reklama

V čele OSN pomatený feminista: Pořád je tu patriarchát. Hrdé stvůry usilují o likvidaci civilizace. Pandemie nerovnosti? Svět vybudovaný muži musí být zničen. Jsou na to v Africe a Asii zvědavi?

Autor: odjinud | Publikováno: 24.9.2020 | Rubrika: Kulturní válka
gender

PETR AKOPOV komentuje slova generálního tajemníka OSN Antónia Guterrese, který namísto pozornosti ke skutečným problémům za hlavní zdroj nerovnosti ve společnosti označil přetrvávající patriarchát

Nad spory o tom, jaký hlavní závěr by mělo lidstvo vyvodit z pandemie koronaviru, je možné udělat kříž. Pandemie nám totiž prý ukázala, v jak nespravedlivém a špatném světě žijeme. A co je na něm nejvíce špatné a nespravedlivé? No přece patriarchát! To nám tvrdí člověk, který stojí v čele největší mezinárodní organizace současného světa: Generální tajemník OSN António Guterres:

„Pandemie COVID-19 poukazuje na to, co všichni víme: Tisíciletí patriarchátu vyústilo ve svět, který ovládají muži, a v kulturu, v níž dominují muži. To škodí úplně všem – ženám, mužům, dívkám i chlapcům.“

Ústy mluvčího spojených národů se tak dozvídáme, že hlavní hrozba lidstvu spočívá v tom, co leží v základech všech civilizací – ve společnosti vybudované muži. Buďme tedy liberálně korektní a konstatujme, že „mužský svět“ je již více než sto let označován za hlavního nepřítele všech pokrokových lidí – a poslední desetiletí začal útok na něj přinášet viditelné plody: Na programu dne Západu již není feminismus, ale boj za rovnost všech možných genderových odstínů, tedy za desítky zvrhlých úchylek toho, čemu se dříve říkalo pohlaví. Jenomže Guterres, přestože je Portugalec, zastává funkci generálního tajemníka hlavní mezinárodní organizace. Účastní se jí země, z nichž většina nesdílí současné západní představy o báječném světě budoucnosti, kde nebudou žádní muži ani ženy.

Guterres o takovém světě přímo nemluví – on přece jen hájí rovnoprávnost! Proč za to, že odmítl mužskou dominanci, ho vykreslovat jako někoho, kdo horuje za svět ovládaný transsexuály?

Patriarchát je věčný

Problém je v tom, že svět dosud nepoznal žádné jiné lidské civilizace, kromě těch založených na patriarchátu, pokud nechceme věřit bájím o Amazonkách. Muži a ženy jsou stvořeni odlišně, mají v tomto světě různé poslání a budují ho společně, stejně jako tvoří rodinu – to je velký zázrak a základ lidské existence. Odmítnout něco takového jednoduše znamená zahubit lidský rod.

Transhumanisté a „velké mozky naší doby“ – jako izraelský vědec a globalistický guru Noah Harari – se samozřejmě snaží každého přesvědčit, že lidstvo šlo patriarchální cestu čistě náhodou a vše lze napravit a vylepšit, ale zatím ani většina nevěřících lidí není hotova přijmout toto výlučné a „jedině správné učení“.

Na pomoc přišel COVID-19: Generální tajemník OSN Guterres bez mrknutí oka spojil pandemii s patriarchátem. Slova o újmě, jakou všem způsobila patriarchální kultura, pocházejí z jeho projevu 31. srpna, v němž označil genderovou nerovnost za největší problém ve sféře lidských práv. K široké veřejnosti se však dostal až 6. září, kdy tento citát byl zveřejněn na oficiálním twitterovém účtu OSN. Poté se pod ním objevily tisíce rozhořčených komentářů, ačkoli generální tajemník OSN neřekl nic nového. Stačí se podívat na jeho přednášku věnovanou památce Nelsona Mandely, kterou přednesl 18. července v New Yorku.

Čtěte ZDE: Muži - "druh" určený k likvidaci: Psychologové radí vzdát se mužnosti. Škodí zdraví a sluníčkovému světu. Jen agresivita a nespravedlnost? Budou chlapi plakat u nohou mocných lesbiček? A co na to normální ženy?

Pandemie nerovnosti

V jeho vystoupení pod názvem „Boj s pandemií nerovnosti: Nová společenská smlouva pro novou éru“ zaznělo mnoho různých slov o rostoucí sociální a jiné nespravedlnosti a o nárůstu nespokojenosti s ní. Ovšem obzvlášť zajímavá byla následující pasáž: 

Hněv, který nedávno vyvolal dvě společenská hnutí, svědčí o naprostém zklamání ze současného stavu věcí.

Ženy všude volaly po ukončení jednoho z nejkřiklavějších případů genderové nerovnosti: násilí páchaného mocnými muži na ženách, které se prostě jen snaží dělat svoji práci.

Antirasistické hnutí, které se od atentátu na George Floyda rozšířilo ze Spojených států do celého světa, je dalším znamením, že lidé jsou unaveni:

  • u nerovností a diskriminací, na základě kterých se s lidmi zachází jako se zločinci pro jejich barvu pleti;
  • strukturálním rasismem a systematickou nespravedlností, která připravuje lidi o základní lidská práva.

Tato hnutí poukazují na dva historické zdroje nerovnosti v našem světě: kolonialismus a patriarchát.

Takže tak: rasa a pohlaví. Patriarchát je stejně špatný jako kolonialismus, nebo jako rasismus. Zbývá už jen málo, aby OSN navrhla vyhlásit patriarchát za misantropickou ideologii a přirovnala ho k fašismu – podobně jako to už dávno udělaly radikální feministky a bojovnice za práva sexuálních menšin. Svět vybudovaný muži musí být zničen – a nyní nejen v Americe, a dokonce nejen na Západě, ale v globálním měřítku, protože Guterres mluví o světě jako takovém.

Hrdá stvůra

Stal se snad z „MeToo“ a „Black Lives Matter“ celosvětový fenomén a přerostl v globální hnutí? Jsou snad Číňané a Indové, Arabové a Rusové, Japonci a Nigerijci zapojeni do společného boje za vybudování odpovídajícího nového světa? Nikoli, nepřipojili se. Co si tedy o nich myslet jiného, než že jsou to zaostalé a nešťastné oběti právě onoho patriarchátu? Teprve ve vyspělé západní společnosti se část populace probudila a vydala se na cestu nápravy chyb, které se nashromáždily během tisícileté vlády „mužské diktatury“.

To všechno by mohlo být pouze směšné, pokud by podobnou ideologii nepropagoval generální tajemník OSN. Zde je další citát z Guterresovy přednášky:

Nesmíme zapomínat na významný zdroj nerovnosti v našem světě – tisíciletí patriarchátu.

Žijeme ve světě ovládaném muži a v kulturním prostředí, kde dominují muži.

Všude jsou na tom ženy hůř než muži jednoduše proto, že jsou ženy. Nerovnost a diskriminace představují normu. Násilí páchané na ženách, včetně femicidy (vraždění žen), dosáhlo epidemických rozměrů…

Genderová nerovnost škodí všem, protože nám brání využívat moudrosti a zkušenosti všeho lidstva.

Právě proto jsem hrdým feministou...

Hrdý feminista nám vykládá o femicidě – tedy o jisté formě genocidy. Znamená to, že muži likvidují ženy? A není to snad tím, že jisté stvůry, které se zřekly nejen Boha, ale rovněž přirozenosti lidských tvorů, prosazují ideologii zaměřenou na likvidaci lidské civilizace jako takové?

Zdroj.

Klíčová slova: nový světový řád  | gender


reklama
1167 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Dánská premiérka povede razii na ‚nezápadní‘ mladíky obtěžující rodilé DányProsím, pomozteDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...Děti v základní škole učí, že „objektivnost“ a „perfekcionismus“ jsou rasistické rysy „bílé nadřazenosti“Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídy

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

Eurabia.cz

Francie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění Francouzů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Sorosovi poskoci v Arménií vedou národ k sebezničení. Západ Arménií opustil a jedinou záchranou je RuskoMiláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...

ParlamentniListy.cz

Zvát cizí vojska? Už nikdy, i když jsou spojenecká. Senátor Doubrava vytáhl HavlaTo se nedá brát vážně! Stonjeková k zamykání Česka. A Babišův dobrý tah
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění