reklama

Americký zánik je blízko. Amerika již neexistuje

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 22.1.2021 | Rubrika: Zamyšlení
usa_zednari

Po celá léta katalogizuji úpadek Ameriky do kolapsu, a to nejen ekonomický kolaps z ekonomické koncentrace a offshoring pracovních míst a investic, ale také kolaps systému víry, který vytvořil určitou jednotu mezi různorodou populací. 

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Dnes je nejen ekonomika u konceová, ale také systém víry, který udržoval sociální a politickou stabilitu, píše americký publicista Paul Craig Roberts.

 

Amerika již neexistuje.   Zeměpisná entita existuje z různých národů a zájmů, ale nikoli země, natož národ.   Samotné USA se změnily v říši.   50 států je samo o sobě říší zřízení a může být drženo pohromadě pouze silou.

 

Liberálové dříve v životě používali svobodu projevu k legalizaci pornografie, homosexuálních sňatků a potratů, proti nimž se většina populace stavěla proti.   To nezabránilo liberálům vnucovat lidem své agendy.

 

Svoboda projevu je dnes nepřípustná, protože ji lze použít k protestu proti tomu, co polovina populace upřímně věří, že to byly ukradené prezidentské volby.   Dokonce i právníci a právní firmy, které klientům přinesly legitimní případy volebních podvodů, jsou za vykonávání běžné práce právníků potrestáni.   Totéž se děje s univerzitními profesory a průměrnými Američany, kteří využili své ústavou chráněné právo na svobodu

 

V dnešní Americe lze svobodu projevu vykonávat pouze v úzkých a kontrolovaných kanálech.   Lze jej použít k démonizaci prezidenta Trumpa a jeho příznivců jako „nepřátel demokracie“.   Může být použit k démonizaci bílých lidí jako „systémových rasistů“ a „bělošských rasistů“ a k démonizaci heterosexuálních bílých mužů jako „misogynů“.   Jeho dalším použitím je démonizovat země - Rusko, Čínu a Írán - které stojí v cestě hegemonii Washingtonu.   Ve Spojených státech dnes neexistují žádná další povolená použití svobody projevu, nevhodný název země, protože tato země byla důsledně nejednotná politikou identity a prezidentské volby široce vnímané voliči, že byly odcizeny.

 

Poskytl jsem svým čtenářům rozsáhlý, ale pouze částečný seznam důkazů o odcizení voleb.   

 

Stačí však jednoduchá otázka:   Pokud nebyly volby odcizeny, proč je  nepřípustné  vznést otázku?   Je nepravděpodobné, že by vysvětlení, která jsou mimo hranice vyšetřování a veřejné diskuse, byla pravdivá.   Důvodem, proč jsou mimo povolený limit, je to, že nevydrží zkoušku. Pro získání dlouhého seznamu se nemusíte vracet zpět v čase:   Atentáty na JFK, RFK a MLK, Waco, bombardování města Oklahoma City, 11. září, zbraně hromadného ničení Saddáma Husajna, íránské jaderné zbraně, Assadovo použití chemikálií zbraně, ruská invaze na Ukrajinu, Russiagate, volební podvody v roce 2020, 6. ledna Trumpová povstání.   A ano, některé jsem vynechal, ale podstata je bez nich.   Země, ve které se řídí vysvětlení, je země, ve které lidé žijí v lžích.

 

V Americe a západní civilizaci obecně byl koncept objektivní pravdy v podstatě zničen, zejména ve vzdělávacích a komunikačních institucích. V celém západním světě se základ pravdy přesouvá z důkazů do emocí.   Emoce se stala důležitým důkazem.   Objektivní pravda je odmítána jako konstrukt, který slouží bílým mužům.

 

V dnešní Americe je vše srovnáno s bílou heterosexuální populací.   Demokratická levice, univerzity a média jsou spojeny s rasovými a genderovými oběťmi údajného bílého rasismu a transfobie.   Kristen Clarke byla jmenována do ministerstva spravedlnosti, aby zajistila, že politika zaměstnanosti a propagace bude v souladu s rasovými a genderovými oběťmi.

Imigrační politika je sladěna s bílými Američany. Jako bezmocní bílí Američané nemají žádnou budoucnost jako menšina.  

 

I když by bílí Američané mohli uniknout své nenasytnosti a uvědomit si, že jim je jejich země odebrána, nejsou s tím schopni nic dělat. S novým zákonem o domácím terorismu na cestě je dokonce protest proti vyvlastnění kriminalizován jako pobuřování.

 

Existuje mnoho zajímavých aspektů situace, které bychom mohli prozkoumat.   Ale vezmeme si jen jednu.  

 

Zdá se, že Bidenův režim se plní neokonzervativními sionisty, kteří jsou agenty Washingtonu a izraelské hegemonie.   Snaha o tuto hegemonii zahrnuje konflikt s Ruskem, Čínou a Íránem.

 

P.C.Roberts: Bude v den inaugurace povstání pod falešnou vlajkou?

 

Washington vstoupí do těchto konfliktů se zhroucenou ekonomikou a ostře rozdělenou populací.   Bude skutečná páteř amerických ozbrojených sil - Trump lituje - bojovat za establishment, který nenávidí jeho vnitřnosti?   Bude ekonomika topící se v dluzích a zničená korporátním offshoringem investic a amerických pracovních míst ve střední třídě a nyní blokádami, které ničí zbývající části střední třídy - malé podniky - schopna udržet konflikt s národy jednotnějšími a bez vnějších dluh a nezvládnutelný vnitřní dluh?   Pokud ano, bude to poprvé v historii.

 

Jak dlouho zůstanou Trumpové politováníhodní, když si uvědomí, že jsou vyhlazeni odříznutím od rovných práv, ústavní ochrany, zaměstnání a cest úspěchu?

 

Pokud jde o samotný establishment, kdy bude jeho arogancí a důvěrou otřeseno poznání, že nemůže ovládat protibílé, protiamerické ideology, které vytvořil, a čelí situaci, které čelí Kerensky, Brownshirts a čínská komunistická strana, když Mao rozpoutal kulturní revoluci?   Díky posílení nenávisti a vypuštění z láhve bude zničeno samotné Zřízení.

 

Na koho se establishment obrátí, až se na ně obrátí revoluce?   Jakou odpověď bude mít establishment, když jim bude položena otázka, kterou bolševici položili Kerenskému:   „Kdo si vás vybral?“

Klíčová slova: nový světový řád  | neomarxismus  | USA


reklama
2074 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Čína předběhne USA, aby se stala největší ekonomikou světa už v roce 2028Konkretizace srůstání Bergoglia a zednářstvíS „Bidenem“ v Bílém domě musí nyní Kreml přeřadit rychlost. Pokud Bůh dá, Putin bude dbát ponaučení z dějin RuskaJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímFrancouzi vkládají v boji proti islamistickému separatismu nejvíce důvěry do Marine Le Pen

euServer.cz

Mezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvých

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

Eurabia.cz

Kuba má 4 své vakcíny! všímají si rakouské novinyKancléř Kurz volal dnes prezidentu Putinovi: Sputnik V

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Vláda si nouzový stav užívá. Firma z daňového ráje... A tak je to se vším, rozčiluje se poslanec HrnčířPirát z Bruselu volá po obměně garnitury. Dnešní „parta šílenců“ už se prý nedá komentovat bez sprostých slov
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění