Turecko-řecká válka na spadnutí: Osmanská taktika spálené země. Příprava migrantské invaze. Použije Erdogan biologickou zbraň? EU i NATO jen škodí

Autor: Pavel Kopecký | Publikováno: 26.4.2020 | Rubrika: Zamyšlení
Turecko02

Taktika spálené země uplatňovaná po staletí při muslimských výbojích do Evropy je stále častěji realitou i na současné řecko-turecké (v podstatě už válečné) frontě. Po březnovém odražení hlavního útoku invazních sil tvořených džihádisty maskovanými jako migranti (s tureckou armádu v zádech), se prezident Erdogan v dubnu soustřeďuje stále více na svoji pátou kolonu tvořenou migranty, které se již podařilo propašovat na řecké území.

Kvůli karanténě v důsledku koronaviru, která sevřela řecké pobřeží včetně ostrovů jako je Lesbos, se místní nemohou migrantskému teroru bránit tak účinně jako v minulých měsících, kdy vytvářeli jednotky domobrany a hlídali pobřeží a svůj majetek. Toho migranti využívají k devastaci jejich nechráněných pozemků, především olivových hájů, jež jsou pro místní hlavním zdrojem obživy (olivy a olivový olej jsou důležitým vývozním artiklem). Zprávy, které přicházejí od začátku dubna z řeckých ostrovů, hovoří o barbarské likvidaci tisíců olivovníků, z nichž některé pamatují desítky generací.

Vykořenění

Podřezávání olivovníků migrantskými invazními oddíly není ničím jiným než taktikou spálené země uplatňované muslimy (nejen v této oblasti) odnepaměti. Jestliže řeckým farmářům vezmete tento tradiční zdroj obživy, zasáhne to nejen jejich ekonomickou situaci ještě zhoršenou současným kolapsem evropské ekonomiky a snížením vývozu jejich produktů. Zároveň také přetnete životodárné tepny tradic, které starousedlíky spojují s těmito místy po staletí. Tomuto barbarství padají za oběť i stovky let staré chráněné stromy, které předchozí generace s láskou opatrovaly, a které tvořily součást místní národní kultury.

Devastační akce probíhají zejména v noci. Záminkou je údajně rozdělávání ohňů, u kterých se tlupy nezvaných hostů z Afriky a Asie ohřívají. Ostrovy se tak v noci mění v nebezpečnou džungli. Zoufalí obyvatelé, zasažení citelně vládními nařízeními kvůli koronaviru, se snaží svůj majetek bránit. Mezi imigranty a řeckými farmáři tak pravidelně dochází k ostrým konfliktům, z nichž mnohé končí zraněními na obou stranách. Nejhorší situace je kolem tábora Moria, kde již v širém okolí nestojí ani jeden olivovník z kdysi bohatých olivových hájů, jimiž byl ostrov proslulý. 

Tímto způsobem boje se pátá kolona připravuje na převzetí ostrovů a řeckého pobřeží, až dorazí propašované posily, které po tureckém neúspěchu prorazit pozemní hranici přicházejí stále častěji po moři. Taktiku spálené země, jíž chtějí muslimové vyhnat původní obyvatelstvo a obsadit jejich půdu, uplatňují migrantské querilly od nového roku také na široké frontě v pohraničních oblastech s Albánií – kam se z rozhodnutí Ankary začali stěhovat muslimští „utečenci“. A to i za pomoci leteckého mostu, na kterém se podílí turecká armáda, jež tímto způsobem „rozsévá“ migranty po dohodě s muslimsku albánskou vládou. 

Čtěte ZDE: Řecká fronta hoří: Turci útočí i na nemocnici. Zaniklo v koronavirovém lomozu. Použity chemické zbraně? Jestli toto není válka, tak co už? Řekové nasazují život i za nás. Kudla v zádech od Albánců

Sud prachu

Tento účinný zůsob obsazování území ještě před hlavní invazí u nás známe ze třicátých let minulého století v podání henleinovců. Spolu s muslimskými rodinami přicházejí do pohraničí i džihádistické skupiny a jejich propracovaný organizovaný zločin. 

Stejné metody jsme mohli vidět v Kosovu, odkud byla podobným způsobem vyhnána většina původního srbského obyvatelstva, kterému za asistence Západu vyrvali muslimové z rukou zemi jejich předků. Taktiku „tichého teroru“ použili Turci také v sedmdesátých letech, kdy se jim nejprve podařilo vyhnat řecké obyvatele severního Kypru, načež pak po invazi v roce 1983 založili v severní části ostrova „stát“, který je dodnes fakticky tureckou kolonií.

Úplně stejnému nebezpečí čelí právě mnohé řecké ostrovy. Za epidemie, i přes odhodlání řecké vlády, armády i dobrovolníků, je totiž mimořádně obtížné tomuto útoku vzdorovat. Přičteme-li přeplněné migrantské tábory, připomínají řecké ostrovy sud se střelným prachem, pod kterým Turecko intenzivně zatápí.

Přípravy k útoku

Minulý týden přinesla řecká rozvědka informace, že Turci zintenzivnili přípravy další vlny invaze na řecké ostrovy. Podle těchto zpráv Erdogan počítá i s použitím „biologické zbraně“: migranti infikovaní koronavirem mají rozšířit onemocnění na ozbrojené složky i civilní obyvatelstvo. K tomu má sloužit i přestavba vyřazených tankerů na lodě k pašování migrantů, které jsou už od konce března vypouštěny na řecké pobřeží jako pokusné balónky.

Tajné služby analyzovaly dokonce i trasu tureckého tankeru, který před měsícem plul od jednoho mola k druhému kolem Řecka a Itálie. Všude, kde proplul, se vzápětí objevily skupiny nelegálních migrantů. Turecká vláda minulý týden požádala NATO, aby přinutilo Řecko umožnit tureckým lodím volnou plavbu kdekoli v Egejském a Středozemním moři – včetně řeckých teritoriálních vod. Turecká žádost zaslaná do centrály NATO v Bruselu vlastně usiluje o to, aby NATO asistovalo při pašování migrantů do EU 

Všechny tyto provokace a přípravy směřují k tomu, aby do epidemií oslabené Evropy mohla v létě dorazit druhá vlna migrační invaze. Soustředění na námořní cestu je současně přípravou turecké vojenské okupace řeckých ostrovů.

Bude mít nepochybně nějaké „humanitární“ záminky. Třeba „osvobodit“ desetitisíce ilegálních muslimských migrantů, které prý Řekové „drží“ podle Turků a Sorosových neziskovek v nelidských podmínkách. Zlověstné mlčení Bruselu, který tak maximálně nabádá napadené Řeky k „rozumu“, velmi připomíná politiku appeasementu, kterou tak dobře známe při uloupení českého pohraničí po Mnichovu v září 1938.

Čtěte ZDE: Dostali jsme od Bruselu "migrantský flastr": Záloha na další kvóty? Nechali jsme Rakušany a Maďary ve štychu. I Řeky s kudlou v zádech. Falešná blokáda. Turci řádí v tiché dohodě s Bruselem. Invaze naplno pokračuje

Zítřek

Evropu zjevně čeká v době současné zdravotní a následující ekonomické a finanční krizi ještě další test ohněm. Pařezy, které zbyly po staletých řeckých olivovnících, více než symbolicky předznamenávají, jak dopadneme, pokud rychle nenajdeme vůli k obraně. 

Jenže jak se bránit, když z naší armády zbyl jen směšný expediční sbor na podporu dobyvatelských imperiálních zájmů Spojených států? "Jejich“ NATO potřebuje Turky udržet uvnitř Aliance jak v rámci snění Západu o napadení Ruska, tak hroutících se snah o ovládnutí Blízkého východu, Sýrie a Íránu. K této strategii patří také „nahrazení“ národů historických států Evropy desetimiliónovými migrantskými hordami. Těžko tedy očekávat, že by generálové bránili Erdoganovi v jeho postupu.

Co se ale stane, až vypukne regulérní válka mezi Tureckem a napadeným Řeckem – dvěma státy NATO se silnými armádami – to možná v tuto chvíli neví ani bruselský soudruh vševěd, "překabátěný" generál Petr Pavel. 

Protiproud.cz

Klíčová slova: EU  | NATO  | Turecko
1495 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jsme kolonií západuTři měsíce po nástupu Bidena do úřadu hrozí v Evropě válka. NATO si zaslouží, aby se ztratilo ze světaZvrácený pastýř papež František. Ničí Církev a fakticky kryje korupční a hospodářské zločiny i sexuálně zvrácené biskupy i kněžíPomozte prosím s financováním EUportal.czEvropská unie je diktát a tyranie!

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíLituje, že Rusko porazilo Hitlera. Hayato Okamura lituje porážky nadřazených Němců

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Vrbětice: „Venkov chce mír! A důkazy!“ Překvapený novinář se vrátil do Prahy a probudil hvězdyNic nemáte a zde je důkaz. Explukovník rozstřelil BIS Vrbětice
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění