zveřejnil německý Welt am Sontag.

U nás pak Novinky.cz

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/dejte-to-nam-vzkazal-trump-nemecke-firme-pracujici-na-vakcine-dame-to-vsem-zni-odpoved-40316763

Ředitel uvedené německé firmy CureVac se zúčastnil setkání představitelů biotechnologických firem s prezidentem Trumpem 2.března.

Podle Welt am Sontag prezident USA učinil firmě nabídku, aby přesídlila do USA.

Ředitel firmy CureVac odešel (zřejmě byl odejit) z vedení firmy. Buď ho vyhodili na nátlak německé vlády, protože se prodal USA. Nebo ho vyhodili na nátlak USA, aby nemluvil o tom, co mu Trump nabídl (a čím mu vyhrožoval, protože to tak bývá, že se v podobných situacích nabízí jak cukr, tak bič – a Američané mají bič v obzvláštní oblibě. Jak řekl soudruh mírotvorce-nobelista Obama: USA občas potřebují někomu zkroutit ruku [aby udělal, co po něm USA chtějí a co by dobrovolně neudělal]).

https://www.welt.de/wirtschaft/article206555143/Corona-USA-will-Zugriff-auf-deutsche-Impfstoff-Firma.html?wtrid=onsite.onsitesearch

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8114015/Donald-Trump-tries-pay-German-company-creating-experimental-coronavirus-vaccine-US.html

Tuto informaci nepřímo potvrdila i mluvčí německého ministerstva zahraničí, která výslovně prohlásila:

„Die Bundesregierung ist sehr daran interessiert, dass Impf- und Wirkstoffe gegen das neuartige Coronavirus auch in Deutschland und in Europa entwickelt werden“, bestätigte ein Sprecher des Gesundheitsministeriums WELT AM SONNTAG. „Diesbezüglich ist die Regierung in intensivem Austausch mit der Firma CureVac.“

V překladu:

Federální vláda má silný zájem na tom, aby vakcíny a aktivní substance (léky) proti koronaviru, byly také vyvíjeny v Německu a v Evropě.

(Řeči o Evropě kazí jen ten „drobný“ fakt, že německá vláda jedná v jiných věcech jako obvykle sobecky. Dnes krade ochranné pomůcky. Před lety si pozvala miliony negramotných a nezaměstnatelných „inženýrů a doktorů“ ve vojenském věku a pak je chtěla přerozdělit všem ostatním zemím. Nu, Němci. To musí být nějaká přímo vrozená charakteristika německého národa tenhle talent působit rozvrat a chaos v Evropě. První světová válka, Hitler německým kancléřem, druhá světová válka, pár desetiletí klid, Merkelová německá kancléřka, pozvání milionů nelegálních migrantů, islamizace Evropy, zelené šílenství, podlézání a zvaní Turecka do EU, von der Leynová v čele Evropské komise, tragédie za tragédií...má to vůbec konec?)

Koronavirus nám všem přinesl jedno ponaučení. Velice cenné ponaučení.

V krizi člověk nejlépe pozná skutečné přátele.

A pozná vlastně i svině převlečené za kamarády.

A měl by si je také zapamatovat.

2428 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Posláním zpravodajských služeb USA je obelhávat násGender ideologie LGBT představuje možná větší nebezpečí než komunistická ideologieBlack lives matter chce zničit Západní civilizaci, národy a rodinné jednotky, varuje Nigel FarageEvropská komise chystá na zemědělce dotační podvodChcete, aby imigranti a suníčkářská lůza rabovali i v našich městech?

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

Eurabia.cz

Podle Langšádlová z TOP09 je islamistický režim Erdogana nezastupitelným spojencem ČR ...Šílený: Na několikadenních násilných nepokojích ve Vídni se podílela turecká tajná služba!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Vojenský analytik: Stále se mluví o tom, jak Rusko a Čína ovlivňují Čechy. Tak se podívejte, odkud se ve skutečnosti přebírá 80 procent zprávDominance němčiny, angličtina se vytrácí. To bude fičák! Saša Vondra zásadně k německému europředsednictví
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění