Maďarsko proti deviantům: Orbánův zákon jako výzva západní sodomii

Autor: odjinud | Publikováno: 9.6.2020 | Rubrika: Politika
travesti

Maďarský parlament přijal zákon, který zakázal transgenderům měnit v dokumentech během života své pohlaví. Všem ukládá povinnost uvádět v údajích o narození, sňatku či smrti to pohlaví, jaké jim bylo zapsáno v rodném listě při narození, a to bez ohledu na to, zda se zrovna považují za muže, ženu, psa, nebo motýla. 

Pokud se podle rodného listu narodíte jako chlapec, zemřete jako muž. Tato naprosto přirozená situace, která v normálním světě nevyžaduje legislativní oporu, se stala šílenou informační bombou v současné Evropě – v oné zvrácené Evropě, z níž se stala jedna velká Sodoma kvůli významné části populace a téměř celé „elitě“, jež se už dávno distancovala od křesťanských a národních tradic.

Za zákon proti sodomii zvedlo ruku 133 poslanců, včetně vládnoucí strany, proti bylo 53 poslanců. Nyní se čeká na podpis premiéra Viktora Orbána, ale vzhledem k jeho známému postoji vůči globalistům, pederastům a osobě jeho krajana – satanisty Sorose, lze s jistotou předpokládat, že na něm toto bohulibé dílo neztroskotá.

Zaskočená evropská média

Pro evropská média byl zákon překvapením. Lze totiž říci, že všichni – místní i celoevropští – „levičáci“, lidé z organizací na „obranu práv“ zvrhlíků a ostatní PACE, dokonce i vedení EU, si do poslední chvíle byli jisti, že se k tomu Maďaři neodváží – poslanci si přece nemohou dovolit ve prospěch nějakého tamního nárůdku jen tak do větru zahodit desetiletí satanistických výdobytků. Zato nyní, když je zákon prakticky přijat, se rozpoutala neskutečná hysterie. 

Toto rozhodnutí vrhá Maďarsko zpět do středověku,“ řekl ředitel maďarské pobočky Amnesty International Dávid Vig německému vydání DW.

Maďarský parlament a Viktora Orbána okamžitě Bruselané obvinili z toho, že zákon podněcuje útoky na deviantní osoby a mohl by je přivést až k sebevraždě. Tito kritici ovšem nevysvětlili, proč by uvedené osoby někdo měl bít za údaj v pase a v právních dokumentech a proč by se proto museli hned zabíjet, nicméně hlavní věcí bylo vymámit z někoho slzu. 

„Prostě nemáme slov, která by vyjádřila naše pocity. U lidí, kteří po celá desetiletí neměli sebevražedné myšlenky, se teď objevily. Mnoho z nich propadá panice, chtějí uprchnout z Maďarska někam, kde uznají jejich pohlaví,“ řekla v nedávném interview Tina Kolos Orbánová, viceprezidentka organizace „Transvanilla Transgender Association“ bojující za "lidská práva".

Čtěte ZDE: Maďarský zázrak pokračuje: Bravo, Orbán! Brusel mu už hrozil vězením. Konzervativní (kontra) revoluce nabírá dech. Maďaři (téměř) v jednom šiku. Příčiny vedou hluboko. Jak na to u nás? Okamurova šance. Babiš = Soros

Nezlomní

Maďaři jsou zvyklí uplatňovat právo na svůj pohled na svět bez ohledu na to, co chtějí kdesi v Berlíně, Paříži, Bruselu nebo Washingtonu. Už dříve se jejich poslanci distancovali od povinnosti přijímat běžence a uprchlíky, kteří jsou údajně perzekuováni kvůli své sexuální orientaci nebo pohlaví. A počátkem května titíž poslanci i přes nátlak všemožných světových homo a feministických skupin jednomyslně odmítli ratifikovat Istanbulskou úmluvu, přičemž konstatovali, že boj proti domácímu násilí spočívá spíše ve zlepšení práce policie a v prosazování stávajících zákonů, než v zavedení „genderu“ a dalších pochybných „evropských hodnot“. 

Nemenším skandálem skončilo ještě před pandemií odmítnutí účastnit se Eurovize. „Místo účasti v soutěži Eurovision v roce 2020 budeme podporovat hodnotná díla vytvořená přímo talenty maďarské hudby, “ oznámila oficiální televizní relace odvysílaná stanicí MTVA. Televize uvedla, že důvodem odmítnutí bylo příliš úzké propojení mezi Eurovizí a LGBT komunitou, a uvedenou soutěž nazvala „homosexuální flotilou“. 

A konečně premiér Viktor Orbán prosazuje ve své zemi politiku „Rodina především“, jejímž cílem je pomáhat tradičním rodinám a pozitivně stimulovat porodnost. Osvojení dětí páry stejného pohlaví se na státní úrovni přirovnává k pedofilii. O něco dříve vládnoucí strana „Fides – Maďarská občanská unie“ vyzvala k bojkotu produktů Coca-Cola kvůli reklamě propagující pederasty.

Příklady táhnou 

V ruském Petrohradě se 29. listopadu konala demonstrace v blízkosti maďarského generálního konzulátu na podporu uvedeného počinu maďarské vlády. Pořadatelé shromáždění (dobrovolníci z institutu Veřejného komisaře pro ochranu rodiny) předali dopis představiteli generálního konzulátu adresovaný premiérovi Viktoru Orbánovi se slovy podpory a vděčnosti za to, že se nebojí ochránit tradiční rodinu navzdory světové Sodomě.

Od té doby uplynulo šest měsíců, a i když na podobné demonstrace si už dnes nikdo vyjít nedovolí, Maďarsko stále odmítá akceptovat „pravidla hry“, která mu vnucují globální hráči, a dál nadřazuje tradiční rodinu a obecné normy lidského života nad politické choutky elit. 

Kupodivu samotné evropské elity se tentokrát rozhodly mlčet a na Orbána neútočit – mají dost starostí s novými protesty doma. Například v Německu se téměř všechny sdělovací prostředky věnují tomu, jak odradit Němce od účasti na demonstracích (podobná protestní shromáždění zachránila Německo před povinným očkováním) a dokázat jim, že satanistický Gates je báječný filantrop, a jak je jeho vakcína s nanočipy, která zatím není ani hotová, nesmírně užitečná. Na pozadí toho všeho zní výzvy k „jednotě“ všeho lidu EU po pandemii jako špatný vtip. 

Jak se zdá, Orbána v dané situaci ani příliš rubat nebudou, ale velice zajímavé bude sledovat, kdo, jak a kam se vrtne po ukončení karantény.

Zdroj.

Klíčová slova: gender
1896 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemiEvropská unie chystá brutální zdražování. Bude to znamenat dramatický propad životní úrovně občanů„Great Reset“ – konec demokracie? Proč bychom měli věřit, že hrozba resetu s totální kontrolou populace je skutečná?Demokraté podepsali trest smrti pro bílou Ameriku

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Od roku 1989 nás dojí a vyvádějí bohatství Česka mnohem víc než z RuskaTohle by v Maďarsku neprošlo! Česká televize dětem propaguje transgender, homosexualitu a LGBT

Eurabia.cz

Ministr vnitra si posvítil na mizogynní immámyImigrant ve vyhošťovací vazbě napadl a vážně zranil policistku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Smrt Petra Kellnera: To ticho! Že by...? Slavná tvář se ozvalaXaver vybuchl. Už Lutonský vypátral, koho volili zaplavení Němci? ptal se divák. Takovou odpověď nečekal
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění