Piráti a spol. z vedení Prahy prý přidělují do městských bytů nepřizpůsobivé

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 21.11.2020 | Rubrika: Zamyšlení
cikan

Oslovili mě občané pražských Řep, že prý Piráti a spol. z vedení Prahy přidělují do městských bytů nepřizpůsobivé. Tímto problémem se zabývá i časopis Řepská sedmnáctka. Proti se postavila i místní starostka. Podle stížnostní místních obyvatel tito lidé páchají kriminalitu a napadají ostatní lidi. Vidíme, jak to vypadá, když se Piráti a další sluníčkáři z Praha Sobě a TOP 09, KDU-ČSL a STAN chopí moci. Hnutí SPD se jasně staví proti tomu, aby nepřizpůsobiví obtěžovali slušné občany a v tomto směru jsme již navrhli i legislativní změny. Naši zastupitelé by nikdy nepřipustili, aby byly městské byty přidělovány nepřizpůsobivým a aby byli slušní občané obtěžováni.

„Hromadí se tu na tyhle nepřizpůsobivé lidi stížnosti tak, že už to musí řešit místní starostka i veřejně, protože si Piráti na magistrátu tady udělali sociální experiment z Řep. Taky tu mezi lidmi byly zvěsti o tom, že by se byty měly přidělovat i imigrantům,“ napsala mi občanka Řep.

V časopise Řepská sedmnáctka se uvádí, že současná koalice Pirátů, Praha Sobě a TOP 09, KDU-ČSL a STAN si z této městské části dělá pokusného králíka v podobě sociálních experimentů se začleňováním početných rodin nepřizpůsobivých občanů, a to doslova z celé České republiky. Magistrát v této městské části vlastní 585 bytů, které prý pod heslem „Sociální zabydlování“, začal přidělovat početným rodinám z ubytoven.

Magistrát hl. m. Prahy pod vedením Pirátů, Praha Sobě a TOP09, KDU-ČSL a STAN začal prý ve spolupráci s neziskovými organizacemi vytipovávat rodiny z celé České republiky, které žijí na ubytovnách, a přidělovat jim magistrátní byty v Praze, konkrétně v této městské části.

„V uplynulých dvou měsících byly magistrátní byty přiděleny těmto početným rodinám i u nás. Bohužel, již nyní jsme zaznamenali nejen řadu stížností od občanů na chování našich nových sousedů, ale dokonce i nárůst kriminality,“ napsala starostka radnímu za Piráty Adamu Zábranskému.

V časopise Řepská sedmnáctka jsou citovány i e-maily místních znepokojených občanů.

„Momentálně máme v domě, kde je celkově 58 bytů, již sedm obsazených sociálně slabými vícečlennými rodinami, a to v domě ještě 14 volných bytů zbývá. Pokud se tedy obsadí i zbytek bytů těmito rodinami (s čímž bohužel počítáme) bude to cca 1/3 bytů, což není rozhodně rozdělení napříč domy.“

„….pustit děti samotné na zmrzlinu do oblasti McDonald a Slánská, je téměř nemožné, děti se samotné chodit bojí i z důvodu slovních komentářů na jejich adresu. Chápu, že Řepy jsou periferie Prahy, bydlení je dostupnější, nicméně žiji zde celý život a letos poprvé uvažujeme o změně lokality nejen na školní docházku dětí, ale i na bydlení.“

„Poslední dobou jsme u nás v Řepích zaregistrovali zvýšený pohyb – nebojím se říci – celých tlup mladých Romů a jiných nepřizpůsobivých, kteří slovně obtěžují i fyzicky napadají mladší děti, které se neumí a také bojí bránit přesile. Volání strážníků nemá smysl, neboť tito „stateční“ okamžitě utečou.“

Vidíme, jak to vypadá, když se Piráti a další sluníčkáři z Praha Sobě a TOP09, KDU-ČSL a STAN chopí moci. Hnutí SPD se jasně staví proti tomu, aby nepřizpůsobiví obtěžovali slušné občany a v tomto směru jsme již navrhli i legislativní změny. Naši zastupitelé by nikdy nepřipustili, aby byly městské byty přidělovány nepřizpůsobivým a aby byli slušní občané obtěžováni.

Sledujte naše weby www.tomio.cz a www.spd.cz

 

https://www.repy.cz/.../Repska_sedmnactka%2C_zari_2020.pdf

https://www.repy.cz/.../%C5%98epsk%C3%A1%20sedmn%C3...

Klíčová slova: Romové  | Cikáni
2387 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Dnes ve „svobodné Americe“ lidi propouštějí z práce ne kvůli nedostatečnému výkonu, ale kvůli tomu, že mají účty na sociálních sítích u společností, které necenzurujíJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímRuská mírová politika podporuje válku730 nebezpečných slov o likvidaci národního bohatství. Zničení českého školství způsobilo větší škody než ukradení lithia nebo než převzetí jakéhokoliv podniku zahraničním investoremJsou Evropané stále hloupější?

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

EU zrušila právní státyJaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?

Eurabia.cz

Klídek, Verhofstadte! Slovinsko není Kongo!Švédsko: Smrtelné pobodání nevěrců ještě není terorizmus!

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Odmítnout pomoc jen proto, že je z Východu? Zoufalství chorého mozku. Vzkaz Wollnerovi, Hrušínskému i JandoviZvyšovat koncesionářské polatky? Asociální, ostudné, přišlo z Hradu řediteli Dvořákovi. Pokud chce více peněz, má zkusit něco jiného
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění