reklama

Migranti se musí kvůli viru přestěhovat do hotelů a letovisek s wi-fi v každém pokoji, zařizuje jim pokroková německá neziskovka

Autor: odjinud | Publikováno: 9.4.2020 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Migrační neziskovka působící v Německu se dožaduje, aby kvůli šíření viru COVID-19 byli žadatelé o azyl přesídleni z center do hotelů, letovisek a církevních bytů.

 

Uprchlická rada pro Dolní Sasko, tj. migrační neziskovka, začala vyvíjet nátlak na stát a místní správy, aby žadatele o azyl přestěhovaly z těch „přeplněných“ přijímacích zařízení do soukromých ubytování, jako jsou hotely, letoviska a církevní byty po celé zemi, aby se tak během pandemie „ochránilo jejich zdraví“.

„Aby se zajistilo, že ti postižení jsou ubytováni jinde, v letoviscích, v hotelových pokojích a penzionech, které se musí celonárodně pronajmout,“ uvádí uvedená Rada ve svém nedávném prohlášení.

„Tyto areály jsou teď kvůli krizi stejně prázdné,“ dodává prohlášení.

Tato pokroková migrační neziskovka také prohlašuje, že německé úřady musí migranty vybavit přístupem k wi-fi přímo v jejich pokojích a ne jen nelidsky ve společenských místnostech.

Navíc se dožaduje, aby němečtí daňoví poplatníci migrantům to ubytování a wi-fi zaplatili, kdy ti migranti by měli být podle uvedené neziskovky přestěhováni vždy do hotelů nebo bytů co nejblíže jejich azylovým centrům, jak to je jen možné.

Poradce této německé neziskovky Muzaffer Öztürkyilmaz uvedl: „Zvláště kvůli izolaci spojené s pandemií korony je kriticky důležité, aby obyvatelé mohli být na síti, být informováni a především, aby s ostatními lidmi mohli komunikovat přes digitální média.“

Na závěr tato pokroková neziskovka na německou vládu apelovala, aby zařídila každému jednotlivému migrantovi přebývajícímu v azylovém centru jeho vlastní ložnici.

„Protože uprchlíci žijí ve stísněných prostorech, v hromadných pokojích a nejenže se musí s ostatními dělit o velké společné kuchyně či kantýny, ale také o hygienická zařízení, takže tím pro ně mnohonásobně narůstá riziko infekce,“ vysvětluje Öztürkyilmaz.

Od vypuknutí globální pandemie začali být migranti žijící v azylových centrech po celé Evropě pro úřady jen zdrojem potíží.

Voice of Europe před pár dny referoval o skupinách 10 až 15 migrantů, kteří se bouřili a napadali zaměstnance azylového centra ve Švédsku poté, co přišly zprávy, že jeden z migrantů v tomto zařízení umístěných byl na tento virus pozitivně otestován.

Sweden: Migrants at detention center riot after one tests positive for coronavirushttps://t.co/UvWmkgRbeO

— Voice of Europe 🌍 (@V_of_Europe) March 25, 2020

Voice of Europe tento týden také referoval, že starostové dvou malých městeček v německé spolkové zemi Sasko Scheneebergu a Zschorlau požádali o pomoc ministerstvo vnitra této země, protože azylanti žijící v místních azylových centrech nedodržují opatření zavedená k zastavení šíření viru.

Germany: Migrants and asylum seekers aren’t respecting lockdown measures to combat virushttps://t.co/uTPZGM3wWj

— Voice of Europe 🌍 (@V_of_Europe) March 26, 2020

A minulý týden Voice of Europe referoval, že se migranti přebývající v azylovém centru ve východoněmecké zemi Durynsko začali bouřit, kdy vyvěsili vlajku ISIS a na policii v ochranné výstroji vrhali lahve, když jim oznámili, že zařízení je uzavřeno, aby se lokalizovalo propuknutí epidemie koronaviru.

Germany: ISIS flags fly as ‘asylum seekers’ riot against quarantinehttps://t.co/cuL9ehCrz7

— Voice of Europe 🌍 (@V_of_Europe) March 19, 2020

By Eva Janssen 28 March 2020

www.reformy.cz

Klíčová slova: imigrace


1887 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Revize dějin: Kdo z politiků se nejvíc bratříčkuje se sudeťáky? Mráz přichází ze Čtvrté říše. Poučení z Henleina. Halík s kamarády na jedné chodbě. Bratři Čižinští i šéf ODS Fiala...3 podmínky, bez jejichž splnění nelze schválit Macron-Merkelový Fond obnovyBez Vás nepřežijeme...Policisté úmyslně ignorovali sexuální zneužívání dětípákistánským gangem od roku 1980 do roku 2010 z důvodu politické korektnostiBude ČR čistým plátce do rozpočtu EU už od příštího roku?

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ePortal.cz

Musíme si zvyknout na to, že budeme často posíláni do karantén nejrůznějšího typu. Budeme-li protestovat, budou to karantény horšího typuV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

Eurabia.cz

ISLÁM NENÍ MÍRUMILOVNÝ SYSTÉMAnglická vláda přiznala, že úřady roky tolerovaly sexuální zneužívání děti muslimskými zločinci

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Xaver: Miroslava Němcová? Jako Jiřina Švorcová. Špína z ČT a hra proti mněNásilí v USA: Barevná revoluce, co Milion chvilek? padlo vážně. I horší věci
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění