reklama

Řekyně na svém pozemku objevila improvizovanou mešitu postavenou ilegálními migranty

Autor: odjinud | Publikováno: 21.6.2020 | Rubrika: ShortNews
Mešita 01

Řecká obyvatelka ostrova Lesbos podala žalobu, neboť objevila, že na jejím pozemku poblíž notoricky proslulého migračního tábora ilegální migranti postavili improvizovanou mešitu.

 

Obyvatelka Lesbu Maria Komninaki řekla, že tu improvizovanou mešitu postavili na jejím pozemku v bývalém olivovém háji. Projevila nedůvěru v možnost, že by ti ilegální migranti měli pro stavbu na jejím pozemku u migračního tábora Moria stavební povolení.

Paní Komninaki o této mešitě napsala na Facebooku, že si ji prohlédla v doprovodu policie a vládního úředníka, hlásí Proto Thema.

„Přístup na to místo byl za ztížených podmínek, neboť jsme museli procházet kanalizací, smetišti a všemi druhy odpadů. Při příchodu do tohoto bývalého olivového háje a nyní parcely jsem zažila překvapení, když jsem našla tu improvizovanou, nyní už dokončenou konstrukci, se kterou začali před třemi měsíci – kvůli čemuž jsem zalarmovala úřad městského plánování, policii, okres, prokurátora a místní správu,“ řekla.

Breitbart London@BreitbartLondon

Migrants Protest Greek Govt and Clash with Police After Tightening of Migration Rules https://www.breitbart.com/europe/2020/02/05/migrants-protest-greek-govt-clash-police-tightening-migration-rules/ …

Greece: Migrants Protest Clash with Police After Tighter Migration Rules

Around 2,000 migrants took to the streets on the Greek island of Lesbos to protest the Greek government's tougher migration policy.

breitbart.com

51

20:59 - 5. 2. 2020

Informace o reklamách na Twitteru a soukromí

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 52.

 

Kladla udivené otázky, proč nikdo v této oblasti se proti této stavbě nevyslovil, kdy říkala: „Copak nikdy neslyšel zpěv imáma? Copak tu budovu nikdo neviděl? Copak jim o tom nikdo nikdy neřekl?“

Podle Proto Thema část toho olivového háje si migranti zabrali už od roku 2015. Tyto řecké noviny uvedly, že těch 300 olivovníků na pozemku této ženy vykáceli a spálili s pomocí pro-migračních neziskovek, kdy v celé oblasti jich od počátku migrační krize vykáceli nejméně 5 000.

Řecký právník Panagiotis Koufelos uvedl, že tato struktura byla původně navržena pro-migrační neziskovkou a ta ji vymyslela jako školu, a ne mešitu. Řekl, že napíše žalobu proti těm, kdo se stavby mešity účastnili.

Migrační tábor Moria, který byl občas provozován jako přetížený nad svojí kapacitou, se stal proslulý svými incidenty fyzického a sexuálního násilí a zrovna tak nepokoji, které vedly k těžkým požárům tábora.

CHRIS TOMLINSON

16 Jun 2020

www.reformy.cz

Klíčová slova: imigrace


2334 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Nová hrozba od Erdogana, varuje Petr Hampl. „Istanbul“ je k ničemu. Hrůzná čísla z Německa jako důkazVážení čtenáři, pomozte nám prosímČernoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemiFrancie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárství

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

V Turecku zmlátili top-modelku na dovolenéKterak realita naučila BISku housti: přešaltovává na Turecko

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Čeští lidé, to je problém. Chceme ochranu od EU! Hutná debata Prague Pride zaujme i BabišeVitásková: Mafiáni, vaše noční můra je tu. Záleží na tomto rozhodnutí
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění