Německo by mělo ilegálním migrantům vyplatit 1 500 eur koronavirové pomoci a udělit jim amnestii

Autor: odjinud | Publikováno: 30.4.2020 | Rubrika: Politika
nazislam

27 německých poslanců podepsalo dopis žádající o finanční pomoc ilegálům stejně jako o udělení amnestie pro ně a suspendování deportací.

 

Více než dva tucty členů německé levicové strany Die Linke podepsalo dopis žádající, aby kancléřka Angela Merkel a ministr vnitra Horst Seehofer od státu vyžádali nejenom 1 500 € pomoci proti koronaviru pro každou osobu ilegálně pobývající v Německu, ale aby jim také všem Německo nabídlo amnestii.

„I lidé bez papírů jsou součástí německého obyvatelstva,“ cituje Der Spiegel levicového poslance Lorenze Gösta Beutina, který tento dopis inicioval a věří, že ilegální migranti musí z humanitárních důvodů získat plnou státní pomoc.

Signatáři navíc od německé vlády požadují, aby tyto lidi legalizovala.

Tito poslanci parlamentu vládu vyzývají, aby „všem ilegálním rezidentům poskytla okamžitou generální amnestii“ a chtějí, aby se suspendovaly všechny deportace.

„Koronavirová krize vytvořila novou situaci. Lidé bez papírů nemají žádný přístup k systému zdravotní péče, ale právě oni jsou velice ohrožení,“ vysvětluje vůdce Die Linke Bernd Riexinger.

Tento dopis podepsaný 27 z 69 poslanců této levicové strany rovněž praví: „Kvůli zvýšené přítomnosti policie v ulicích se lidé bez papírů sotva odváží opustit své domovy, což dále zvyšuje jejich ustrčenost v naší společnosti.“

Die Linke odhaduje, že v Německu je mezi 200 000 a 600 000 ilegálními imigranty. A tato strana také požaduje skoncovat s deportacemi.

Počet deportací v posledních letech klesá. Na konci roku 2019 hlásil německý Spolkový úřad pro migraci a uprchlíky, že zemi by mělo opustit kolem 250 000 žadatelů o azyl.

Německo už platí migrantům v zemi ohromné sumy včetně sociálních dávek, bydlení a vzdělání.

Německá vláda nedávno zveřejnila čísla zdůrazňující, kolik Německo utratilo za migranty včetně rekordních 23 miliard € v roce 2018 včetně dotací na nájmy, podpory v nezaměstnanosti a dalších dávek.

Také města mají povinnost vydávat na ně další miliardy, kdy sám Hamburg mezi lety 2015 až 2019 utratil 5,35 miliardy €.

Z hlediska integrace pracovních sil byla asi před rokem vydána významná studie německým Spolkovým úřadem pro migraci a uprchlíky (BAMF) zjišťující, že 65 procent ze 7 500 migrantů, které zpovídali, je pořád bez práce.

Německá strana Die Linke zatím aktivně vyzývala, aby země přijímala více migrantů, zdaleka však není jediná. Prominentní politici napříč politickým spektrem říkají, že Německo má ještě spoustu místa, aby bralo migranty, a to i přestože Německo má jednu z nejvyšších hustot obyvatelstva v Evropě.

editor: Remix News

author: Remix News

Zdroj: https://rmx.news/article/article/germany-should-pay-illegal-migrants-1-500-in-coronavirus-aid-and-grant-them-amnesty-demands-leftist-party-mps

 

https://www.reformy.cz/

Klíčová slova: imigrace  | neomarxismus  | Německo
1529 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůPro Albrightovou bylo půl milionu mrtvých dětí přijatelnou cenou. A Havel podněcoval války USA proti nevinným, říká bývalý diplomatJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny MárieMají Američané budoucnost? Španielski katolícki conquistadori nezotročili Ameriku – naopak, oslobodili ju!

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

Eurabia.cz

Imigrantští sirotci ve vlaku okradli a znásilnili 50-letou dámuJourová: Jsem velmi frustrovaná z toho, co se děje v Polsku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Hejma: Zeman ochráněn před BIS. Za p*tomce. Fiala? Žlutá kartaTajená data. 1 % úmrtí po vakcínách hlášeno. Český matematik cítí zmar
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění