reklama

Maďarsko proti deviantům: Orbánův zákon jako výzva západní sodomii

Autor: odjinud | Publikováno: 9.6.2020 | Rubrika: Politika
travesti

Maďarský parlament přijal zákon, který zakázal transgenderům měnit v dokumentech během života své pohlaví. Všem ukládá povinnost uvádět v údajích o narození, sňatku či smrti to pohlaví, jaké jim bylo zapsáno v rodném listě při narození, a to bez ohledu na to, zda se zrovna považují za muže, ženu, psa, nebo motýla. 

Pokud se podle rodného listu narodíte jako chlapec, zemřete jako muž. Tato naprosto přirozená situace, která v normálním světě nevyžaduje legislativní oporu, se stala šílenou informační bombou v současné Evropě – v oné zvrácené Evropě, z níž se stala jedna velká Sodoma kvůli významné části populace a téměř celé „elitě“, jež se už dávno distancovala od křesťanských a národních tradic.

Za zákon proti sodomii zvedlo ruku 133 poslanců, včetně vládnoucí strany, proti bylo 53 poslanců. Nyní se čeká na podpis premiéra Viktora Orbána, ale vzhledem k jeho známému postoji vůči globalistům, pederastům a osobě jeho krajana – satanisty Sorose, lze s jistotou předpokládat, že na něm toto bohulibé dílo neztroskotá.

Zaskočená evropská média

Pro evropská média byl zákon překvapením. Lze totiž říci, že všichni – místní i celoevropští – „levičáci“, lidé z organizací na „obranu práv“ zvrhlíků a ostatní PACE, dokonce i vedení EU, si do poslední chvíle byli jisti, že se k tomu Maďaři neodváží – poslanci si přece nemohou dovolit ve prospěch nějakého tamního nárůdku jen tak do větru zahodit desetiletí satanistických výdobytků. Zato nyní, když je zákon prakticky přijat, se rozpoutala neskutečná hysterie. 

Toto rozhodnutí vrhá Maďarsko zpět do středověku,“ řekl ředitel maďarské pobočky Amnesty International Dávid Vig německému vydání DW.

Maďarský parlament a Viktora Orbána okamžitě Bruselané obvinili z toho, že zákon podněcuje útoky na deviantní osoby a mohl by je přivést až k sebevraždě. Tito kritici ovšem nevysvětlili, proč by uvedené osoby někdo měl bít za údaj v pase a v právních dokumentech a proč by se proto museli hned zabíjet, nicméně hlavní věcí bylo vymámit z někoho slzu. 

„Prostě nemáme slov, která by vyjádřila naše pocity. U lidí, kteří po celá desetiletí neměli sebevražedné myšlenky, se teď objevily. Mnoho z nich propadá panice, chtějí uprchnout z Maďarska někam, kde uznají jejich pohlaví,“ řekla v nedávném interview Tina Kolos Orbánová, viceprezidentka organizace „Transvanilla Transgender Association“ bojující za "lidská práva".

Čtěte ZDE: Maďarský zázrak pokračuje: Bravo, Orbán! Brusel mu už hrozil vězením. Konzervativní (kontra) revoluce nabírá dech. Maďaři (téměř) v jednom šiku. Příčiny vedou hluboko. Jak na to u nás? Okamurova šance. Babiš = Soros

Nezlomní

Maďaři jsou zvyklí uplatňovat právo na svůj pohled na svět bez ohledu na to, co chtějí kdesi v Berlíně, Paříži, Bruselu nebo Washingtonu. Už dříve se jejich poslanci distancovali od povinnosti přijímat běžence a uprchlíky, kteří jsou údajně perzekuováni kvůli své sexuální orientaci nebo pohlaví. A počátkem května titíž poslanci i přes nátlak všemožných světových homo a feministických skupin jednomyslně odmítli ratifikovat Istanbulskou úmluvu, přičemž konstatovali, že boj proti domácímu násilí spočívá spíše ve zlepšení práce policie a v prosazování stávajících zákonů, než v zavedení „genderu“ a dalších pochybných „evropských hodnot“. 

Nemenším skandálem skončilo ještě před pandemií odmítnutí účastnit se Eurovize. „Místo účasti v soutěži Eurovision v roce 2020 budeme podporovat hodnotná díla vytvořená přímo talenty maďarské hudby, “ oznámila oficiální televizní relace odvysílaná stanicí MTVA. Televize uvedla, že důvodem odmítnutí bylo příliš úzké propojení mezi Eurovizí a LGBT komunitou, a uvedenou soutěž nazvala „homosexuální flotilou“. 

A konečně premiér Viktor Orbán prosazuje ve své zemi politiku „Rodina především“, jejímž cílem je pomáhat tradičním rodinám a pozitivně stimulovat porodnost. Osvojení dětí páry stejného pohlaví se na státní úrovni přirovnává k pedofilii. O něco dříve vládnoucí strana „Fides – Maďarská občanská unie“ vyzvala k bojkotu produktů Coca-Cola kvůli reklamě propagující pederasty.

Příklady táhnou 

V ruském Petrohradě se 29. listopadu konala demonstrace v blízkosti maďarského generálního konzulátu na podporu uvedeného počinu maďarské vlády. Pořadatelé shromáždění (dobrovolníci z institutu Veřejného komisaře pro ochranu rodiny) předali dopis představiteli generálního konzulátu adresovaný premiérovi Viktoru Orbánovi se slovy podpory a vděčnosti za to, že se nebojí ochránit tradiční rodinu navzdory světové Sodomě.

Od té doby uplynulo šest měsíců, a i když na podobné demonstrace si už dnes nikdo vyjít nedovolí, Maďarsko stále odmítá akceptovat „pravidla hry“, která mu vnucují globální hráči, a dál nadřazuje tradiční rodinu a obecné normy lidského života nad politické choutky elit. 

Kupodivu samotné evropské elity se tentokrát rozhodly mlčet a na Orbána neútočit – mají dost starostí s novými protesty doma. Například v Německu se téměř všechny sdělovací prostředky věnují tomu, jak odradit Němce od účasti na demonstracích (podobná protestní shromáždění zachránila Německo před povinným očkováním) a dokázat jim, že satanistický Gates je báječný filantrop, a jak je jeho vakcína s nanočipy, která zatím není ani hotová, nesmírně užitečná. Na pozadí toho všeho zní výzvy k „jednotě“ všeho lidu EU po pandemii jako špatný vtip. 

Jak se zdá, Orbána v dané situaci ani příliš rubat nebudou, ale velice zajímavé bude sledovat, kdo, jak a kam se vrtne po ukončení karantény.

Zdroj.

Klíčová slova: gender


1518 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Z USA přicházejí každý den nové zprávy o šílených a ještě šílenějších akcích sluníčkářů a „bojovníků proti rasismu“ a člověk už ani nestačí sledovat, co vše z historie a tradic ničí či chtějí zničit...V meste Breda na juhu Holandska znesvätili vandali monument, predstavujúci Pannu Máriu Czestochowsku nápisy Black lives matterGenerální tajemník OSN Antonio Guterres volá po „robustnější globální vládě“ s tím, že uvedl seznam globálních organizací jako Světová banka a Mezinárodní měnový fond (MMF) či Evropská unieChcete, aby imigranti a suníčkářská lůza rabovali i v našich městech?‚Kaju se,‘ omlouvá se na sebe-pokořujícím videu princ Harry za ‚institucionální rasismus‘...

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

Eurabia.cz

Okamura chtěl řešit vyhrožování Němců, ale poslanci KDU-ČSL, ANO, ČSSD a Pirátů mu to zakázaliRakousko: Ministryně pro integraci je mimo. Imigranti odmítají jednat o příměří

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Šéf nadace: Bílý muž může za nejděsivější války a krutosti v historii. Ale i za objevy. Nemá za sebe na planetě náhraduPsychiatr varuje: Agenti Nového světového řádu, ničení soch. Nestačí jim jen převyprávět dějiny, oni musí gumovat osobnosti!
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění