reklama

Evropská unie schválila směrnici, že budou muset minimálně na dva měsíce nastoupit na rodičovskou místo své partnerky otcové dětí

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 14.8.2020 | Rubrika: Zamyšlení
rodina

To je nehorázné. Evropská unie schválila směrnici, že nejpozději za dva roky mají čeští zákonodárci zajistit, že rodičovskou dovolenou bude minimálně po dobu dvou měsíců čerpat taky druhý rodič. Nově budou muset minimálně na dva měsíce nastoupit na rodičovskou místo své partnerky otcové dětí. Pokud by to neudělali, mohla by se jim zkrátit doba čerpání rodičovského příspěvku. Co je Bruselu do toho, jak se spolu manželé či partneři domluví? Podle nás mají právo rodiče se domluvit sami, a ne, aby jim Evropská unie něco nařizovala! Co je Bruselu do toho, jak tuto věc upravuje Česká republika? Brusel se vměšuje už skoro do všeho. Hnutí SPD odmítá diktát Bruselu! EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z ní vystoupíme, tím lépe!

„Aby typicky otcové, kteří vydělávají víc, chtěli dva měsíce strávit se svým malým dítětem,“ vysvětluje Olga Richterová z Pirátů, místopředsedkyně Výboru pro sociální politiku. O věci informoval radiozurnal.rozhlas.cz.

Podle hnutí SPD zaprvé nemá Brusel právo nám cokoli nařizovat, své zákony si máme určovat sami. Zadruhé sami rodiče se přece mohou dohodnout a víme, že existují páry, kde si rodičovskou vzal otec. Ale celá věc má být na dohodě v rodině, a ne na základě diktátu Bruselu!

EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z ní vystoupíme, tím lépe!1196 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Islamizace západní Evropy probíhá v plném prouduPůl století rozkladu: Umíral světec z Osvětimi za jinou víru? Světec by se z papeže Františka zhrozilArabská strana Švédska: Nemáte tu co dělat, vaše země už neexistuje!Chvála hranice: Děti už ani nevěděly, že jsme je měli. Průšvih znovu oživil "čáru". Nepohodlné, komplikující. Zážitek od Mikulova. Když ještě bylo kam odsunout Němce. Nic není navždy. Hlídejme si domovKnihy Rowlingové se kvůli jejímu osobnímu názoru na gender po celém světě pálí či zakazují

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Dánské premiérce se už nelíbí šaríaDal imigrantovi práci. Ten ho po neshodě zabil

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Děsivá náhoda. Po zhasnutí kamer TV Nova. Týká se moci PrymulyDocent: Zkáza Česka se blíží. Že pár tisíc tlustých starochů umře? Ne!
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění