reklama

Roger Stone: Možná to byl Bill Gates, kdo koronavirus vytvořil, aby očipoval lidi

Autor: odjinud | Publikováno: 12.5.2020 | Rubrika: Politika
eutanazie

V pondělí Roger Stone naznačil, že ve vytvoření koronaviru by mohl mít prsty Bill Gates kvůli tomu, aby mohl lidem očipovat hlavy, aby věděl, kdo byl na COVID-19 otestován a kdo ne. 

„Jestli ve vytvoření a rozšíření tohoto viru sehrál svou roli Bill Gates, to už vyvolalo žhavou debatu. Mám konzervativní kamarády, kteří říkají, že je to směšné, ale zase jiné, kteří říkají, že určitě,“ řekl Stone moderátorovi rádiového programu „Odpověď“ Joe Piscopovi, který se ho ptal na konspirační teorie týkající se této pandemie.

„On a další globalisté toho využívají pro povinné očkování a pro čipování lidí, abychom věděli, zda byli testovaní. To ale jen přes mou mrtvolu. Povinné očkování? Jose, to v žádném případě nedopustím!“ řekl Stone, který si moc rozuměl s Piscopem, jenž o tomto dlouhodobém poradci prezidenta Trumpa mluvil jako o „legendě“.

Gates je už dávno proslulým propagátorem přípravy na globální zdravotní krizi jako koronavirus.

Stone také hodnotil prezidentskou kampaň, kdy Joe Bidena nazval „výjimečně slabým kandidátem. Ti lidé jsou prostě úplně mimo.“

Když se ho tato bývalá hvězda pořadu „Sobotní noc naživo“ ptala, zda by byl guvernér Andrew Cuomo lepším kandidátem než Biden, tak Stone řekl, že ke Cuomově kandidatuře dojde těžko.

„Myslím, že odvedl dobrou práci. Posílil svou pozici u veřejnosti. Je silný v komunikaci, s lidmi mluví jejich jazykem,“ řekl o Cuomovi.

„Aby se ale Cumo směl vynořit, musel by Bidena srazit autobus, a Bože odpusť, moc daleko k tomu nemáme. Myslím, že Cuomova nominace je jen fantazie Demokratů, kteří v Bidenovi vidí z podstaty slabého kandidáta.“

Řekl ale také, že Trump nemá jisté snadné vítězství, zvláště jestli se ekonomice kvůli koronaviru nepovede vyhrabat se z žumpy.

„Každý, kdo vám říká, k čemu v roce 2020 dojde, neví, o čem mluví,“ řekl.

„Myslím sice, že prezident zvolen bude, ale myslím si, že to bude tvrdší boj, než si lidé myslí.“

Stone, který byl v únoru odsouzen k 40 měsícům basy, následně po podzimním usvědčení ze lhaní Kongresu a z vyhrožování svědkovi v době, kdy v roce 2016 pracoval pro Trumpovu kampaň, teď říkal, že se každý den modlil, aby vydržel zavřený doma podle zákazu vycházení tohoto slunečného státu.

„Jako většina Američanů, dřepíme na zadku. Máte tak čas být s rodinou, čas něco psát a modlit se. Má to své plusy, ale všechny tělocvičny na Floridě jsou zavřené, když si nemůžu jít zacvičit, dohání mě to k šílenství,“ říká 67letý Stone.

„Modlitby tvoří značnou část mých denních rituálů. Prostě si berete věci do svých vlastních rukou a to vám hodně ulevuje od tlaku a vidíte cestu vpřed o to jasněji,“ pokračoval.

„Teď ale nešlo jít ani na mši na Velikonoční neděli a to je poprvé v mém životě, kdy jsem tuhle mši propásl. Koukal jsem na papeže. Nejsem zrovna blázen do politiky tohoto papeže,“ řekl, i když vnímal to, jak mše proběhla, jako dojemné.

Zdroj: nypost.com

www.ac24.cz

Klíčová slova: nový světový řád  | zdravotnictví


2607 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Černoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemiVážení čtenáři, pomozte nám prosímFrancie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárstvíNelegální imigrant, který znásilnil nezletilou českou dívku u Lukavce, dostal dva roky, muži, který při Prague Pride spálil vlajku symbolizující homosexualistickou ideologii LGBT, můžou hrozit tři roky vězení!

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

LGBT: Poskvrnili státní vlajku duhouOpravdu musí čeští vojáci být součásti francouzské okupace Afriky?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Mafie z Kavčích hor? Drsná slova z Hradu, doplněná osobní zkušenostíNaštvaný zemědělec: Ať pan Prouza lidem řekne, kolik peněz zůstává u nich v supermarketech. Aby to stálo osmkrát více, než za kolik nakoupí?
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění