Německo na svém území zadržuje zdravotnická materiál, který si objednaly jiné země! Ať si Merkelová a potentáti z Bruselu nechají kecy o unijní solidaritě!

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 21.3.2020 | Rubrika: Zamyšlení
nazi_eu

To je skandální! Německo na svém území zadržuje zdravotnická materiál, který si objednaly jiné země! Dokonce i prý takový, který z Německa nepochází a jen přes něj přejíždí! Ať si Merkelová a potentáti z Bruselu nechají kecy o unijní solidaritě! Takhle se chová ten slavný „liberálně demokratický vzor Západu“! Celá krize okolo koronaviru dokazuje, že EU totálně selhala, a jednotlivé národní státy si musí pomoci samy! Ať jde Merkelová někam!

Švýcarsko tvrdí, že došlo i k zadržení materiálu objednaného v Číně a v Itálii, který přes Německo společnosti pouze převážely, informoval server The Local a Echo24. Zdravotnické potřeby zadržel německý zákaz i Slovensku, potvrdilo slovenské ministerstvo zahraničí. Švýcarsko si v pondělí předvolalo německého velvyslance kvůli tomu, že mělo na hranicích dojít k zadržení dodávky asi 240 tisíc ochranných masek.

Další dodávku, tentokrát ochranných rukavic, mělo Německo zastavit ve středu, přestože byly vyrobeny v Číně a Německo tak bylo pouze tranzitní zemí. Podle švýcarských úřadů jde o jednu z mnoha dodávek, které Německo zadrželo.

Server nasregion.cz upozornil, že kamion se zdravotnickým materiálem mířící s ochrannými pomůckami z Německa do Středočeského kraje byl na hranicích zastaven a zabaven na základě nově platného zákazu vyvážení těchto věcí ze země.

Na nedostatek solidarity Německa si stěžovalo také Rakousko, které požádalo o zmírnění zákazu v případě životně důležitých zásob. „Není to správné, že Německo zadržuje produkty určené pro Rakousko jenom proto, že se náhodou nacházejí ve skladech v Německu,“ cituje Bloomberg rakouskou ministryni hospodářství Margarete Schramboeckovou.

Celá krize okolo koronaviru dokazuje, že EU totálně selhala, a jednotlivé národní státy si musí pomoci samy!

https://echo24.cz/…/nemecko-blokuje-zdravotni-material-kter…

https://nasregion.cz/…/kamion-mirici-s-ochrannymi-pomuckami…

https://www.dailymail.co.uk/…/Germany-France-condemned-EU-m…

Klíčová slova: EU  | zdravotnictví
786 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Hnutie Black Lives Matter podporuje potraty, homosexualitu a je proti rodinePosláním zpravodajských služeb USA je obelhávat násGender ideologie LGBT představuje možná větší nebezpečí než komunistická ideologieBlack lives matter chce zničit Západní civilizaci, národy a rodinné jednotky, varuje Nigel FarageEvropská komise chystá na zemědělce dotační podvod

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

Eurabia.cz

Podle Langšádlová z TOP09 je islamistický režim Erdogana nezastupitelným spojencem ČR ...Šílený: Turecká tajná služba se podílela na imigrantských násilnostech ve Vídni!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Na Nohavicu už nejdu, odplivl si Dominik Hašek. A komentátor padl smíchy: Z toho bude profitovat Hutka. Na jeho koncertě teď bude 13 lidíDopis Schillerové nadzvedl starosty ze židle, vyvěšovaly se černé vlajky. Hejtman Netolický to teď chce změnit zákonem
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění