reklama

Studie ukazuje, že arktického ledu bylo v moderní historii nejméně ve 40. letech, ne dnes!

Autor: odjinud | Publikováno: 14.2.2021 | Rubrika: Studie
global_cooling

Kdyby byl Al Gore aktivistou ve 40. letech určitě by do roku 1960 předpovídal Arktidu bez ledu nebo nejméně do roku 1980. A samozřejmě by byl jako obvykle úplně vedle.

 

Takže byl sériový přeháněč Gore zase odhalen

Ve 30. a 40. letech se planeta oteplovala také takovým tempem, jaké jsme zažívali posledních 30 let. I v té době se v novinách objevovaly články o rychle tajícím Severním ledovém oceánu. Pak se ale svět ochladil a arktický led se obnovil a vše bylo zapomenuto.

Arktický led byl ve 40. letech na nízké úrovni

Teď dopisovatel NTZ Kenneth Richard zrovna tweetnul o nové studii Van Achter et al, 2020, která zjistila, že Arktida ve skutečnosti zažila v moderní době nejnižší objem mořského ledu ve 40. letech a teď zrovna nedávno, jak klimatičtí alarmisté rádi tvrdí. Jejich studie o ledové pokrývce do roku 2005 uvádí následující graf:

Odchylky objemu arktického ledu od střední hodnoty v historii (1850-2005)

Jak graf výše ukazuje, objem arktického ledu ve skutečnosti dosáhl nejnižšího bodu ve 40. letech, než nabyl dalších 10 000 kubických kilometrů (což odpovídá 5 milionům km čtverečním 2 metry tlustého mořského ledu) do roku 1980. Takový ohromný nárůst znamená, že tehdy docházelo k celkem dost velkému ochlazování.

 

Všimněte si jako po minimu ve 40. letech bylo dosaženo vzestupu objemu ledu ke střední hodnotě během pár let, do roku 1949. Hýbat s tím tak tedy nemohl nějaký CO2, nýbrž mocné přírodní síly jako oceánské cykly. Každému kromě dnešních médií a hysterickým alarmistickým aktivistům musí být jasné, že na dnešním mořském ledu není vůbec nic nezvyklého.

Mohl by to být konec oteplování?

Planeta vypadá, že nejspíš zase už globálního ledového minima dosáhla a jsou tu signály, že už to zase mrzne. Tak je to s ledovci po celém světě. Pravdou je, že v nedávných desetiletích ustoupily, ale jsou tu příznaky, že ten trend se zpomalil a spíše se už obrací.

Rostoucí ledovec

Kenneth např. uvádí náhle zase rostoucí ledovce, např. Shisper Glacier v Pákistánu. V jeho odborném článku se uvádí: „Okraj ledovce postoupil od února 2018 do září 2019 o 1047 m!“

A:

„Od roku 2009 do roku 2016 jeho ledová plocha a délky narostly o 6,27 km2 a 1,45 km.“

Historie nám říká, že v mladších časech holocénu bývaly ledovce všude po světě daleko menší a že na současném stavu ledů není nic neobvyklého.

By P Gosselin on 24. January 2021

Zdroj: https://notrickszone.com/2021/01/24/study-shows-arctic-sea-ice-reached-lowest-point-on-modern-record-in-the-1940s-not-today/

www.reformy.cz

Klíčová slova: nový světový řád


reklama
710 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Bělochy je třeba „zrušit“. Někdo by mohl říct – „konečně vyřešit“. Toto je, milí čtenáři, čirý rasismus, ovšem „laskavě“ pojmenovaný jako „akce proti bělošství.“ Prostě newspeakTo, co v současnosti napadá obyvatele Evropy, Asie, Ameriky a bělošských enkláv v Africe je již zcela jiný virus, nikoli mutace původního. Virus je vyroben uměle a je šířen záměrněJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímA pak zadratuju cele Česko a vyhlasi stanne pravo, jake si ani Hajdrych nedovolil. A ovce? Těm zavřu hubu a budu spokojene, bo dostanu 100% platu. Jak uboze zme se nechali dostat...To je zločin, za který v méně „demokratických“ zemích hrozí poprava, v EU nic. To je příliš málo. Jde o desítky miliard a desetitisíce mrtvých...

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

Eurabia.cz

Další noc protestů za "španělského Navalného" a svobodu slovaFrontální nasazaní proti islámistům v Berlíně: vyhrožují Merkelové

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Primář Koskuba z první linie: Místo očkování se řešilo, kdy otevřít salóny pro psy a kočičky. Říkali jsme, že bude málo JIP lůžek. Nikdo nás neposlouchal. Na přes drž*u!Advokátka Kovářová bouchla do stolu: Kdo bude stíhán za nedodržování opatření vlády, tomu nabízím své služby!
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění