reklama

Nejnebezpečnější kniha, která kdy byla napsána, byla zveřejněna

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 17.1.2021 | Rubrika: Zamyšlení
trump

Je nepravděpodobné, že by moji čtenáři potřebovali vysvětlení, proč bylo zabráněno Trumpovu znovuzvolení, píše Paul Craig Roberts, americký publicista.

Ale moje shrnutí nezvratných důkazů o tom, že prezidentské volby byly odcizeny v důsledku dobře organizovaného spiknutí, zachrání komukoli vymytí mozků opakovanými falešným tvrzením presstitutů, že neexistují žádné důkazy krádeže voleb.

Moje čtenáře by kniha Korsgaarda zajímala. Nazval knihu Nejnebezpečnější kniha, která kdy byla napsána, protože vysvětluje podvody, které se používají k nastolení totalitní existence. Kniha – 765 stran – je souborem esejů od Korsgaarda, Jerry Day, Jamese Corbetta, Gideona Polyy, Johna Remingtona Grahama, Reinera Fuellmicha a obsahuje 18 mých esejů.

Je toho příliš mnoho, ale mohu vám poskytnout přehled. V „Jedním světě digitální diktatury“ popisuje Korsgaard systém sociálního úvěru, který se zavádí v Číně. Systém sociálního kreditu je systém řízení chování. Digitální revoluce umožňuje masové špehování a Čína využívá schopnosti k vytvoření profilu každého občana v reálném čase. Profil sociálního kreditu občana určuje, zda může jít na univerzitu, mít pas, řidičský průkaz, nárok na půjčku nebo mít domácího mazlíčka. Jednotlivec ztrácí veškeré soukromí a veškerou samostatnost a přizpůsobuje své chování vládním standardům. V další eseji „Budoucnost života v digitálním gulagu“ Korsgaard srovnává život v digitálním světě se samotkou ve vězení. Popisuje probíhající práci amerických akademiků, kteří se zasazují o „pilulky na posílení morálky“ s cílem manipulovat morální chování jednotlivců biologickými prostředky, aby bylo dosaženo shody s požadovaným chováním, jak je stanoveno našimi kontrolory. Ignorování naší ústavní ochrany univerzitními profesory by nás mělo všechny znepokojit. Mnozí se zavázali k totalitní kontrole.

Jerry Day nám dává „Tvrdý [a děsivý] pohled na umělou inteligenci.“ Lidé nemají tušení o nebezpečí, které nám hrozí.

Obhájce John Remington Graham se zabývá případem údajného bombardování Bostonského maratonu a ukazuje, že Dzhokhar Tsarnaev byl odsouzen tváří v tvář vlastním důkazům FBI, které prokázaly jeho nevinu.

 

Gideon Polya se zaměřuje na zvěrstva spáchaná válečnými zločinci uprostřed nás a na lehkost, s jakou páchají masové vraždy.

James Corbett povídá o Billu Gatesovi a ukazuje, že Gates pro nás představuje větší nebezpečí než Covid a globální oteplování.

Každý z nás potřebuje rozšířit svoji mysl a rozvíjet své povědomí o rostoucích hrozbách pro nás jako jednotlivce, kteří se rozhodují sami. Pokud si neuvědomujeme záměr proměnit nás v Borgy, nemůžeme odolat. Eseje jsou velmi čitelné a poskytují inteligentní úlevu od propagandy rozmístěné továrnami na lži, uzavírá Paul Craig Roberts.

zdroj: prvnizpravy.cz

Klíčová slova: USA


reklama
2508 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Čína předběhne USA, aby se stala největší ekonomikou světa už v roce 2028Konkretizace srůstání Bergoglia a zednářstvíS „Bidenem“ v Bílém domě musí nyní Kreml přeřadit rychlost. Pokud Bůh dá, Putin bude dbát ponaučení z dějin RuskaJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímFrancouzi vkládají v boji proti islamistickému separatismu nejvíce důvěry do Marine Le Pen

euServer.cz

Mezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvých

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

Eurabia.cz

Temné varování: Velmoci budoucnosti není Čína či Rusko, ale islámské TureckoRovněž ve Švýcarsku ukončil imigrant vztah zabitím partnerky

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Propaganda německých protektorů. Vzpomínáte na ten odpad na ČT? Vyoral se dobře baví nad vysíláním pro Maďarsko Takový bizár jinde neuvidíte. Poslankyně Hyťhová odhaluje, co se děje ve sněmovně kolem pandemického zákona
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění