reklama

Máme tady další důkaz toho, že takzvaný „boj proti rasismu“ sluníčkářů ve skutečnosti znamená jen rasismus naruby, tedy rasismus proti bělochům

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 11.8.2020 | Rubrika: Zamyšlení
multikulti

Máme tady další důkaz toho, že takzvaný „boj proti rasismu“ sluníčkářů ve skutečnosti znamená jen rasismus naruby, tedy rasismus proti bělochům. Světoznámá agentura AP i další média budou totiž pravopisně psát „Černý“ a Černoch s velkým písmenem, ale „bílý“ a "běloch" s malým písmenem. Hnutí SPD odmítá jakýkoli rasismus. Odmítáme se omlouvat za to, že jsme běloši a odmítáme klanět se před černochy!

Média jako New York Times, USA Today či NBC News budou referovat o běloších s malým písmenem. „Souhlasíme, že barva pleti bílých lidí hraje roli v systémové nerovnosti a nespravedlnosti, a chceme, aby naše žurnalistika tento problém do hloubky zkoumala,“ uvedl viceprezident AP John Daniszewski.

Takže když máte bílou barvu pleti, hrajete podle sluníčkářů automaticky jako běloch roli v „systémové nerovnosti“. To je normální rasismus proti bělochům!

„Psát slovo ‚White‘ s velkým písmenem by však mohlo legitimizovat názory bělošských rasistů, kteří toto slovo s velkým písmenem používají,“ vysvětlil Daniszewski.

„Bílí nereprezentují sdílenou kulturu a historii způsobem, jak je to v případě černých,“ zdůvodnil zase své rozhodnutí psát „bílí“ s malým písmenem deník New York Times.

Jaktože běloši nemají sdílenou kulturu a historii?

V knize Pohřbívání svobody spisovatel Benjamin Kuras zase uvádí, že University of Wisconsin například zavádí studijní předmět „Problém bělosti“ o tom, jak se má člověk vypořádat s tím, že je běloch a tím pádem patří ke kolonizátorům a utlačovatelům a musí tudíž bílou nadřazenost vymýtit...

Profesor George Ciccariello-Maher zase oznámil, že si přeje „genocidu bělochů“.

Sluníčkáři zavádí praktiky známé z doby totality. Americká Univesity of Massachusetts-Lowell vyhodila děkanku ošetřovatelského oboru Leslie Neal-Boylanovou poté, co napsala, že „na životech černochů záleží (Black lives matter), ale záleží i na životech všech“ (everyone´s live matter).

Neal-Boylanová nebyla prvním člověkem, který byl odstaven pro náznak kritiky hnutí Black Lives Matter. V poslední době šlo například také o ředitelku střední školy ve Vermontu, která napsala na Facebook „To, že všude nenosím transparent Black Lives Matter, by nemělo znamenat, že jsem rasistka.“ Podle některých je ale říkat „All lives matter“ implicitním odmítnutím hesla stejnojmenného hnutí Black Lives Matter.

Připomeňme, že pedagožka tmavé pleti Priyamvada Gopalová z prestižní britské univerzity v Cambridgi napsala na Twitter, že na životech bílých nezáleží. Za to jí nikdo nevyhodil. Naopak dostala profesuru…

Hnutí SPD se jasně staví proti nové sluníčkářské totalitě, proti pozitivní diskriminaci a proti rasismu naruby. Odmítáme se omlouvat za to, že jsme běloši a odmítáme klanět se před černochy!

Podívejte se na nové weby www.tomio.cz a www.spd.cz.

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace


1314 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Islamizace západní Evropy probíhá v plném prouduPůl století rozkladu: Umíral světec z Osvětimi za jinou víru? Světec by se z papeže Františka zhrozilArabská strana Švédska: Nemáte tu co dělat, vaše země už neexistuje!Chvála hranice: Děti už ani nevěděly, že jsme je měli. Průšvih znovu oživil "čáru". Nepohodlné, komplikující. Zážitek od Mikulova. Když ještě bylo kam odsunout Němce. Nic není navždy. Hlídejme si domovKnihy Rowlingové se kvůli jejímu osobnímu názoru na gender po celém světě pálí či zakazují

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Dánské premiérce se už nelíbí šaríaDal imigrantovi práci. Ten ho po neshodě zabil

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Proboha. Neukazujte Romanu PrymuloviBabiš a spol. bez roušek na Nově: Takhle to bylo. Jenže...
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění