Británie usvědčena z rasové nespravedlnosti, přes polovinu mladých vězňů je z menšin

Autor: odjinud | Publikováno: 17.2.2021 | Rubrika: ShortNews
afrocernoch

Británie usvědčena z rasové nespravedlnosti, přes polovinu mladých vězňů je z menšin

30.1.2021ReformyCzMigraceMULTIKULTURALISMUSNEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY

David Lammy, stínový ministr spravedlnosti a lord kancléř – na obrázku, říká, že to musí být „rasová nespravedlnost,“ když přes polovinu méně než 18letých vězňů v Británii jsou černí, Asijci a z menšinových etnik (BAME).

 

Lammy, který jako by se jako stínový lord kancléř stal nejvyšším z vládních činitelů ve Velké Británii, pokud by se labouristé dostali k moci, tedy z technického hlediska vlivnějším než ministerský předseda, poukázal, že nová čísla ukazující, že etnické menšiny teď představují 51 procent lidí ve vězení pro mladistvé, takže jsou důkazem „strukturálního rasismu.“

„To je národní skandál, že přes polovinu mladistvých pod zámkem pochází z řad černých, asijských nebo etnicky menšinových,“ dštil Lammy v prohlášení vystaveném na webové stránce Labouristické strany.

„Je naléhavě nutné, aby konzervativní vláda zavedla doporučení uvedená v Lammyho revizi, kterou zatím ignorovala, stejně jako musí ve větším měřítku uznat rozsah rasové nespravedlnosti ve vězeních pro mladistvé,“ pokračoval, čímž se odkazoval na svoji zprávu, v níž kromě jiného doporučil, aby se většímu počtu kriminálníků nabídlo „odložené stíhání,“ tj. v podstatě odstoupení od obvinění, pokud souhlasí s účastí na určitém druhu rehabilitačního programu.

„Nastal čas, aby vláda místo popírání reality strukturálního rasismu konečně jednala jako ti z – Na černých životech záleží,“ dodal.

 

Nová čísla o spravedlnosti mládeže ukazují, že počet zadržovaných z řad BAME teď představuje 51 procent oproti 49 procentům roku 2019 a 28 procentům roku 2010.

Labouristé si stěžují, že tomu je tak „přes skutečnost, že lidé z řad černých, asijských a etnických minorit činí jen 14 procent britské populace,“ přičemž to ale přehlíží fakt, že odhad 14 procent se zakládá na datech ze sčítání, která jsou dnes deset let stará a nejspíš kvůli rokům masové migrace zastaralá, stejně jako fakt, že podíl populace BAME mezi mládeží, je každopádně daleko vyšší než podíl BAME v obecné populaci.

 

Lammy a jeho strana taky nenaznačil nic o tom, že ti lidé z BAME mají každý za sebe odpovědnost za vysoký podíl lidí BAME ve vazbě, když to zjevně považuje za skrytý rasismus, který musí být klíčovým vysvětlením, a snížení těchto čísel upřednostňuje před ochranou veřejnosti.

Pan Lammy se nijak neostýchá uplatňovat politiku rasového úpění, když předtím označil kampaň proti zločinům nožem za rasistickou a chválil „hlubokomyslnost“ veršů písně Sama Fendera, v níž o sobě zpívá: „Jsem muž bílý hanby plný ze zla předků mých,“ a trvá na tom, že srovnávání Toryů s nacisty není ještě „dost silné,“ aby vystihlo realitu, přičemž pro ilegální migranty požaduje amnestii.

 

Peter Summers/Getty Images

JACK MONTGOMERY

29 Jan 2021

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2021/01/29/lammy-over-half-of-young-prisoners-being-minorities-must-be-racial-injustice/

www.reformy.cz

Klíčová slova: politická korektnost  | neomarxismus
1096 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u násBudeme fandit Tálibánu?Vystřídá Orbána coby hlavního padoucha EU Kurz?

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Europoslanec z Irska v rádiu: Lidé touží po zdražování, bídě a ekototalitěPlynová krize v Evropě se stále zhoršuje! Ceny plynu narůstají do obrovských výšek

Eurabia.cz

Strana domorodců chce přejmenovat "koloniální" Nový ZélandMaďarsko posiluje ostrahu hranic proti imigrantům

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Práskat vlastní zemi do Bruselu! Bašta se pustil do Pirátů tak, že musel zasáhnout ŽeleznýLáďa Vízek rozstřelil Piráty. Natvrdo v TV, až se přidali i další
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění