reklama

Pomsta vítězů. Snaží se vybudit strach jak v řadách Republikánů, tak v řadách Trumpových příznivců

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 15.1.2021 | Rubrika: Zamyšlení
trump2

Rozhodnutí o impeachmentu proti prezidentu Trumpovi, vyhlášený 11. ledna mluvčí Sněmovny poslanců Pelosiovou a demokratickými poslanci Cicilinem, Lueyem a Raskinem, představuje první salvu, vypálenou proti červeným (Trumpovým) státům. Což má zřejmě být ilustrací Bidenova slibu zemi sjednocovat.

Co je záměrem tohoto rozhodnutí? Jistě jím není vypuzení Trumpa z úřadu. Trump totiž opustí úřad dřív, než senát bude mít možnost o impeachmentu hlasovat. A není též možno projednávat impeachment kohokoli, kdo už není v úřadu. Takže impeachment nemá s odstraněním Trumpa z úřadu nic společného.

Oč tedy jde?

Je to pomsta vítězů.

Jak po ukradených volbách asi sjednocuje zemi, když voliči prezidenta, kterému byly ukradeny volby, se teď dovídají, že tento jejich prezident má být navíc podroben i procesu impeachmentu? Ke zranění přidat ještě i inzultaci je cosi, co ještě víc rozdráždí 74 milionů Trumpových voličů i mnohé čestné Demokraty, kteří taktéž považují poslední volby za ukradené.

To, co je pro Američany i lidi v zahraničí největším překvapením těchto voleb, je počet oficiálně uznaných hlasů, které Trump ve volbách získal. Těch hlasů bylo 74 222 958 , což je vyšší počet, než jaký byl ve prospěch jednoho kandidáta v amerických volbách kdy odevzdán (ovšem s výjimkou Bidena, který těch hlasů – ovšem z velké části ukradených – získal ještě skoro o 10 milionů víc).

Ale 74 miliony jsou 74 miliony, jde přinejmenším o půlku národa, která je, jak jsem naznačil, s jeho zbytkem sjednocována nyní tak, že.jeho vedoucí figuře (Trumpovi) , hrozí ponižující impeachment, a ze všech demokratických končin je vyhrožováno nejen jemu, ale i jeho příznivcům.

Sledoval jsem vystoupení nezávislých expertů tří státních zákonodárných sborů, předkládajících podrobné důkazy, prokazující mimo jakoukoli pochybnost, že v tzv. swingovýh (nejistých) státech se volby skutečně kradly. Někteří z těchto expertů, vysvětlující, jak se tato krádež prováděla, byli lidé i jiné barvy než bílé, a mnozí z nich podepsali přísežná prohlášení o volebních podvodech, kterých byli přímými svědky. Tato prohlášení i důkazy nebyly ovšem nikdy médií sděleny veřejnosti, a volební úředníci, ministerstvo spravedlnosti a Kongres je odmítly přijmout k přezkumu či i jen k nahlédnutí.

Jestliže věříte tomu, že Biden, bezesporu nejméně charizmatický prezidentský kandidát americké historie, dostal 81 milionů hlasů (což je nejvíc v americké historii), pročpak Pelosiová a Demokraté tak moc touží impeachmentem ještě víc rozdráždit dobrou polovinu země? Která už teď považuje Bidena za prezidenta nelegitimního a celý tábor Demokratů za společenství totalitní a demokracii nepřátelské? A čeho asi chce Pelosiová dosáhnout tím, že tento nevábný obraz demokratů ještě dál utvrzuje? Vždyť tím jak sobě, tak svoji straně škodí.

Proč to tedy dělá?

Odpověď je jednoduchá: snaží se vybudit strach jak v řadách Republikánů, tak v řadách Trumpových příznivců. Demokraté zkrátka a dobře používají otevřeně bezostyšnou pomstu k tomu, aby si zemi podrobili. Šíří strach, sbírají videa, aby měli k dispozici seznam lidí, kteří se shromáždili např. u Kapitolu. Ty a též jiné si bude policie zvát k výslechům a tíseň a úzkost ovládnou zemi. Bude se udávat a denuncovat, jak už dnes denuncuje např. Fiona Hillová, někdejší členka Trumpovy Rady národní bezpečnosti, která v minulých dnech obvinila Trumpa z toho, že přivedl zemi „až na okraj občanské války“. Takže nebyla to krádež voleb, která zemi přivedla „až na okraj občanské války“, ale byl to protest proti této krádeži který to způsobil.

Účelu bylo zkrátka dosaženo. Namísto krádeže voleb se řeší, kdo byl či nebyl u Kapitolu a kdo to tedy přivedl zemi „až na okraj občanské války“. A Američané v souvislosti s tím vším cítí, že se v mnoha směrech stávají lidmi bez vlasti.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Klíčová slova: nový světový řád  | USA


reklama
908 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Čína předběhne USA, aby se stala největší ekonomikou světa už v roce 2028Konkretizace srůstání Bergoglia a zednářstvíS „Bidenem“ v Bílém domě musí nyní Kreml přeřadit rychlost. Pokud Bůh dá, Putin bude dbát ponaučení z dějin RuskaJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímFrancouzi vkládají v boji proti islamistickému separatismu nejvíce důvěry do Marine Le Pen

euServer.cz

Mezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvých

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

Eurabia.cz

Kuba má 4 své vakcíny! všímají si rakouské novinyKancléř Kurz volal dnes prezidentu Putinovi: Sputnik V

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Vláda si nouzový stav užívá. Firma z daňového ráje... A tak je to se vším, rozčiluje se poslanec HrnčířPirát z Bruselu volá po obměně garnitury. Dnešní „parta šílenců“ už se prý nedá komentovat bez sprostých slov
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění