reklama

Ministr spravedlnosti Skotska si stěžuje na ‚rasistickou odezvu‘ poté, co prohlásil, že příliš mnoho vrcholných jobů mají bílí

Autor: odjinud | Publikováno: 7.7.2020 | Rubrika: ShortNews
multikulti

Skotský ministr spravedlnosti Humza Yousaf si stěžuje, že „dostal přes 6 000 rasistických příspěvků na sociálních médiích“ poté, co pronesl projev, v němž Skotsku zlořečil, že má v klíčových pozicích příliš mnoho bílých.

 

Tento ministr spravedlnosti Skotska, tj. místní správy, která je zhruba to samé, jako jsou vlády jednotlivých států v rámci USA, řekl místním médiím, že „na internetu dostávám nenávistné útoky každou hodinu,“ a požadoval, aby Tweetter více cenzuroval a banoval to, co popisoval jako „nenávistné účty“.

Daily Record hlásí, že Yousafovi zaměstnanci vzdorovali tisícům „nenávistných zpráv“, neboť ministr v červnu pronesl řeč, v níž vyjádřil svoji podporu hnutí – Na černých životech záleží (BLM):

 

Tento ministr Skotské národní strany (SNP) hlásil, že dostával další „nenávist“ poté, co došlo k masovému dýkovému útoku provedenému súdánským žadatelem o azyl v Glasgowě na konci měsíce.

„Někteří tweetovali, že mám krev na svých rukou, jako bych já za to mohl. To nejenže mě rozzlobilo, ale také mnou hluboce otřáslo, že lidé si nějak myslí, že jsem snad jakkoli za ten incident odpovědný, když při něm spousta lidí zemřela,“ dodal hlasitý příznivec masové imigrace a usazování azylantů ve Skotsku Yousaf .

 

Tento ministr spravedlnosti ve svém kontroverzním projevu ke skotskému parlamentu přednesl emotivní hysterickou scénu, při níž úpěl nad těmi spoustami bělochů, co zabírají ve Skotsku ta nejlepší pracovní místa, když ve Skotsku je podle sčítání z roku 2011 98% populace bílých.

„Někteří lidé byli překvapeni nebo ohromeni, když jsem na sociálních médiích uvedl, že při 99 procentech zasedání, kterých se účastním, jsem v místnosti jediný, kdo tam není bílý,“ řekl Yousaf, který vychodil soukromou školu v Glasgowě.

Proč jste tak překvapeni, když většina lidí ve vedoucích pozicích ve Skotsku obsazena téměř výlučně bílými lidmi?

Vezměte např. mé portfolio. Lord prezident: bílý. Lord spravedlnosti správní úředník: bílý. Všichni soudci v nejvyšším soudu: bílí. Lord advokát: bílý. Generální prokurátor: bílý. Šéf-konstábl Skotské policie: bílý. Všichni náměstci šéf-konstábla: bílí. Všichni asistenti šéf-konstábla: bílí. Hlava Společnosti právníků: bílý. Šéf Advokátní fakulty: bílý. Všichni guvernéři vězení: bílí.

A to není jen spravedlnost.

Šéf lékařství: bílý. Šéf zdravotních sester: bílý. Šéf veterinářství: bílý. Šéf poradce pro sociální práci: bílý. Skoro všechny odborové svazy v zemi vedou lidé, kteří jsou bílí.

Ve skotské vládě jsou všichni generální ředitelé bílí. Každý předseda všech veřejných orgánů je bílý.

To není moc dobré.

Yousaf vysvětloval ostatním poslancům skotského parlamentu, že to by pro ně měly být „nepohodlné pravdy“ a že „rasismus doslova zabíjí menšiny.“

„Skotsko má problém se strukturálním rasismem,“ tvrdil, než začal požadovat, aby se každý v zemi stal aktivistou za „anti-rasismus“.

Když promlouval k bělochům tak naléhal: „Neomezte se jen na tweetování – Na černých životech záleží – nevystavujte jen hashtagy a nestačí, když se budete jen vrhat na kolena. My jakožto barevní lidé nepotřebujeme jen vaše gesta.“

 

„Ano, solidarita pomáhá, ale tím, co od vás potřebujeme, jsou akce a to, abyste byli anti-rasističtí ve svých skutcích.“

Video částí jeho projevu se minulý týden dočkalo značného množství negativní pozornosti na sociálních médiích, zvláště poté, co jeden uživatel zveřejnil příspěvek s nadpisem, „Problém Skotska je, že je plné Skotů,“ což je slavný odkaz na prohlášení anglického krále Edwarda Longshankse v Odvážném srdci od Mela Gibsona.

Yousafův příspěvek dostal jeden a půl tisíce odpovědí, kdy mnohé z nich se dotazovaly na podíl vrcholných jobů obsazených bílými v afrických a asijských zemích.

Není jasné, jaká kritéria použil jeho personál k určení, které z těch odpovědí, na rozdíl od jiných se dají počítat za rasistickou nenávist.

 

Mark Runnacles/Getty Images

VIRGINIA HALE

5 Jul 2020

www.reformy.cz

Klíčová slova: politická korektnost  | multikulturalismus  | neomarxismus


1273 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Evropská unie schválila směrnici, že budou muset minimálně na dva měsíce nastoupit na rodičovskou místo své partnerky otcové dětíEurokomisařka z hnutí ANO Věra Jourová už podle mého názoru patrně neví, jak by ještě více omezila naši svobodu a suverenitu. Nyní chce de facto zavést celounijní cenzuru sociálních sítíVážení čtenáři, pomozte nám prosímPremiér Andrej Babiš servilně podlézá americkým zájmůmEU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z ní odejdeme, tím lépe! Čeští občané jsou nespokojeni s EU. Vy je mi divíte?

euServer.cz

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.Nová ruská ústava

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneRasismus je zpátky a sílí

Eurabia.cz

Video: Imigrantská sdružení mají Rakouský stát na hákuVideo: Jak Rómové z východní EU obohacují Basilej

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Deset jízd na černo, dluh 200.000. Praxe exekutorů, na kterou PL nezapomněly. A v pozadí děsivé konexe Jiřího PospíšilaŠikovní Piráti. Milion z veřejných peněz na vlastní kampaň. Petr Štěpánek po rockersku napsal, co se skrývá za vlajkou s lebkou a hnáty
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění