reklama

Než naporcoval svoji milovanou, tak mu Švédsko upíralo azyl, pak mu ale rovnou dali občanství

Autor: odjinud | Publikováno: 29.5.2020 | Rubrika: ShortNews
Mohamed - karikatura

Byly nalezeny záznamy o tom, že kurdskému migrantovi obviněnému z vraždy 17leté Wilmy Andersson Švédsko opakovaně odmítlo azyl, než mu ale za necelý rok dali rovnou občanství.

 

Uvedený 23letý migrant, jehož jméno nebylo vyzrazeno, je podezřelý z vraždy své milenky Wilmy, se kterou se 14. listopadu 2019 u sebe doma ve Wakesborgu, v Uddevalle pohádal, jak už o tom Voice of Europe předtím referoval. Hlavu Wilmy policie našla v kufříku ve skříni u migranta doma a v jeho bytě byly i jinde stopy její krve. Celý zbytek Wilmina těla zatím ještě posbírán nebyl. Ten migrant trvá na své nevině, kterou zdůvodňuje tím, že by si přeci neponechal její hlavu, kdyby jí nemiloval, a tudíž nemohl být schopen ji zavraždit.

Tento Kurd původně do Švédska migroval v listopadu 2001 jako dítě spolu se svým otcem. Požádali o azyl okamžitě po příjezdu na základě toho, že politické aktivity jeho otce jej vystavovaly riziku nelidského zacházení od BASSistického režimu Saddáma Husseina.

V prosinci 2004 však švédská migrační rada žádost zamítla. Otec se proti tomuto rozhodnutí odvolal a oba dostali dočasné povolení k pobytu, které mělo vypršet v lednu 2007. Poté byli určeni k deportaci.

Avšak v roce 2006 požádal o povolení k trvalému pobytu pro ně oba, ale i to bylo následující rok zamítnuto na základě toho, že v té době v kurdském regionu severního Iráku nebyl už žádný ozbrojený konflikt. Otec se proti rozhodnutí odvolal ke krajskému soudu Gothenburgu, ale v květnu 2008 byla žádost opět zamítnuta. Písemné rozhodnutí soudu jasně vysvětlilo fakt, že tento otec a jeho syn nebyli považováni za uprchlíky kvůli politické situaci v severním Iráku.

 

Jak se onomu migrantovi a jeho otci dařilo zůstat v zemi i poté, zůstává záhadou. Známo však je, že podezřelý, kterému bylo tehdy 16, v srpnu 2013 opět zažádal o povolení k pobytu, které mu bylo o čtyři měsíce později uděleno. Podezřelý pak v červnu 2014 požádal o švédské občanství, které mu bylo v listopadu téhož roku uděleno, jak o tom referuje Samhällsnytt.

Poslední zprávy rovněž poukazují, že tento migrant, který byl muslim, se Wilmu pokoušel přinutit, aby konvertovala k islámu, i přes skutečnost, že ve své žádosti o povolení k pobytu tvrdil, že se „adaptoval do švédské společnosti.“ Svědkové, kteří ten pár znali, tvrdí, že jeho vztah k Wilmě byl panovačný a hrubý.

By Michael Lord 19 May 2020

www.reformy.cz

Klíčová slova: islám  | kriminalita  | imigrace


2028 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Řecká vláda zakazuje 22 pro-migračních neziskovek za nesplnění nového zákonaPotvrzeno: Miliardář Soros platil hnutí Black Lives Matter, které v USA rabuje obchody, zapaluje budovy a policejní auta. Uvnitř video: “Jak jsem udělal Havla prezidentem”Chcete, aby imigranti a suníčkářská lůza rabovali i v našich městech?Německo chrání svou Čtvrtou říši – EU. Německý parlament schválil trest odnětí svobody za spálení vlajky Evropské unie až na tři roky! Švédská policistka s pláčem padla před pokrokovými „protestujícími“ na kolena, když ti se rozmlácením jejího policejního vozidla ofenzivně bránili jí představované policejní zvůli

euServer.cz

Patrušev, Putin a PandemieMožná s těmi pomníky zbourají i naši civilizaci. Pokrokáři s naší evropskou civilizací hodlají zatočit stejně jako tenkrát Lenin

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneZrušte WHO

Eurabia.cz

Video: Imigrant ve vlaku brutálně zaútočil na ženuNikdy nedovolím experimenty s (homo)sexualizací dětí: Prezident

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Witowská mimo kamery? Mrazivá zkušenost z roku 2007. Tehdy se po boku Zuny a Zounara postavila jako soutěžící. Doteď si to většina štábu pamatujePsycholog Brančík rozebral mladého chvilkaře od Xavera: Naivita, chybí vědomosti. Posunul bych plnoletost na 21 let
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění