Celé to svědčí o plíživé islamizaci naší země...

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 30.4.2020 | Rubrika: Zamyšlení
ne_mešity

To je podle mě nehoráznost. Bývalý předseda pražské muslimské obce Vladimír Sáňka žádá po státu desetimilionové odškodné za své trestní stíhání v kauze šíření překladu islamistické salafistické knihy Základy tauhídu - Islámský koncept boha. Sáňka požaduje 9 913 561 korun plus příslušné úroky. Celé to svědčí o plíživé islamizaci naší země. I proto hnutí SPD navrhuje zákon umožňující trestání nenávistné islámské ideologie.

Trestného činu se podle policie Sáňka dopustil tím, že zajistil překlad, vydání a distribuci knihy od Bilala Philipse. Její autor nesmí do některých západních zemí, kniha je v některých státech zakázána. Podle dřívějšího vyjádření ministerstva vnitra propaguje salafistický směr islámu, jenž hlásá netoleranci a nenávist k jiným náboženstvím.

Philips například obhajuje islámské právo šaría v oblastech fyzických trestů (bičování, kamenování, utínání rukou a nohou a podobně), podporuje manželství s nedospělými dívkami (pod 15 let věku), které považuje za legitimní po vzoru zakladatele islámu Mohameda.

Jako blahodárný prostředek pro napravení zločinců propaguje Philips v knize na straně 44 mrzačení odsouzenců. „Podobně skutek může vypadat jako špatný, i když je ve skutečnosti dobrý. Například někdo může namítnout, že useknutí ruky za krádež je barbarské, nebo že zbičování za pití alkoholu je nelidské, a tak může takové tresty považovat za příliš tvrdé a tedy vůbec ne dobré, a přitom jde o tresty nařízené Alláhem a jeho prorokem, a jejich dobrý vliv na společnost mluví sám za sebe,“ píše Philips.

Dle knihy je nutné vyžadovat zavedení šaríi. „A pokud ani to není možné, je nutno své neislámské vlády upřímně nenávidět a pohrdat jimi k uspokojení Alláha a udržení víry v jeho jedinečnost (tauhíd).“

Proti zprošťujícímu verdiktu se dovolal nejvyšší státní zástupce. Argumentoval tím, že tam, kde existuje ideologie, která má četné stoupence, existuje i hnutí. Uvedl také, že o zášti salafistů vůči šíitům, Židům, křesťanům a představitelům sekulárního Západu není pochyb. Soudy podle něj chybovaly i v tom, že nezvážily možnost jiné právní kvalifikace - podněcování k nenávisti vůči skupině osob. Nejvyšší soud však loni dovolání skandálně zamítl.

Ze strany soudu jde jenom obezličku ve smyslu, že prý salafismus není hnutí, ale spíše teologický směr! Jen kvůli tomu, že nejde o hnutí, ale o teologický směr, tak nebude propagátor salafismu Sáňka potrestán! To je na na hlavu co, nemyslíte?

„O jejich zášti proti šíitům, Židům a křesťanům a představitelům (vládám) sekulárního Západu není pochyb,” napsali žalobci o salafistech. Předák českých muslimů Vladimír Sáňka byl osvobozen, přestože zajistil překlad, vydání a distribuci salafistické knihy knihy Základy tauhídu.

Celé to svědčí o plíživé islamizaci naší země. Aby politicky korektní soudy nemohly zneužívat této obezličky, že se v případě extrémního islámu nejedná o hnutí, ale ideologii, předkládáme zákon, který umožní trestání nenávistné islámské ideologie. Jsme zvědavi, zda nás podpoří kolegové z Babišova ANO či z ODS. Pokud ne, dají najevo, že jim nevadí šíření extrémní islámské ideologie. Co tomu říkáte Vy, přátelé?

https://www.novinky.cz/…/sanka-zada-odskodne-10-milionu-za-…

Klíčová slova: islám  | imigrace
1693 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jsme Češi! Nikdy se nevzdáme, slyšíte? Nikdy!Podpořte prosím EUportal.czIslámská Evropa již není sci-fi: Co čeká naši zemi pod právem šaríja?Červené čáry Ruska a USA se protínají, bude válka?Pozdvihnout národ, nebo prodávat cetky?

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

EU chce popotahovat Maďarsko za protipedofilní zákonProti imigraci: kancléř pozval Balkánské země do Vídně

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Německou europoslankyni „vyfakovali“ z konference. Užuž byla na cestě, když ji zpražil slovenský premiér a Hohlmeierová musela zůstat domaManuál od Hamáčka pro policisty, jak nakládat s pandemickými narušiteli: Zakrytá ústa jsou jasná, na ostatní bacha
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění