Invaze imigrantů do Evropy pokračuje a napomáhá tomu italská sluníčkářská vláda sociálních demokratů

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 9.9.2020 | Rubrika: Zamyšlení
afrocernoch

Invaze imigrantů do Evropy pokračuje a napomáhá tomu italská sluníčkářská vláda sociálních demokratů a Pěti hvězd. Povolila například vylodění 353 migrantů z německé lodi Sea-Watch 4, kterou provozují sluníčkářští aktivisté. Nelegální imigranty sem nikdo nezval, tak ať se vrátí odkud přišli! Nelegální imigranty je třeba deportovat! Stop imigraci, stop násilí. Nechceme, aby v našich městech probíhaly války gangů jako na Západě! Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Lodě pašující nelegálními imigranty by měly být zabavovány.

Od začátku roku do Itálie přišlo podle záznamů tamního ministerstva vnitra bezmála 19 400 migrantů - za stejné období minulého roku to bylo 5253, píše podle ČTK agentura DPA. Pětinásobný nápor běženců zaznamenaly letos Kanárské ostrovy, kam podle UNHCR dorazilo už přes 4 000 migrantů. Minulou středu připlulo také nejméně 409 migrantů do Británie přes Lamanšský průliv. Letos připlulo podle DPA do Británie z Francie nelegálně už přes 5 500 běženců, zatímco loni jich bylo za celý rok na 1 800 a o rok dříve jen 300.

V roce 2015 zaznamenal Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) téměř milion migrantů do Evropy. Od té doby podle dat Eurostatu, statistické agentury EU, obdrželo 27 členských států Evropské unie zhruba 4,32 milionu unikátních žádostí o azyl. Víme, že o řadě imigrantů nejsou ale vůbec žádné záznamy, čili imigrantů bude ještě více. A pak jsou v Evropě desítky milionů migrantů, kteří sem přicházeli od šedesátých let.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná a afrikanizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

1714 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Nejnebezpečnější kniha, která kdy byla napsána, byla zveřejněnaDokáže Václav Klaus starší vyhrát prezidentské volby?Globalistická média nás označují za dezinformátory...Přispějte prosím na provoz EUportaluPatří žena k oltáři?

euServer.cz

Volby budou soubojem konzervativních zastánců národního státu a progresivistů v čele s Piráty usilujících o „více Evropy“ a podporu imigrace a islamizaceBez práva na slávu. K dějinám ruské rozvědky

ePortal.cz

“Prasečinky” v poštěDaně nás dusí

Eurabia.cz

Prohlášení Ministerstva zahraničních věcí Republiky Arcach k porušení režimu příměří ÁzerbájdžánemŠKODA AUTO nevadí porušování lidských práv v Číně, ale vadí Bělorusko

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

„Kdy uvidím protestovat nahého Hilšera?“ Jaroslav Foldyna zmiňuje krvavou událost, která se odehrála v USA„Proč to chce Evropská komise před miliony lidí tajit?!“ Europoslankyně Konečná zásadně k nákupu vakcín
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění