Nic není rozhodnuto: Zamotané souvislosti amerického volebního podvodu. Budou z amerických měst bojiště? Co na to šibal Putin? Bidenovi ještě trochu rozumu zbývá

Autor: Michal Semín | Publikováno: 9.11.2020 | Rubrika: Zamyšlení
usa_zednari

MICHAL SEMÍN za monotónního lomozu mainstreamových médií poukazuje na některé velmi zajímavé okolnosti současné situace okolo amerických prezidentských voleb

V nedělní veřejnoprávní vymývárně mozků Václava Emanuela Moravce řešili, zda bylo správné, když americké televizní stanice, zapojené do volební kampaně za „zvolení“ Josepha Robinetta Bidena, přestaly vysílat projev prezidenta Trumpa.

Není správné vysílat lživá prohlášení politiků!, zastával se cenzurního zásahu presstitutů moderátor pořadu. Jediný, kdo totalitní praktiky televizních stanic odmítl, byl Jiří Kobza z SPD, posledního to hlasu normality na našem mediálně politickém kolbišti. 

Kavárenské dostihy

Pokud by se Moravcovou pokryteckou morálkou řídili i zákulisní majitelé naší hlásné trouby „nové normality“, neměli by na vybranou – vysílání Otázek VM by muselo být přerušeno, stejně jako všechny zpravodajské pořady ČT, věnované interpretaci výsledku amerických prezidentských voleb.

Proč? Odpověď je prostá – každý moderátor či politik, tvrdící, že Joe Biden je novým americkým prezidentem, lže, až se mu od huby práší. Prezidentem USA je totiž Donald John Trump, a to přinejmenším do schůze sboru volitelů 14. prosince. Teprve toto těleso určí, kdo bude 46. prezidentem USA.

O tom, kdo je prezidentem, ve skutečné demokracii nerozhodují ani liberální média, ani cizí státníci, spěchající s ujištěním své připravenosti podílet se na budování dočasně ochromeného „nového světového řádu“. Že se k nim připojil i dávný Trumpův obdivovatel prezident Zeman je na jinou úvahu, pro české odpůrce globalismu to však nevěští nic dobrého. 

Našli se však státníci, kteří svůj liebesbrief do suterénu, v němž Biden strávil většinu své volební kampaně, kterou za něj obstarala právě ta média, jež jej za nového prezidenta prohlásila, dosud neposlali. Nemám na mysli prezidenta Alassane Ouattara z Pobřeží slonoviny, ani Danne Faureho ze Seychelských ostrovů, ale prezidenty Ruska a Číny. Jejich mlčení svědčí o tom, že Trump je stále ve hře.

Pravda, prezident Putin se o vyhlídkách spolupráce s Joe Bidenem a jeho týmem vyjádřil necelý měsíc před americkými volbami – a stálo to za to. Se šibalským úsměvem zavzpomínal na své roky v Komunistické straně Sovětského svazu, a jak byly ulice Leningradu polepeny plakáty s vůdkyní amerických Komančů (neplést si s téměř vyhubeným kmenem z Velkých plání) Angelou Davisovou, aby tak dal najevo, že by s dvojicí Biden-Davisová, pardon Harrisová, dokázal najít společnou řeč. Ještě teď se tomu chechtám. 

 

Zápletka

Mediální politruci (v ČT jim říkají politologové) však přehlížejí i jiné skutečnosti, na základě kterých nelze Trumpa vykázat – alespoň prozatím – na smetiště dějin. Opravdu nevědí, že Nejvyšší soud Pensylvánie, na rozdíl od místního zákonodárného sboru, není kompetentní určovat, zda mohou být počítány volební lístky po oficiálním skončení volby?

Soudce Nejvyššího soudu USA Samuel Alito již naznačil, že rozhodnutí pensylvánského Nejvyššího soudu je protiústavní. Pokud se k jeho názoru přidají i jeho další kolegové, dbalí ústavních pořádků (po nedávném zvolení Amy Coney Barrettové se nejspíš jedná o většinu), pak se může snadno stát, že Joe Biden o těch svých podvodem získaných 20 pensylvánských volitelů přijde. A protože důkazů o tom, že i v jiných státech neproběhly volby regulérně, den ode dne přibývá, nelze zcela vyloučit, že 14. prosince vyřkne sbor volitelů jméno, po kterém Joe Biden nebude schopen říci ani jeden ze svých fantaskních přeřeků. Natož lednovou inaugurační řeč.

Další vývoj se tedy odvíjí od toho, zda najdou příslušní soudci – na státní i federální úrovni – dostatek odvahy na to, aby se postavili proti rozjeté mašinérii washingtonských bažin. A když ne soudci, tak zákonodárci „swing states“ s republikánskou většinou, kteří na zasedání sboru volitelů pošlou takové zástupce, kteří proti vůli zosnovatelů převratu zvednou ruku pro Trumpa. Ano, i tuto možnost americká ústava připouští. Jistě však vědí, že případné potvrzení prezidenta Trumpa v úřadu by ulice amerických měst, decimovaných zkorumpovanými vládami Demokratů, proměnily v bojiště.

Ví to i Joe Biden. Možná i proto nezakončil svoji oslavnou řeč obligátním „Bůh žehnej Americe“, ale „Bůh chraň naše vojska“. Souvisí s tímto výrokem i spekulace amerických médií o rezignačním dopisu amerického ministra obrany Marka Espena, připraveném pro případ, že Trump zůstane americkým prezidentem? 

Je samozřejmě možné, a dokonce pravděpodobné, že ti, kteří Bidena zvolili – nemyslím tím americký lid, který se směl do volby zapojit jen pro vytvoření iluze demokratičnosti – jsou dostatečně silní na to, aby svého cíle dosáhli. Jisti si tím však budeme až v polovině prosince.

Nebo ve chvíli, kdy zaměstnanec americké poštovní služby, zapojené do gigantické volební šarády, hodí do Bidenovy schránky gratulaci od Vladimíra Putina a Si Ťin-pchinga.

Protiproud.cz

Klíčová slova: USA
2051 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jsou Evropané stále hloupější?Jestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímSvětové zednářství a jeho cíle v Evropě. Realizace Evropské republiky nebo Světové republiky Bělochy je třeba „zrušit“. Někdo by mohl říct – „konečně vyřešit“. Toto je, milí čtenáři, čirý rasismus, ovšem „laskavě“ pojmenovaný jako „akce proti bělošství.“ Prostě newspeakTo, co v současnosti napadá obyvatele Evropy, Asie, Ameriky a bělošských enkláv v Africe je již zcela jiný virus, nikoli mutace původního. Virus je vyroben uměle a je šířen záměrně

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

EU zrušila právní státyJaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?

Eurabia.cz

Kterak „vážený spojenec EU“ Erdogan o demokracii pečuje a EU to podporujeSlovinský premiér se ohradil proti očerňování Evropskou komisí

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás„Vězni v táborech.“ Profesor Pirk: Trvalé řízení státu nouzovým stavem. To je cíl
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění