reklama

Zelenost a obohacení uprchlíky. Vládci USA a Německa podporují stejnou neomarxistickou agendu

Autor: odjinud | Publikováno: 27.1.2021 | Rubrika: Politika
Šaria

V Německu jako nástupce Merkelové do svého čela zvolila vládnoucí strana CDU Armina Lascheta.

 

Armin Laschet se účastní tiskové konference v německé metropoli Berlíně, 25. února 2020. /Xinhua

Laschetovo vítězství proti pravicovému Friedrichovi Merzovi, hlasitému kritikovi kancléřky, bylo v pohodě s 521 hlasy oproti 466. Je to premiér zemské vlády Severního Porýní-Vestfálska představující neuchylující se pokračování v politice Merkelové v domácí i zahraniční politice. Je mírně Zelený, ale ne úplný Gretén – je schopen přežít, když trochu funguje průmysl.

 

Zelení, třetí nejsilnější strana v zemi, ho mají rádi a těší se na spolupráci s ním. A to nejen kvůli jeho ekologickému vyznání, ale i kvůli jeho lásce k přistěhovalcům. Doma má přezdívku „Turecký Armin“, tvrdě zastával otevření hranic Merkelovou. I teď tvrdí, že Němci se musí s uprchlíky integrovat: „Abychom udrželi společnost pohromadě, musíme být s nimi schopni integrace,“ vysvětluje.

Je to samozřejmě i nadšený eurofil: „„Německo, jak si ho představuji, je evropské Německo,“ říká.

Není ale moc dynamický. Proto jeho odpůrci upírají poslední naděje k tomu, že koalice CDU-CSU by mohla jako kandidáta na kancléře v zářiových volbách vybrat dynamického šéfa CSU Södera z Bavorska, který je v oblíbenosti mezi voliči daleko před Laschetem, nemá moc rád uprchlíky, je zdrženlivější k EU, k Zelenosti tomuto všemu.

Ale ta naděje není prý moc velká a Merkelismus představovaný Lachetem prý bude pokračovat i po Merkelové, až bude na podzim nahrazena novým kancléřem.

Viz např. tento zdroj.

Také v USA jde vývoj stejným směrem.

Prý zvolený prezident Joe Biden jako první, co v úřadě udělá, bude to, že pošle Kongresu ke schválení zákon, který nabídne občanství 11 milionům ilegálů v USA.

Zero Hedge k tomu píše:

Zvolený prezident Joe Biden okamžitě pošle Kongresu legislativní balíček, který otevře cestu k občanství asi 11 milionům ilegálních imigrantů, uvádí Los Angeles Times s odvoláním na „aktivisty za práva imigrantů, co o tom komunikují s přebíracím týmem Biden-Harris.“

Tento zákon též zkrátí cestu k občanství statisícům dalších lidí žijících ve Spojených státech se stavem dočasné ochrany anebo kvalifikovaných podle programu Ochranné aktivity pro dětské příchozí (DACA), kteří byli do USA přivedeni jako děti.

A v tom, co Times nazývá „ohromnou odchylkou od mnoha předchozích imigračních zákonů jak za administrativ Demokratů, tak za Republikánů,“ by Bidenův plán neměl obsahovat jakákoliv opatření ochrany hranic a bezpečnostních opatření, uvádí Mariela Hincapié, výkonná ředitelka Centra pro národní imigrační zákony při Fondu imigrační spravedlnosti, kterou o podrobnostech informoval Bidenův personál.

 

O dalších podrobnostech se dočtete v článku Zero Hedge.

www.reformy.cz

Klíčová slova: imigrace  | neomarxismus


reklama
604 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Čína předběhne USA, aby se stala největší ekonomikou světa už v roce 2028Konkretizace srůstání Bergoglia a zednářstvíS „Bidenem“ v Bílém domě musí nyní Kreml přeřadit rychlost. Pokud Bůh dá, Putin bude dbát ponaučení z dějin RuskaJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímFrancouzi vkládají v boji proti islamistickému separatismu nejvíce důvěry do Marine Le Pen

euServer.cz

Mezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvých

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

Eurabia.cz

Kuba má 4 své vakcíny! všímají si rakouské novinyKancléř Kurz volal dnes prezidentu Putinovi: Sputnik V

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Vláda si nouzový stav užívá. Firma z daňového ráje... A tak je to se vším, rozčiluje se poslanec HrnčířPirát z Bruselu volá po obměně garnitury. Dnešní „parta šílenců“ už se prý nedá komentovat bez sprostých slov
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění