reklama

Migranti v Řecku se dožadují luxusního hotelu

Autor: odjinud | Publikováno: 28.1.2021 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Přestože Řekové zažívají ekonomickou krizi, dožadují se migranti ubytování v hotelu

 

Skupina ilegálních imigrantů v Řecku byla převezena do uprchlického centra v Thébách, aby tam byli ubytováni, migranti však odmítli do tohoto centra vstoupit a dožadovali se, aby je vzali zpět do luxusního hotelu, kde byli ubytováni předtím. Ilegální migranti byli totiž předtím ubytováni v pětihvězdičkovém hotelu v Nea Makri, hlásí Radio Thiva.

Migranti v Thébách se dožadují ubytování v luxusním hotelu

source: radiothiva.gr

Po příjezdu autobusem do přijímacího centra v Thébách se tam odmítli nechat ubytovat. Autobus však musel odjet, a tak se imigranti, včetně dětí, utábořili u místní policejní stanice, ale i tak odmítli odejít do přijímacího centra. Žádali, aby je vzali do hotelu. Nakonec, když se ochladilo, zapálili u policejní stanice oheň, čímž policii vyprovokovali k zásahu a nakonec byli do centra, které bylo původně místem jejich určení, přeci jen umístěni.

Ani žhářství není způsobem, jak se dostat z uprchlického tábora

V Řecku během několika měsíců do základů vyhořely tři uprchlické tábory a nejen tam. K prvnímu případu došlo v září v táboře Moria na řeckém ostrově Lesbos. Toto zařízení neblaze proslulé svými těžkými životními podmínkami bylo požárem založeným tam žijícími migranty zcela zničeno, načež 12 000 migrantů zůstalo bez přístřeší. Před Vánoci zachvátily plameny domov 1 300 ilegálních migrantů ubytovnu Lipa v Bosně Hercegovině u Bihace. A před několika dny byl vypálen libanonský stanový tábor ubytovávající 75 syrských rodin.

V případě Libanonu to ale do předchozího nezapadá, když podle předchozích tiskových zpráv došlo k osobnímu konfliktu, který byl za tímto požárem. Údajně došlo k hádce mezi Libanonci a Syřany, některé zdroje tvrdí, že to mělo něco společného s nevyplacenými mzdami, jiné tvrdí, že šlo o ženu, v důsledku čehož Syřané svoji ubytovnu vypálili.

Různé z těch požárů probíhají podle vzoru, že migranti vypalují své vlastní tábory ve snaze, aby byli transportováni do bohatších evropských zemí.

Náhledový obrázek: Migranti se vyloďují z člunu po operaci řecké Pobřežní stráže v přístavu Katakolo v západním Řecku, úterý 3. listopadu 2020. (Giannis Spyrounis/ilialive.gr via AP)

January 05, 2021

editor:REMIX NEWS

author:DÉNES ALBERT

Zdroj: https://rmx.news/article/article/migrants-demand-luxury-hotels-in-greece

www.reformy.cz

Klíčová slova: imigrace


reklama
1017 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Bělochy je třeba „zrušit“. Někdo by mohl říct – „konečně vyřešit“. Toto je, milí čtenáři, čirý rasismus, ovšem „laskavě“ pojmenovaný jako „akce proti bělošství.“ Prostě newspeakTo, co v současnosti napadá obyvatele Evropy, Asie, Ameriky a bělošských enkláv v Africe je již zcela jiný virus, nikoli mutace původního. Virus je vyroben uměle a je šířen záměrněJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímA pak zadratuju cele Česko a vyhlasi stanne pravo, jake si ani Hajdrych nedovolil. A ovce? Těm zavřu hubu a budu spokojene, bo dostanu 100% platu. Jak uboze zme se nechali dostat...To je zločin, za který v méně „demokratických“ zemích hrozí poprava, v EU nic. To je příliš málo. Jde o desítky miliard a desetitisíce mrtvých...

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

Eurabia.cz

Další noc protestů za "španělského Navalného" a svobodu slovaFrontální nasazaní proti islámistům v Berlíně: vyhrožují Merkelové

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Primář Koskuba z první linie: Místo očkování se řešilo, kdy otevřít salóny pro psy a kočičky. Říkali jsme, že bude málo JIP lůžek. Nikdo nás neposlouchal. Na přes drž*u!Advokátka Kovářová bouchla do stolu: Kdo bude stíhán za nedodržování opatření vlády, tomu nabízím své služby!
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění