reklama

Řekové našli pod Aténami tunel plný zbraní, zatýkají turecké teroristy

Autor: odjinud | Publikováno: 29.3.2020 | Rubrika: Politika
Turecko

Řecká policie zatýká členy turecké teroristické organizace, neboť pod Aténami našla tunel plný skladů výzbroje vojenského určení.

 

Při operaci vedené řeckými protiteroristickými jednotkami a Národní zpravodajskou službou pozatýkali jedenáct členů Revoluční lidově osvobozenecké strany (DHKP-C), tj. marxisticko-leninské organizace. Všech jedenáct mužů jsou turečtí občané, ač někteří mají asi kurdský původ.

Při raziích prováděných v nemovitostech v Sepolii, v aténském okrese Exarchia, objevila policie 47metrový tunel, který obsahoval zbrojní arzenál včetně protitankových raketometů, granátometů, Kalašnikovů AK-47 a pistolí, uvádí řecké noviny Kathimerini.

Revoluční lidová osvobozenecká strana (DHKP-C), jelikož je krajně levicovou revoluční komunistickou organizací, tak je jako teroristická organizace klasifikována Spojenými státy, Velkou Británií, Evropskou unií a Tureckem.

Breitbart London@BreitbartLondon

Migrants Use Improvised Ladders in Fresh Attempts to Storm Greek Border https://www.breitbart.com/europe/2020/03/21/migrants-use-improvised-ladders-in-fresh-attempts-to-storm-greek-border/ …

Migrants Use Improvised Ladders in Fresh Attempts to Storm Greek Border

While the Turkish government has closed its border to Greece due to the coronavirus, migrants are still attempting to break through.

breitbart.com

43

10:50 - 21. 3. 2020

Informace o reklamách na Twitteru a soukromí

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 74.

Tato v Turecku zakázaná skupina si přeje svrhnout islamistického prezidenta Recep Tayyip Erdogana a nastolit marxistický stát.

DHKP-C rovněž odporuje tomu, co označuje za „americký imperialismus“ v regionu a v minulosti napadala ozbrojené síly Spojených států a diplomatické mise. Panuje přesvědčení, že odpovídá za sebevražedný útok na velvyslanectví USA v Ankaře.

Mezi zatčenými v Aténách byl 60letý muž označovaný kódovým jménem „Kostas“, o němž si myslí, že tuto teroristickou buňku vedl. Muže vláda sledoval po cestách na řecký ostrov Dodecanes u tureckého pobřeží.

Tento 60letý muž byl zatčen už v roce 2013 za pokusy propašovat z Řecka do Turecka na člunu náklad výbušnin a zbraní.

V roce 2017 bylo v Řecku před státní návštěvou tureckého prezidenta Recep Tayyip Erdogana zatčeno kvůli teroristickým obviněním devět členů DHKP-C, loni jim ale ta obvinění podle New York Times zrušili.

Breitbart London@BreitbartLondon

Turkish Minister Claims Release of More than 100,000 Migrants into Greece https://www.breitbart.com/immigration/2020/03/02/turkish-minister-claims-release-of-more-than-100000-migrants-into-greece/ …

Turkish Minister Claims Release of 100,000 Migrants into Greece

Turkish interior minister Süleyman Soylu announced late Sunday that 100,577 refugees had left Turkey and crossed the Greek border.

breitbart.com

45

12:47 - 2. 3. 2020

Informace o reklamách na Twitteru a soukromí

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 79.

KURT ZINDULKA

22 Mar 2020

 

www.reformy.cz

Klíčová slova: Turecko


1816 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Revize dějin: Kdo z politiků se nejvíc bratříčkuje se sudeťáky? Mráz přichází ze Čtvrté říše. Poučení z Henleina. Halík s kamarády na jedné chodbě. Bratři Čižinští i šéf ODS Fiala...3 podmínky, bez jejichž splnění nelze schválit Macron-Merkelový Fond obnovyBez Vás nepřežijeme...Policisté úmyslně ignorovali sexuální zneužívání dětípákistánským gangem od roku 1980 do roku 2010 z důvodu politické korektnostiBude ČR čistým plátce do rozpočtu EU už od příštího roku?

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ePortal.cz

Musíme si zvyknout na to, že budeme často posíláni do karantén nejrůznějšího typu. Budeme-li protestovat, budou to karantény horšího typuV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

Eurabia.cz

ISLÁM NENÍ MÍRUMILOVNÝ SYSTÉMAnglická vláda přiznala, že úřady roky tolerovaly sexuální zneužívání děti muslimskými zločinci

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Xaver: Miroslava Němcová? Jako Jiřina Švorcová. Špína z ČT a hra proti mněNásilí v USA: Barevná revoluce, co Milion chvilek? padlo vážně. I horší věci
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění