reklama

Celá Francie s výjimkou západu země je vystavena postupujícímu radikálnímu islámu

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 12.8.2020 | Rubrika: Zamyšlení
Arábia

Celá Francie s výjimkou západu země je vystavena postupujícímu radikálnímu islámu. To je závěr zprávy zvláštní komise francouzského Senátu, se kterou byl minulý týden seznámen deník Le Figaro. Francouzská senátorka varuje, že pokud stát nezakročí, začne se Francie rozpadat na jednotlivé regiony. Hnutí SPD před islamizací Evropy varuje dlouhodobě. Musíme bránit naši zemi, abychom nedopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se lidé bojí mnohdy vyjít na ulici v obavě o své bezpečí.

Vidíme, že imigrace přináší terorismus, pouliční násilí a nepokoje, vraždy, znásilňování (například obzvlášť ve Švédsku či britském Rotherhamu), krádeže, obří náklady na sociální dávky, postupné zavádění islámského práva šáría, vraždy ze cti, polévání žen kyselinou či ženské obřízky.

Podle násilné ideologie islámu jsou „nevěřící“ podřadné bytosti, které je možné zotročit či zabít. Ženy jsou v islámu podřadné bytosti a homosexualita je v něm trestána smrtí. Imigranti už ovládají celé oblasti no-go zóny, kam se policisté bojí vstoupit. Probíhají tam války imigrantských gangů jako například ve francouzském Dijonu či ve Švédském Malmö. Rabování v USA se přeneslo i do Evropy a imigranti a „bojovníci proti rasismu“ rabovali v Londýně, Paříži či Bruselu.

Komise francouzského Senátu navrhuje 44 opatření, která by měla proces likvidující Francii zastavit. „Musíme reagovat teď, nebo nikdy,“ varuje senátorka a spoluiniciátorka vzniku komise. „Podíváme-li se na data, celá Francie, s výjimkou západu, zažívá růst radikálního islamismu. Tento jev zjevně postihuje zejména velká města,“ říká v rozhovoru se serverem Valeur actuelles republikánská senátorka Jacqueline Eustache-Briniová, zpravodajka závěrečné zprávy z vyšetřování. O věci informovalo Echo24 a iDnes.cz.

„Ovlivněna jsou však i malá a střední města. Mám na mysli město Trèbes, které má 5 000 obyvatel, a které bylo místem útoku (islámského teroristy) v březnu 2018. Podle mého názoru si starosta tohoto města nikdy nepředstavoval, že by se u nich stala taková událost,“ říká Eustache-Briniová.

30členná komise Senátu zpovídala vědce, novináře, profesory univerzit, politiky a mnoho lidí, kteří se pohybují přímo v terénu. Pořídilo se celkem 60 hodin slyšení. 67 dotazovaných upozorňuje, že část populace se radikalizuje ve jménu islámu a tento jev dále narůstá. Komise vznikla z popudu klubu Republikánů v Senátu na podzim roku 2019 vzhledem k letošním, už uskutečněným, místním volbám ve Francii, kdy ve stále větší míře dochází na komunální úrovni ke koalicím levicových radnic s islamisty, výměnou za jejich zařazení na kandidátku a akceptaci jejich požadavků za hlasy z místní mešity.

Podle zprávy „minorita Francouzů muslimského vyznání si osvojuje chování“, které je v rozporu s francouzskými hodnotami, jako je svoboda vyznání či rovnocennost pohlaví. Autoři zprávy varují, že různorodé islamistické skupiny mají společný cíl, jímž je zřízení chalífátu , tj. Božího království na zemi. Aniž by podávala bližší informace, podle zprávy islamisté živí zvláště na francouzských předměstích nebezpečný separatismus.

Zpráva identifikuje jako hlavní propagátory radikálního islamismu ve Francii Muslimské bratrstvo, které má v zemi asi 50 000 příslušníků, a salafistické hnutí, které má asi 40 000 členů. Obě organizace jsou považované za nejvlivnější islamistické skupiny na světě.

„V poslední době jsou nejvýraznějšími příznaky (postupujícího islamismu) kandidátní seznamy pro komunální volby, které je mimochodem velmi obtížné odhalit. Infiltrace je skutečná. Známe stále více a více případů, kdy se slibuje místo na kandidátce výměnou za hlasy mešity. Toto je velmi nebezpečný mechanismus, protože zpočátku jde o spojenectví s radikálním islamismem, který následně převezme kontrolu,“ uvádí senátorka.

Zpráva zdůrazňuje „realitu islámské radikalizace“ ve Francii, poukazuje na „polymorfní radikální islamismus, pronikající do všech aspektů společenského života, který inklinuje k zavedení nové sociální normy vítězící nad svobodou jednotlivce“.

Krátce po vydání senátní zprávy nový ministr vnitra Gérald Darmanin řekl, že „politický islám je smrtelným nepřítelem“ Francie.

Od 90. let všechny zprávy na toto téma popisují už trvalou přítomnost Muslimského bratrstva v zemi. „To nám ukazuje, že výstavba těchto sítí probíhá dlouhodobě. A dnes je to ještě viditelnější v číslech dětí navštěvujících domácí školu. Jejich počet se za deset let zdvojnásobil,“ říká Eustache-Briniová s tím, že Francouzi nechtěli vidět tento problém, protože to vyžaduje trochu odvahy. „Dnes je naléhavě nutné reagovat,“ dodává s tím, že islamismus ovlivňuje školu, sport a celý demokratický život.

Senátorka odmítá tzv. accommodement raisonnable, právní doktrínu jakéhosi přiměřeného přizpůsobení požadavkům menšin, která má v různých zemí různě široký i odlišný rozsah (jinými slovy multikulturalismus). Ve Francii mezi ně patří například akceptace masových pouličních modliteb muslimů. „Francie, která není sdružením menšin, ale národem, nemůže mít doktrínu přiměřeného přizpůsobení,“ řekla Eustache-Briniová.

Nový francouzský premiér Jean Castex prohlásil, že bude „neústupně“ bojovat za francouzský sekularismus proti „radikálnímu islamismu ve všech jeho formách“. Pětapadesátiletý premiér oznámil návrh zákona proti „etnickému náboženskému separatismu“, který má zabránit izolaci určitých segmentů společnosti.

Castex v projevu hovořil i o brutálním útoku na řidiče autobusu v jihofrancouzském Bayonne či o nedávných násilnostech v Dijonu a okolí. V mnoha oblastech drobná kriminalita, nezdvořilosti, zesměšňování, urážky či obchod s drogami zesílily natolik, že lidem brání v normálním životě, míní Castex.

Nejtemnější scénář předpovídá nárůst podílu muslimů v evropských zemích do roku 2050 na tyto uvedené hodnoty: Francie (18 %), Velká Británie (17,2 %), Nizozemsko (15,2 %), Belgie (18,2 %), Itálie (14,1 %), Německo (19,7 %), Rakousko (19,9 %), Norsko (17 %).

Hnutí SPD předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek. Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Společně se ubráníme.

Hnutí SPD má nový web! Podívejte se a sledujte každý den nové informace! www.spd.cz

https://echo24.cz/…/temer-cela-francie-je-zasazena-radikaln…

Klíčová slova: islám  | imigrace  | Francie


1464 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Islamizace západní Evropy probíhá v plném prouduPůl století rozkladu: Umíral světec z Osvětimi za jinou víru? Světec by se z papeže Františka zhrozilArabská strana Švédska: Nemáte tu co dělat, vaše země už neexistuje!Chvála hranice: Děti už ani nevěděly, že jsme je měli. Průšvih znovu oživil "čáru". Nepohodlné, komplikující. Zážitek od Mikulova. Když ještě bylo kam odsunout Němce. Nic není navždy. Hlídejme si domovKnihy Rowlingové se kvůli jejímu osobnímu názoru na gender po celém světě pálí či zakazují

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Dánské premiérce se už nelíbí šaríaDal imigrantovi práci. Ten ho po neshodě zabil

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Proboha. Neukazujte Romanu PrymuloviBabiš a spol. bez roušek na Nově: Takhle to bylo. Jenže...
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění