reklama

Česká republika je ekonomickou kolonií západní Evropy a především Německa a globalismus a globalisté vykastrovali základní funkce státu, který pro případné pandemie či jiné krize není soběstačný

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 28.9.2020 | Rubrika: Zamyšlení
lev

V současné debatě okolo covidu-19 se bavíme o jednotlivostech, které nepopírám, že je třeba řešit, ale v souvislostí s takzvanou pandemií covid 19 opomíjíme základní fakta, která se ukázala v plné nahotě. Těmi fakty jsou, že Česká republika je ekonomickou kolonií západní Evropy a především Německa a že globalismus a globalisté vykastrovali základní funkce státu, který pro případné pandemie či jiné krize není soběstačný.

Ano, poslanci hnutí SPD podpoří všechny návrhy zákonů, které zmírní dopady vládních opatření v souvislosti s pandemií covid-19 na jednotlivé skupiny obyvatel, ale neřeší se základní podstata věci. Tuto základní podstatu věci opomíjí vláda i valná část opozice, protože slouží globalistickým zájmům a ekonomickému neokolonialismu cizích mocností a nadnárodních korporací.

Naše republika se stala ekonomickou, ale i politickou kolonií západních mocností a nadnárodních korporací a i jejich čeští kolaboranti napomohli k tomu, že náš národní stát je v mnoha ohledech vykastrovaný a impotentní. Hnutí SPD usiluje o tom, aby naše země byla znovu naše a aby Česká republika byla znovu politicky, bezpečnostně i ekonomicky nezávislým a soběstačným státem. Aby měl český lev opět koule, roztrhl řetězy svých věznitelů a nebál se zařvat a poprat se o své zájmy.

Už na začátku pandemie se ukázalo, že je nedostatek roušek ve státních hmotných rezervách. V naší zemi jsme v této době nebyli schopni vyrobit s odpuštěním obyčejný hadr na ústa a museli jsme to dovážet až z daleké Číny. Roušky a respirátory nebyly ani pro policisty, hasiče, zdravotní sestry, lékárníky, natož pak pro běžné občany. Český národ je šikovný, a tak si lidé roušky ušili doma, ale co kdyby, nedej Bože, přišla nějaká mnohem brutálnější nemoc?

Kdyby přišla nějaká mnohem nebezpečnější pandemie a kdyby musely být hermeticky uzavřené hranice, není náš stát schopen zajistit výživu obyvatelstva, protože jednoduše nejsme potravinově soběstační. Tehdejší prezident Agrární komory ČR Jandejsek vloni uvedl, že v základních potravinách jsme soběstační nyní zhruba z 58 procent.

Současná soběstačnost v jednotlivých komoditách je následující:

zelenina 25 procent

ovoce 30 procent

hovězí maso 100 procent, výrazně se u nás ale snižuje spotřeba hovězího masa

vepřové maso 36 až 38 procent

drůbeží maso 54 až 59 procent

vajíčka 54 až 60 procent

mléko 90 procent včetně výrobků a spotřeb do cukrárenských a pekárenských výrobků.

Nejde jen o případy pandemie. Může přijít i válka. A může být blíž, než si myslíte. Turecký prezident Erdogan nedávno pohrozil Řecku válkou. Je nehorázné, že jeden členský stát NATO vyhrožuje druhému členskému státu NATO a NATO proti tomu nic nedělá. Mlčí rovněž i Evropská unie. Turecko chce obsadit řecká území a řecká naleziště zemního plynu ve Středozemním moři. Připomeňme, že Turecko okupuje severní část členského státu EU – Kypru a EU proti tomu také nic nedělá! Chování Turecka je aktem agrese proti Řecku. Může to vyústit i ve válečný konflikt!

„Buď porozumí jazyku politiky a diplomacie, nebo je čeká bolestná zkušenost na bitevním poli,“ prohlásil Erdogan na adresu Řecka.

Pokud si někdo bláhově myslí, že NATO je pro nás zárukou bezpečnosti a míru, tak se šeredně mýlí. Agresivní Turecko vyhrožuje jinému členskému státu NATO a Evropské unie a NATO a Evropská unie nedělá nic. A to ani nezmiňuji to, že Turecko podporuje džihádisty v Sýrii a Libyi.

Tyto konflikty okolo Středozemního moře a na Blízkém východě můžou vyvolat další migrační vlnu. Máme dostatek kapacit, abychom mohli bránit naše hranice proti invazi nezvaných nelegálních imigrantů? Je dostatek policistů a vojáků, kteří by mohli obsadit hranice? To bychom museli leda snad povolat záložáky!

Když se vrátíme k rouškám a zdravotnickým potřebám, dostávají zakázky české firmy? Dostávají je i v případě dalších strategicky důležitých odvětví pro náš stát?

Ne, premiér Andrej Babiš si nejspíš kupuje přátelství Velkého bratra z USA a patrně si zajišťuje, aby z americké ambasády nebyl proti němu řízen Majdan tím, že koupil předražené nekvalitní americké vrtulníky za 15 miliard. Takže bez výběrového řízení předražené vrtulníky z USA, teď děla z Francie a ještě tedy chybí ta BVP z Německa...

Pan premiér má problém s dotacemi v Bruselu kvůli svým podnikům? Brusel pak uchlácholí tím, že Česká republika jeho prostřednictvím kývla na evropské dluhopisy, které jsou výhodné pro státy jižního křídla eurozóny a které zadluží další generace. Kvůli euro-dluhopisům zavede Brusel také daně, které bude přímo vybírat.

Podobná zhovadilost a zrůdnost je Green Deal Evropské unie, který premiér Babiš také podpořil. Evropská komise dle dokumentu vlády Ochrana klimatu ČR předpokládá, že náklady dosažení uhlíkové neutrality v ČR budou až dvojnásobné ve srovnání se starými členskými státy EU a odhaduje je až na stovky miliard korun ročně po dobu minimálně 20 let. K tomu se v Bruselu zavázal premiér Babiš…

Když to sečteme, znamená to faktickou likvidaci české ekonomiky.

Pan premiér nedávno prohlásil, že je pro přijetí eura, ale až v okamžiku, kdy Evropská unie provede nezbytné reformy. Takže státy eurozóny jsou kvůli nesmyslnému přijetí eura zadlužené a EU to pak vyřeší tím, že převezme kontrolu nad jejich rozpočty? Pan premiér prosadil přijetí Fiskálního paktu EU, který znamená, že v případě vysokého zadlužení převezme Brusel kontrolu nad naším národním rozpočtem.

Čili v případě přijetí eura by Evropská unie díky tomu, že Babišova vláda prosadila schválení fiskálního paktu, mohla převzít kontrolu nad rozpočtem naší země. Dále bychom museli v rámci bankovní unie platit ze svého krachující evropské banky a v rámci evropského záchranného mechanismu s názvem ESM bychom museli dát částku zhruba 350 miliard korun na krachující státy eurozóny. Díky Bohu, že euro nemáme a hnutí SPD udělá vše pro to, abychom ho neměli.

I kdyby státy jižního křídla eurozóny své dluhy splatily, museli bychom ručit pro jakýkoli případ i do budoucnosti. A pokud tou „reformou“ pan premiér Babiš míní, že by vznikl centrální rozpočet EU, naše země, náš parlament a vláda by už nerozhodovaly fakticky již o ničem a přišli bychom o zbytečky suverenity.

To o čem hovořil premiér Babiš, že podporuje, by tedy vedlo ke zničení České republiky jako samostatného státu.

Pojďme dále. Ročně odplouvá z našeho státu na dividendách minimálně nějakých 300 miliard korun! Ekonom Thomas Piketty upozornil, že podle oficiálních statistik Eurostatu bylo z České republiky od roku 2010 do roku 2016 na dividendách „odkloněno“ do zahraničí 7,6 procenta našeho hrubého domácího produktu (HDP). V absolutních číslech to znamená, že z naší země za tu dobu odešlo 2 252 miliard korun.

A tak bych mohl pokračovat dál. Naše republika se bohužel stala ekonomickou, ale i politickou kolonií západních mocností a nadnárodních korporací a i jejich čeští kolaboranti napomohli k tomu, že náš národní stát je v mnoha ohledech vykastrovaný a impotentní. Hnutí SPD usiluje o tom, aby naše země byla znovu naše a aby Česká republika byla znovu politicky, bezpečnostně i ekonomicky nezávislým a soběstačným státem. Aby měl český lev opět koule, roztrhl řetězy svých věznitelů a nebál se zařvat a poprat se o své zájmy.

Klíčová slova: nový světový řád  | národní stát  | vlastenectví


reklama
1021 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Dánská premiérka povede razii na ‚nezápadní‘ mladíky obtěžující rodilé DányProsím, pomozteDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...Děti v základní škole učí, že „objektivnost“ a „perfekcionismus“ jsou rasistické rysy „bílé nadřazenosti“Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídy

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

Eurabia.cz

Video: Turci ve Francii uspořádali trestnou výpravu na ArményFrancie: Islámo-fašizmus ven !

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Sorosovi poskoci v Arménií vedou národ k sebezničení. Západ Arménií opustil a jedinou záchranou je RuskoMiláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...

ParlamentniListy.cz

Profesor: Bez těch opatření? Totální kolaps. Pamatuji si, jak mluvila paní Němcová... Proč, když tomu nerozumí?Václav Klaus opět prezidentem? Neřekl ne. A výprask Prymuly
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění