reklama

Na maďarské hranici zadrženo 151 ilegálních migrantů

Autor: odjinud | Publikováno: 22.5.2020 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Maďarská pohraniční policie zadržela během víkendu 151 migrantů, kteří ilegálně vnikli do země, oznámily v tiskovém prohlášení úřady.

 

Poté, co orgány ostrahy hranic migranty zadržely, je eskortovaly zpět do zemí, ze kterých ilegálně přišli. Kromě těch 151 migrantů, které chytili na maďarském území, pohraniční stráž zabránila dalším 37, aby se na něj vůbec dostali.

Maďarské orgány uvěznili také tři recidivisty opakovaně porušující hranice a proti dvěma lidem bylo zahájeno trestní řízení za falšování dokumentů.

Ač policie neuvedla, z jakých zemí ti migranti pocházeli, tak velká většina migrantů cestujících po Balkánské trase pochází ze Středovýchodních a Středoasijských oblastí.

Ještě před vypuknutím epidemie čínského koronaviru počátkem března varoval národně bezpečnostní poradce ministerského předsedy Orbána György Bakondi, že po Balkánské trase do Evropské unie postupuje odhadem 130 000 migrantů, jak už o tom Voice of Europe referoval.

O měsíc později vydala zprávu Evropská agentura ochrany hranic a pobřeží Frontex, v níž odhalila, že počet ilegálních migrantů vstupujících do Evropské unie v prvních třech měsících roku 2020 oproti předchozímu roku narostl o 26 procent.

 

V únoru bylo autobusy odvezeno zpět do Srbska 700 ilegálních migrantů – většina z nich Syřané, Afghánci, Jemenci, Maročané a Palestinci – kteří se nahromadili na maďarské hranici. Z falešných nadějí podbízených migrantům, že se jim povede dostat se do Evropské unie, jsou obviňovány neziskovky. Týden předtím byly maďarské pohraničí síly nuceny odrazit dav asi 70 migrantů, kterým se povedlo prorazit zranitelnou oblastí pohraničního plotu.

Očekává se, že s tím, jak se budou blížit letní měsíce, bude se počet ilegálních pokusů o přechod hranic dramaticky zvyšovat.

By Arthur Lyons 18 May 2020

www.reformy.cz

Klíčová slova: kriminalita  | imigrace


937 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Ve Španělsku letos narostly ilegální vstupy afrických migrantů o 700 %Evropská komise veřejně vyhlásila válku evropským zemědělcům: Jak zlikvidovat zbytky evropské výroby a vše dovážetBez Vás nepřežijeme...Nic takového se zatím ještě nestalo, Čína investuje přes bilion $ do nového plánu na technické předběhnutí USANáš blok by byl bez migrantů ochuzen, káže eurokomisařka . Jedinými lidmi, kteří popisují imigraci jako problém, jsou podle Johansson „pravicoví extremisté“

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

Eurabia.cz

Uprchlík v Německu znásilňoval a vraždil. Potrestán ovšem bude policista, který jej pomohl dopadnout ...Přímý přenos oslav Ramadánu: Norská televize

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Babiš se ve sněmovně zcela mimořádně vytočil: Co to tady předvádíte? Takhle oblbovat lidi bych nedokázalBoj o ČT vrcholí. Xaver a jeho otevřená zpověď jen pro PL: lahvičky koňaku, byznys, ale i pochvala. Budete koukat
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění