reklama

Sebemrskači a klekači. Po dekády nás liberálové umravňují, že nesmíme generalizovat, zevšeobecňovat, házet do jednoho pytle a podobně. A teď se, hroutí pod břemenem bílé dědičné viny...

Autor: Oto Jurnečka | Publikováno: 16.7.2020 | Rubrika: Kulturní válka
afrocernoch

Po dekády nás liberálové umravňují, že nesmíme generalizovat, zevšeobecňovat, házet do jednoho pytle a podobně. A teď se, hroutí pod břemenem dědičné viny.

 

A teď se, hroutí pod břemenem dědičné viny, kterou cítí za činy nějakých lidí minulých staletí, s nimiž je pojí barva kůže.

Je to nový trend a já očekávám další stupně. Můj tip padá na německé školy. Odhaduji, že zavedou jakýsi den hanby, kdy se německé děti budou povinně chodit klanět před nějaký památník černých otroků.

Černých otroků! Ne jiných! My Češi jsme sice žádné otroky neměli, ale za to bylo do Osmanského otroctví z Moravy uneseno asi 12 tisíc lidí. Jsem si jist, že mladí Turci již v Istanbulu vyjadřují pokání a líbají nějaký kamenný moravský střevíček.

Až to v Německu zakoření, jistě se najde nějaká naše neziskovka, která přiměje takový bohulibý zvyk zavést také na našich školách. A kdo ví? Pokud zůstaneme součást vyspělého západu, budeme se, alespoň jednou ročně, chodit rituálně pokořit časem všichni. Povinně.

Ale taková je doba a kdo chvíli vedle stál, již stojí opodál... Všichni mluví o smrti muže na drogách, který má za sebou loupežné přepadení a krádeže, a že na jeho životě záleží, dávají hlasitě najevo ve všech velkých městech severní polokoule. Ale na životě těchto, také Afroameričanů, nikomu z nich nezáleží. Proč taky? Vždyť i mezi demonstranty v Praze se objevil nápis ACAB (A.C.A.B. is an acronym meaning "All Cops Are Bastards"):

(youtube video na konci v čase: 4:57)

 

Také všichni hovoří o policejním násilí na Afroameričanech, ale nikdo nemluví o zabitých běloších.

(youtube video na konci v čase: 1:46)

 

Tuto bělošku zabil černý policista dokonce ve stejném městě jako George Floyda. A televizory zůstaly na svých místech.

(youtube video na konci v čase: 1:20)

 

Tohoto bělocha také zabil policista. A televizory zůstaly na svých místech.

(youtube video na konci v čase: 2:30)

 

I tohoto bělocha:

(youtube video na konci v čase: 2:49)

 

 

Žádná děcka v ulicích že? Natož zpráva v České televizi. Inu, musíme si holt zprávy obstarat sami, když u nás nemáme veřejnoprávní médium, které by přinášelo vyvážené zpravodajství.

 

video //www.youtube.com/embed/_FqSPRoc4KQ

 

 

--------------------------------------------

 

 

Ale zpátky ke klekačům. Jsou jen další gradací probíhající kulturní revoluce, která, stejně jako všechny její předchůdkyně, postupně pozře svoje děti. Protože včerejší radikál je pro dnešního radikála už prostě příliš málo radikální. Vychází to z lidské povahy; kdo má ambice, musí v radikalismu trumfnout ty okolo sebe. Tím je zajištěno neustálé stupňování výstřelků až do úrovně, kdy to semele samotné autory. Hezkou ukázkou tohoto principu je video, které si točí jeden z těch bílých podporovatelů protestů. Z okna ukazuje davu palec nahoru, jako že jsou cool, když v tom mu ten dav kameny vymlátí okna. A on na ně křičí: „Co to děláte, vždyť já jsem s vámi. Já jsem s vámi.“

Klekače bych ale přece jen rozdělil do několika kategorií:

1 – Lidé se sexuální deviací. Tady asi není co dodat, ta příležitost ponížit se byla prostě neodolatelná.

2 – Lidé, kteří chtějí sobě i okolí ukázat svoji ušlechtilost a domnívají se, že veřejné sebeponížení je projevem jejich mravní síly. To jsou v podstatě pozéři a histrióni. Jsou to titíž, kteří se v době vrcholící migrační krize nechávali vyfotit s cedulkou #Přijímám. Aby se po vyfotografování vrátili hezky zpátky domů nebo do hospůdky, přičemž nepřijali samozřejmě nikoho a nejspíš i své vlastní rodiče uklidili do starobince.

3 – Třetí skupinou jsou silně sugestibilní lidé, kteří prostě podlehnou jakékoli náladě, které jsou vystaveni. Sem bude pravděpodobně patřit i ta Švédka, která poklekla a omluvila se za to že, je bílá, jako jedna z prvních. Přestože její předci s největší pravděpodobností s žádnými otroky neobchodovali, což vůbec není jisté, pokud jde o severoafrické imigranty, kterým se klaněla, neboť černoši z vnitrozemí byli chytáni černochy z pobřeží, kteří je prodávali Arabům a Židům, a ti teprve bělochům na americké plantáže.

Takže tak. Věřím, že i tahle jedna bitva v rasové a kulturní válce pomine. Na nějaký čas. Vždy když jsem brojil proti multikulturalizmu, že jako nefunguje, byly mi předhazovány Spojené státy, jako ukázka opaku. Tak ne, ani tam to nefunguje. Mohlo by, nějak, za určitých podmínek. Ale zcela jistě si tam mír nekoupí padáním na kolena. Jen v tom, kdo stojí nad nimi, probudí ještě větší apetit.

Klíčová slova: politická korektnost  | neomarxismus


1084 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Evropská unie: Covid-19 nepozastavuje právo uprchlíků na azylAfghánský imigrant recidivista, který opakovaně prodával drogy i školákům, znásilnil jedenáctiletou dívku. Němečtí policisté ho pak propustili a o několik dní později znásilnil další dívku, tentokrát třináctiletou!Film Havel I znazornil, jak Vašek podvaďal Olgu s Aničku. Ale do filmu by rozhodně patřil aji přiběh, kdy Aničku a Olgu podvaďal s Jitku...Vážení čtenáři, pomozte nám prosímFRANCIE: Zatočit se svobodou projevu

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneRasismus je zpátky a sílí

Eurabia.cz

Imigrantští sirotci přepadávájí škrtícím chvatem "mataleón"Imigrant uškrtil svou ex: „Udělala z mého dítěte křesťana!“

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Generál Pavel vzpomínal na Jugoslávii. Smrt byla blízko. A pravda o tom, jak mluvíme s RusyPrásk! Lipovská o ČT. Návrh, který se nebude líbit. Jde o Kavčí hory a o velké peníze
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění