reklama

Evropská unie rozhodla, že Maďarsko musí vpouštět nelegální imigranty na své území! Musíme se vzepřít diktátu Bruselu a bránit své hranice, EU nám do toho nemá co kecat!

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 19.5.2020 | Rubrika: Zamyšlení
eurabia_flag

Evropská unie pokračuje v tažení proti Maďarsku. Soudní dvůr EU rozhodl, že pokud Maďarsko ponechává imigranty v tranzitním prostoru na hranicích, porušujeme tím právo EU. Soudní dvůr tak de facto rozhodl, že Maďarsko musí vpouštět nelegální imigranty na své území! Nelegální imigranty Maďarsko do Evropy nezvalo, tak ať se vrátí zpátky domů. Musíme společně bránit Evropu proti invazi nezvaných imigrantů! Musíme se vzepřít diktátu Bruselu a bránit své hranice, EU nám do toho nemá co kecat! Maďarsku držíme palce, aby se nepodřídilo diktátu Bruselu. EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme pryč nebo čím dřív se EU rozpadne, tím lépe!

Podle soudu EU se podmínky v tranzitních zónách rovnají zadržení. Podle Maďarska tam pobývají běženci dobrovolně a mohou se kdykoli vrátit zpět do Srbska, odkud přešli hranice.

Rozhodnutí soudu EU je úplně nesmyslné. Jak může Maďarsko někoho zadržovat, když chce, aby vypadl z jeho území? Když vám někdo neoprávněně vnikne do vašeho bytu či na vaší zahradu a vy se snažíte se ho dostat pryč, aby z vašeho bytu vypadl, tak ho zadržujete? Co je to za blbost?

Celá kauza vznikla tak, že čtveřice běženců z Afghánistánu a Íránu požádala o azyl v Maďarsku po příchodu ze Srbska. Maďarské zákony však neumožňují udělit ochranný status člověku, který přijde z bezpečné tranzitní země, za niž Budapešť Srbsko považuje. To je mimochodem i princip dublinských úmluv, že imigrant má požádat o azyl v první bezpečné zemi. Je jasné, mezi Afghánistánem a Íránem a Maďarskem je řada bezpečných zemí, kde mohou imigranti o azyl požádat.

Čtveřice se u soudu domáhala mimo jiné toho, aby označil umístění do tranzitní zóny za nezákonné zadržení. Uprchlíci také chtěli, aby soud nařídil maďarské vládě obnovit azylové řízení, neboť je Srbsko odmítlo přijmout zpět. Maďarské úřady nařídily po srbském rozhodnutí navrácení do zemí jejich původu – a to je správné.

Rozhodnutí Soudního dvora EU podle maďarské ministryně spravedlnosti Vargové prakticky znamená, že Maďarsko by mělo být povinno nezvládnutelně přijímat migranty. „To je nepřijatelné a je to v rozporu s maďarským základním zákonem,“ prohlásila Vargová. Vargová má pravdu a Maďarsku držíme palce, aby se nepodřídilo diktátu Bruselu.

Nelegální imigranty Maďarsko do Evropy nezvalo, tak ať se vrátí zpátky domů. Musíme společně bránit Evropu proti invazi nezvaných imigrantů! Musíme se vzepřít diktátu Bruselu a bránit své hranice, EU nám do toho nemá co kecat! EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme pryč nebo čím dřív EU se rozpadne, tím lépe!

https://echo24.cz/…/soud-eu-madarsko-zadatele-o-azyl-u-hran…

Klíčová slova: EU  | imigrace


1578 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Ve Španělsku letos narostly ilegální vstupy afrických migrantů o 700 %Evropská komise veřejně vyhlásila válku evropským zemědělcům: Jak zlikvidovat zbytky evropské výroby a vše dovážetBez Vás nepřežijeme...Nic takového se zatím ještě nestalo, Čína investuje přes bilion $ do nového plánu na technické předběhnutí USANáš blok by byl bez migrantů ochuzen, káže eurokomisařka . Jedinými lidmi, kteří popisují imigraci jako problém, jsou podle Johansson „pravicoví extremisté“

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

Eurabia.cz

Uprchlík v Německu znásilňoval a vraždil. Potrestán ovšem bude policista, který jej pomohl dopadnout ...Přímý přenos oslav Ramadánu: Norská televize

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Babiš se ve sněmovně zcela mimořádně vytočil: Co to tady předvádíte? Takhle oblbovat lidi bych nedokázalBoj o ČT vrcholí. Xaver a jeho otevřená zpověď jen pro PL: lahvičky koňaku, byznys, ale i pochvala. Budete koukat
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění