The New York Times je anti-bílý a anti-americký

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 27.10.2020 | Rubrika: Zamyšlení
USA

Drtivá většina předplatitelů New York Times jsou běloši, píše Paul Craig Roberts, americký publicista.

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Jsou to lidé, kteří jsou zjevně tak emocionálně a mentálně slabí a tak plní viny a nenávisti k sobě samému, že podporují vzteklou protiamerickou propagandistickou organizaci, která označuje své čtenáře za „rasisty“ a delegitimizuje základní principy Spojených států.

Americký ministr obrany Espy nás rozptyluje „ruskými a čínskými nepřáteli“, zatímco nejhorší nepřítel, jaký kdy USA měli - New York Times - pokračuje ve svém smrtícím útoku na dekonstrukci Ameriky. Podle New York Times je Amerika záměrně rasistický národ, a tedy nelegitimní.

„Ani Putin, ani Si Ťin-pching - ani oba společně - nemohli naší zemi ublížit tak silně jako New York Times,“ zdůrazňuje ve  svém komentáři P.C.Roberts.

 

„Neměli bychom podceňovat to, o co tu jde. Projekt 1619 chce delegitimizovat základní principy USA a univerzalistickou osvícenskou tradici, z níž vzešly. Neměli bychom omezovat náš odpor vůči tak destruktivnímu cíli na média. Proti tomu se musí postavit  naše školy, naše univerzity i naše širší komunity,“ píše Sean Collins o Projektu 1619.

I přes trvalou kritiku je tato ubohá iniciativa New York Times ve školách stále propagována. Projekt 1619 se snaží revidovat americké dějiny tendenční tezí: tvrdí, že rok 1619, rok, kdy do anglických kolonií dorazilo 20 Afričanů, a ne rok 1776, který je skutečným založením Ameriky.

 

„Podle Timesu USA udržují otroctví, nikoli svobodu a rovnost, slibovanou Deklarací nezávislosti. Amerika je záměrně rasistický národ, a tedy nelegitimní," píše se v Projektu 1619.

 

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts,foto:arch.

Klíčová slova: neomarxismus  | USA
1824 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Dnes ve „svobodné Americe“ lidi propouštějí z práce ne kvůli nedostatečnému výkonu, ale kvůli tomu, že mají účty na sociálních sítích u společností, které necenzurujíJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímRuská mírová politika podporuje válku730 nebezpečných slov o likvidaci národního bohatství. Zničení českého školství způsobilo větší škody než ukradení lithia nebo než převzetí jakéhokoliv podniku zahraničním investoremJsou Evropané stále hloupější?

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

EU zrušila právní státyJaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?

Eurabia.cz

Klídek, Verhofstadte! Slovinsko není Kongo!Švédsko: Smrtelné pobodání nevěrců ještě není terorizmus!

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Babiš byl rozčílený doběla a řval. Chvíli před tiskovkou, líčí novinář PečinkaOdmítnout pomoc jen proto, že je z Východu? Zoufalství chorého mozku. Vzkaz Wollnerovi, Hrušínskému i Jandovi
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění