Potvrzeno: Miliardář Soros platil hnutí Black Lives Matter, které v USA rabuje obchody, zapaluje budovy a policejní auta. Uvnitř video: “Jak jsem udělal Havla prezidentem”

Autor: odjinud | Publikováno: 2.7.2020 | Rubrika: Odhalené pozadí
NWO

Násilnické hnutí Black Lives Matter, která rabuje v ulicích USA a napadá bělochy i černochy, dostalo 33 milionů dolarů od nadace Open Society Found miliardáře George Sorose. Informoval o to list The Washington Times. Soros dosud spojení s touto organizací a násilnými protesty popíral.


Článek ve Washinton Times se vynořil z hlubin archívů.


“Důrazně odmítáme spekulace, že činnost nadace Open Society Fund popírá jakkoli přispívá k násilí, rabování, zapalování budov a policejních aut, demolici soch a zmařených životech,” uvedla nadace Open Society Fund ve svém prohlášení.


Miliardář Soros, který stál v České republice za zvolením Václava Havla prezidentem, dosud odmítal, že by jeho nadace toto hnutí podporovala či jakkoli financovala násilí v amerických ulicích.


 

Soros popisuje, jak udělal Havla prezidentem

 


BLM, Havel, Čaputová, Majdan…

Soros bývá spojován také s uměle vyvolaným převratem na Ukrajině (Majdan), který uvrhl zemi do války a chudoby. Pro jeho fondy pracovala nynější slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Soros připustil, že jí mohl svými penězi do funkce pomoci.

V České republice se různé organizace, placené Sorosem, inflitrovaly do společnosti – včetně médií. Do této struktury bývají řazeny mediální aktivity miliardáře Bakaly (Respekt, Hospodářské noviny, Aktuálně atd.), Česká televize a další. Open Society Fund je též napojen na miliardářské Norské fondy.


Násilné nepokoje se pod vlajkou BLM přelily i do Evropy, v některých městech (Londýn, Berlín, Paříž, Brusel) dav rabuje a ničí majetek stejně jako v USA.


 

 

 


Pro začátek 100 milionů dolarů

List The Washington Times informoval, že v roce 2016 získala organizace Black Lives Matter více než 100 milionů dolarů z řady bohatých liberálních nadací, přičemž největším dárce je právě Soros (mezi další donátory patří například nadace napojené na Hillary Clintonovou).

“Před pár lety si všichni mysleli, že hnutí Black Lives Matter je radikálním nápad,” pochvaluje si aktivistka Alicia Garza, spoluzakladatelka hnutí BLM. “Dnes se o Black Lives Matter mluví v domácnostech po celém světě.”


ČTĚTE TÉŽ:
Kdo byl George Floyd, jehož smrt vrhla USA do občanské války? Proč mířil pistolí na břicho těhotné ženy, když v jejím domě hledal drogy? 20 let na pervitinu. Exkluzivně: soudní dokumenty a přehled trestů


Soros, BLM a ANTIFA

Jakkokoli Soros tvrdí, že jeho původním záměrem bylo “šíření liberalismu”, teď ve Spojených státech sílí pod vlajkou BLM anarchistické nepokoje. Ty po smrti dealera drog a pornoherce George Floyda přerostly z pokojných protestů v rabování, zapalování domů, aut a mlácení lidí. Jsou zaznamenány oběti na životech (údajně cca 30, média o tom mlčí).

Black Lives Matter jsou společně s militantní amorfní skupinou Antifa považovány za organizátory těchto demonstrací, které již pronikly i do Evropy. Mezi fandy hnutí ANTIFA u nás patří krajně levicová Pirátská strana.


 

 

 


ČTĚTE TÉŽ
Bartoši? ANTIFA zapálila dům, kde bylo dítě a pak bránila hasičům v jeho záchraně. Mrazivé svědectví velitele hasičů, který se skoro rozplakal. VIDEO. Děsivé: Vlajka teroristické organizace v Evropském parlamentu. FOTKY


BLM varuje před “špatnými herci”

V dokumentu nazvaném „Infiltrace a Dezinfromace“, který je k dispozici na jejich webových stránkách BLM, jsou demonstranti varováni před údajnými provokatéry, kteří se pokoušejí diskreditovat protesty.


“Místní a federální orgány činné v trestním řízení používají informátory a tajné agenty k tajnému shromažďování informací o hnutích, organizátorech, aktivistech a komunitách. Shromážděné informace mohou být potenciálně použity v trestním řízení,” varuje dokument na stránkách Black Lives Matter.

Dokument dále informuje, že člověk by se nikdy neměl cítit povinen stát se federálním agentem, a nabízí rady, jak tyto agenty najít a odstranit. Říká jim: „Špatní herci“.


 

 

 


Komu to prospělo?

Sorosova nadace popírá, že platí násilné protesty jako reakci na Floydovu smrt, a uvádí, že od roku 2016 nejsou žádné důkazy, že by s Black Lives Matter spolupracovala.

Co Soros nepopírá, je nenávist k prezidentovi Donaldu Trumpovi. Když se zeptáme, komu násilné protesty prospějí, pak zní odpověď: “Těm, kteří nenávidí Trumpa”.


Zdroj: Washinton Times

https://www.arfa.cz/

3232 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u násBudeme fandit Tálibánu?Vystřídá Orbána coby hlavního padoucha EU Kurz?

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Exkluzivně: Český rozhlas cenzuruje volební spot Okamurovy SPDEuroposlanec z Irska v rádiu: Lidé touží po zdražování, bídě a ekototalitě

Eurabia.cz

Británie v děsu. V člunu do ni připlul afgánský uprchlík jenž zavraždil dívku v RakouskuBitva o hranice: Jak imigranti útočí na maďarskou hranici

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Vozí sem Romy, své voliče.“ Hezky se jim žilo. Teď binec a stříkačky. Ukazují na PirátyDrzí zoufalci. I přezdívku mi dali. Babiš udeřil
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění