Arogantní Topol dostal, co si zasloužil

Autor: LP | Publikováno: 25.3.2009 | Rubrika: Zamyšlení
Topolánek

 

Ačkoli poslance ČSSD Vítězslava Jandáka moc nemusím, myslím, že ve své faktické poznámce během rozpravy o hlasování nedůvěry vládě dobře charakterizoval Topolánkovu vládu.
 
„Panu kolegu Ranincovi. Víte, proč žádáme pořád demisi této vlády? Protože jí nerozumíme. Kdyby proti nám totiž stála skutečně pravá pravicová ODS, možná že bychom nežádali tu demisi. Ale proti nám stojí partička pana Bursíka, paní "Žákový" a pana Severy. To nejsou naši partneři, to ne,“ řekl Jandák a měl pravdu.
 
Vím, že teď řada rádobypravičáckých komentátorů bude psát o tom, že Schwippel a Tlustý pomáhají komunistům k moci... bla, bla, bla. Opak je pravdou. Komunistům k moci napomáhá expremiér Topolánek svými mafiánskými praktikami, které vypluly napovrch v kauze Morava a v kauze Dalík-Wolf-Topolánek. Čím déle by Topolánek vládnul, tím větší by byly preference levice.
 
Nevím, čemu se také takový Bursík mohl divit, když takovým odporným způsobem zametl s Olgou Zubovou a Věrou Jakubkovou, které jsou podle mě, ač ideově pomýlené, slušné a odvážné ženské. Topolánek se rovněž velmi dlouho choval k rebelům arogantně a neposílal jim ani stanoviska klubu k zákonům, ačkoli ho o to poprosili a byli ochotni dost ze zákonů podpořit.
 
Zákonodárci ODS už teď nebudou alespoň vydíráni při hlasování ve sněmovně a senátu Mirkem Topolánkem tím, že když nebudou schvaloval ty „vynikající“ zelené ekologické a eurosocialistické zákony, tak vláda padne. Mimochodem Bursík mluvil naprosto přesně, že více proevropskou a prozelenou vládu tato republika nezažila. O důvod navíc, proč je dobře, že padla.
 
Teď se tedy zákonodárci ODS mohou vykašlat na nesmyslné euroekosocialistické zákony, které jim vnucují zelení a mohou tyto zákony potopit. Mimochodem, teď když padla vláda, již senátorům ODS nebrání nic v tom, aby definitivně potopili Lisabonskou smlouvu. Pokud by ji schválili, ukázali by se jako zbabělci a hlupáci.   
 
A měli bychom rovněž co nejdříve schválit výstavbu co nejvíce jaderných elektráren, než se zelení zase dostanou do nějaké vlády nebo nám je zakáže Evropská unie.

12993 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexualismem, přistěhovalectvím a ateismemDalší buzerace z Bruselu...‚Bílé privilegium‘? Bílé děti z pracující třídy jsou v britském školském systému nejznevýhodněnější, jelikož systém upřednostňuje menšinyPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Lyon : Řeznictví s vepřovým napadli imigranti plynemDžihádisté najatí Ázerbajdžánem se prý vzbouřili...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Dost lidí může zbytečně zemřít! Kandidát na hejtmana a lékař se zkušenostmi s pacienty na ventilátorech nemá dobré zprávy k nákazeMohla být na místě Prymuly. Vakcína proti covidu? Odpověď na útoky
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění